Legutóbbi tartalom: mézesmaci

  1. mézesmaci

    Kedvenc irodalmi idézete(i)m...

    Elismerem, hogy belénk van oltva a testünk iránti gyöngédség; elismerem, hogy gyámságot gyakorolunk fölötte. Nem tagadom, hogy gondoznunk kell, de hogy szolgálnunk kellene, azt tagadom. Sok másnak lesz rabja ugyanis, aki testének rabja, túlságosan félti, és mindent hozzá viszonyít. Lucius...
  2. mézesmaci

    Vércukormérők

    Sziasztok! Nekem van egy nagyon jó állapotban lévő Soft Test System tokom. Sajnos én lefényképeztem de betenni nemtudom,de ha vkit érdekel a fiam a hétvégén felteszi a gépre és be teszem. Szívesen felajánlom és elküldöm bárkinek akinek szügsége van rá. Legyen szép a napotok.
  3. mézesmaci

    Vércukormérők

    Sziasztok! Nekem van egy nagyon jó állapotban lévő Soft Test System tokom. Sajnos én lefényképeztem de betenni nemtudom,de ha vkit érdekel a fiam a hétvégén felteszi a gépre és be teszem. Szívesen felajánlom és elküldöm bárkinek akinek szügsége van rá. Legyen szép a napotok.
  4. mézesmaci

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Szevasz! Nálunk is durván ennyiért lehet kapni. Mivel most jöttem meg tegnap egy beavatkozásról,így most ebben a hónapban én nemtudok venni,de légyszíves ha veszel tedd el és jövő hó 7.én már áttudom venni.Mert nagyon kellene,és akkor megadod a címed hova menjen a pénz,és én is majd megadom az...
  5. mézesmaci

    Vércukormérők

    Sziasztok! Egy betegtárasmnak szügsége lenne egy kis seígtségre. Ezt a cukormérőt kapta vkitől,de nincs hozzá használati útmutató,nemtudnátok segíteni? Accu-Chek Aviva vérszukorszint mérő Várom a válaszokat és köszönöm
  6. mézesmaci

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Továbbra is szeretném megkérdezni használ-e vki FInetest cukormérőt. Az a gondom hogy ehhez csak 2 doboz teszcsíkot lehet egyben venni az-az kétszer 25 ot.Szintén Finetest a tesztcsík neve is,de én havi 27 ezr szoc nyugdíjjáradékból,nemtudom megvenni.Mivel gyógyszeres diab vagyok elég lenne...
  7. mézesmaci

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Sziasztok! A baba ruhákra már van jelentkező kedden postázom is neki. De szeretném megkérdezni használ-e vki FInetest cukormérőt. Az a gondom hogy ehhez csak 2 doboz teszcsíkot lehet egyben venni az-az kétszer 25 ot.Szintén Finetest a tesztcsík neve is,de én havi 27 ezr szoc...
  8. mézesmaci

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Sajnos ezt a betegséget én át éltem élem . Teljesen váratlanul 7 évvel ezelőtt kellett vele szembesülnöm. Diagnózis előre haladott rosszindulatú méhnyak rák. Teljesen kikészültem ezt mondanom sem kell. Műtét után sugár kezelés és bizony akkor a műtét előtt azt mondták sürgős mert az életemről...
  9. mézesmaci

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Senki többet harmadszor????????
  10. mézesmaci

    2. típusú diabetes, amit csak diétával kezelek

    Dátum kiválasztva meg is nyitja de nem tudom meghalgatni amit akarok sajnos én sem.:rolleyes:
  11. mézesmaci

    2. típusú diabetes, amit csak diétával kezelek

    Jövő héten megyek úgy is kontrollra az Istvánba,és el megyünk ezt is megérdeklődjük ha már ott járunk. Ha bele vágok mindenről beszámolok majd ígérem ;-)
  12. mézesmaci

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Senkit sem érdekel???????????????????
  13. mézesmaci

    2. típusú diabetes, amit csak diétával kezelek

    Bocsánat soka hibám,de itt az unokám és rajtam csüng.
  14. mézesmaci

    2. típusú diabetes, amit csak diétával kezelek

    Igazán kedves tőled hogy ennyi infót adtál és ilyen gyorsan. Most már csak az a kérdésem lenne,hogy ezért fizetnem kell vagy ha házi dokival beszélek és beutal akkor ingyenesen kapok útmutatást,kezelést stb annak érdekében hogy le fogyjak?Vagy esetleg nem ugy van hogy körzetenként hova utalhat...
Oldal tetejére