Legutóbbi tartalom: moncsi

  1. moncsi

    Cukorbeteg kamasz

    :rohog::rohog::rohog: Nem semmi csaj vagy!:) Én is arra gondoltam ,hogy kezdetben örülök annak is, ha csak órán hordja, mert hátulról már tényleg nem lát rendesen, aztán majdcsak megbarátkozik vele.;)
  2. moncsi

    Cukorbeteg kamasz

    Köszönöm a tippeket! Én is osztom, miszerint a szemüveg öltöztet, tudok olyat, akinek ép a szeme, mégis csináltatott szemüveget, mert szerinte így jobban néz ki...:)Ezek a fényre sötétedő lencsék pedig már nagyon menők, főleg egy szép kerettel. Az a baj, hogy Kristóf szemében ez egy újabb...
  3. moncsi

    Cukorbeteg kamasz

    Újabb "katasztrófa": voltunk a szemészeten, szemfenék vizsgálaton, ami hál' istennek jó lett, de mint azt már sejtettem szemüveg kell a kölöknek. Most azért van kiaakadva, hogy ha a többiek meglátják szemüvegben, milyen szerencsétlennek fogják gondolni, hogy már nem csak cukorbeteg, hanem még...
  4. moncsi

    Cukorbeteg kamasz

    Azt kérdi tőlem kamasz fiacskám: mi a cikisebb egy csaj előtt, ha valaki dadog, vagy ha cukorbeteg???:o Na?? Mi? Rögtön rávágtam, hogy ha dadog. Naná!:) Állandóan a másik nem körül forog az esze, pedig (úgy tudom) nincs senki a láthatáron. A másik mókás megnyilvánulása: ágyat néztünk neki a...
  5. moncsi

    Cukorbeteg gyermek

    Hát én is pont így tettem, nekünk ez vált be. Minden fürdésnél egy picit, nem durván visszatoltuk (nem kell félni tőle) és így egyre "jobb" lett. Az Irgamid pedig tényleg jó volt ilyen piroskás esetekre. :)
  6. moncsi

    Cukorbeteg gyermek

    Hiszti Itt vigyorgok a számítógép előtt, persze nem kinevetésről van szó, hanem eszembe jutnak az én hasonló próbálkozásaim a fiaimmal. Utólag már csak mosolygok az egészen, akkor pedig valóban minden pedagógiai érzékemet, meg fantáziámat elő kellett vennem, hogy eredményre jussak velük...
  7. moncsi

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Amit Poe írt, az nagyon úgy van... Mi is rengeteget kínlódtunk azzal a bizonyos hullámvasúttal, volt, hogy 2-3 hétig is eltartott, én már teljesen kivoltam idegileg. (meg biztos Poe és Pumpás is, mert hol az egyiket, hol a másikat zargattam SOS!) Az én fiam nagyon agresszív, ha magas a cukra...
  8. moncsi

    Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

    Nagyon szép képek! Hihetetlen, hogy a természet mikre képes. engem mindig ámulatba ejt. Jó érzés megörökíteni ezeket a dolgokat...:dr_24:és persze megosztani másokkal...
  9. moncsi

    Comment by 'moncsi' in album 'Album : felhők'

    Album Images 3
  10. Album : tenger

    Album : tenger

    Album Images 1
  11. [No title]

    [No title]

  12. [No title]

    [No title]

  13. moncsi

    Comment by 'moncsi' in album 'Album : felhők'

    Album Images 2
  14. Album : felhők

    Album : felhők

    Album Images 1
Oldal tetejére