Legutóbbi tartalom: Mrobi

  1. Mrobi

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Igen, mi is jártunk már így, és nálunk is az volt a probléma ahogy Vica is írta, hogy a belseje elfordult egy kicsit. Ezért nem lehetett rá rakni sem a kupakot, sem a szereléket. Miután kicseréltük én is átvizsgáltam és akkor jöttem rá erre. Nálunk valószínűleg az volt a hiba oka...
  2. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Köszönöm. Pinpong? Bárhol, bármikor, bármivel, és a hálónak is megteszi egy-két fadarab.:D
  3. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Sziasztok Ismét itt vagyok. Üdvözlők minden régi ismerős, és új tagot. Nálunk minden rendben Patrik áprilisi HbA1c-je 5.9 lett. Az újságot mi is megkaptuk és nagyon szépen köszönjük, hogy a hűtlenségünk ellenére mégis gondolt ránk nofre. Jó túrázást kívánok neki. Ja és a mai napom öröme hogy...
  4. Mrobi

    A nap vicce

    Két szőke utazik a vonaton, és beszélgetnek. Velük szemben egy idösebb bácsi ül. Mondja az egyik szőke a másiknak: -Te ez úgy néz ki mint István király. -Meg vagy örülve István király már ezer éve meghalt. A következő megállóban felszáll egy másik idős bácsi, leül az előző mellé, és megszólítja...
  5. Mrobi

    A nap vicce

    A dadogós és a kopasz A dadogós gondolja, hogy beszól az erõsen ritkuló hajú haverjának: - Fififigyú, ttte mememennyit fifizetsz a fofofodrásznál, höhö? - 1500-at, vazze, amennyit te egy helyi hívásért!
  6. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Mainapom öröme, voltunk ma Medtronic-os pumpa találkozón, és találkoztam Zsuzsá-val :)
  7. Mrobi

    A nap vicce

    Hogy hívják a holland impotenst? .....? Van de Loogh
  8. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    nulladik típusú találkozások
  9. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    Déri János
  10. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    kollektív tudat
  11. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    puli
  12. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    Jön Vuk!
  13. Mrobi

    Filmajánló

    Szerintem is izgalmas, fordulatos film. 1.5 órát mindenképp megért.
  14. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Kösziiii:p:p. Már indulok is...... inkább megveszem a neten.
  15. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Megint egy apró öröm. (Ha ma ez így megy tovább veszek egy lottót):p
Oldal tetejére