Legutóbbi tartalom: Kisildi

  1. K

    3 éves vércukorértéke

    Köszi a segítséget.
  2. K

    3 éves vércukorértéke

    Mennyi időre mérjem evés után?
  3. K

    3 éves vércukorértéke

    Szia. Neki az ehgyomrija jó azóta nem volt magas. De a fiúcskámnak május környékén a gyerekorvos talált egy kis cukrot a vizeletben Másnap labor, xe annyit mondott az éhgyomrija jó nincs baj, biztos az üveg nem volt jól kimosva, amit én nem hittem el, mert mindig alaposan kimosom. De nagyon...
  4. K

    3 éves vércukorértéke

    Sziasztok. 3 évesemnek 14,7 cukrot mértem ma. Egyébként kicsi korához képest, vannak ilyen agresszív rohamai, viszket, hasa is gyakran fáj. Én terhességi diabos voltam vele (inzulint kaptam), meg coeliakiâs vagyok. De mostanában nagyon kívánja az édességet is, és eszik is. Kell aggódnom hogy baj...
  5. K

    Cukor kisgyermek vizeletében

    Sziasztok. 2,5 éves gyermekem kb 5 napja fél óránként bepisil, éjszaka is, pedig már szobatiszta volt. 2 hete kezdtük az ovit fáradékonyabb lett, de azt hittem az ovi miatt. Gyerekorvosnak vittem le vizeletet hátha felfázott, és cukrott talált a vizeletében. Holnap laborba küldött de azt mondta...
  6. K

    Gyermek vércukorértéke

    Ma mértem neki. Éhgy: 4,2, 1 h:6,0, 2h:6.9. Àllandóan az édességet kéri, ha nem kap agresszív. Ezt egyébként 1 szelet kenyér és 1 dcl tea után mértem. Tegnapp 3 szelet kenyeret evett a 11,2 értékkor.
  7. K

    Gyermek vércukorértéke

    Köszi. Nem cukorbeteg csak ő akarta hogy megmérjem. Másfél órára rá 7 volt az êrték, kb 2-2,5 órára már 5,7. Azóta nem mértem, mert sír a szúrástól. De attól nem lehetett olyan magas az érték hogy előtte evett most vissza gomdolva lehet már 1 ora is volt mikor először mértem. Mondjuk mindig fáj...
  8. K

    Gyermek vércukorértéke

    Szisztok. Van egy 4,5 éves lányom, és mégmértem a vércukrát 11, 2 érték lett. Előtte kb fél órával evett, meg cukrozott is. Ez magasnak számít?
  9. K

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Sziasztok! Ma voltam dokinál,azt mondta hogy 2 tipusú diab, de holnap megyek laborba nézik a Hb1ac is és egy hét uám hétfőn eldönti hogy mit adjon. Egyébként szoptatás alatt lehet gógyszert szedni? Miért van az hogy mindig evés után kb fél órával olyan mintha hipóznák ( remegek, össze akarok...
  10. K

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Sziasztok. Uj vagyok de még nem igazán tudom mi van velem , ezért kérdezném a tapasztaltakat. 7 hónapja szültem 40 éves vagyok. Terhességi diabos voltam inzulint kaptam, 10 alá nem nagyon sikerült levinni a cukrom. Szülés után felezve adtam még sz inzulint majd ahogy méregettem jók voltak az...
Oldal tetejére