Legutóbbi tartalom: pusimelu

  1. pusimelu

    Zene, Koncert

    Tegnap Caramell koncerten voltam!Barátosnőim elcsaltak és nem bántam meg!Jó hangja van!Megérdemelte anno a győzelmet!Lehet hogy megyek még koncertre!:cool:
  2. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Boldog Születésnapot Manka!Meliék
  3. pusimelu

    Vércukor érték HbA1c

    Legfrissebb eredményem:7,1%:o Na most mi van?Benyeltem egy vírusfertőzést és már borult is minden!Már kezdek normálisan működni.:D
  4. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Drága Kata! Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!Meli Miklós Betti és Anna!:hurra:
  5. pusimelu

    A mai napom apró öröme...

    Gratulálok!Csak így tovább Gergő és anyuja!Meliék
  6. pusimelu

    Közgyógyellátási igazolvány

    Közgyógyra megy a B vitamin komplex 100db-os b vitaminok vannak benne ,de tuti megy két betegem is kapja.100db- os 900Ft.körül van.
  7. pusimelu

    mindenkinek

    10 db-os kiszerelés? Nekem január 3 -án 5 ampullás kiszerelést ítak fel de elmegyek a patikába és én utána járok mi a helyzet felénk. Tavaly augusztusben Egerben nyaraltunk és lejtettem az ampullámat és 16 egységgel kerestük az ügyeletet ahol felírták szó nélül az egész dobozt.Novorapid ott nem...
  8. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!Nagyon megy az idő!Minden pillanatát élvezem! Szülinapomon gesztenyés nem diabetikus sütikét toltam be! Puszi mindenkinek! Timi Neked pedig Boldog Szülinapot és a te füled is úgy jó ahogy van!
  9. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Köszönöm Betti nevében és Daninak pedig Boldog szülinapot kívánunk! Minden kedves fórumozó társamnak Boldog Újévet kívánok!Meli és családja
  10. pusimelu

    mindenkinek

    Köszönjük szépen! Nagyon Boldog karácsonyt kívánunk minden fórumozó társnak! Melinda,Miklós,Betti és Anna!:dr_31:
  11. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Ma a nagylányom Betti-Regina 12 éves lett!Most született!Örülök hogy engem választott anyukájának!
  12. pusimelu

    Insulinpumpa

    Kata örülök! Neked is! De jó nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a cukrotok hogy fogjátok kezelni! nekem még kicsit több mint két évem van addig ráérek!Csak figyelek meg olvasok addigra ti profik lesztek!Puszka Meli
  13. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Mindenkinek nagyon szépen köszönöm hogy gondolt rám! Meli
  14. pusimelu

    Insulinpumpa

    Hurrá hurrá Mindent olvasni szeretnék a későbbiekben... Gratula remélem nem előre!!!!
  15. pusimelu

    Vércukor érték HbA1c

    Jó veletek ünnepelni.... Gabibaba jó tanulást és menni fog... Tímeácska jó olvasni remélem jól van mindenki nálatok...
Oldal tetejére