A keresés eredményei

  1. pusimelu

    Zene, Koncert

    Tegnap Caramell koncerten voltam!Barátosnőim elcsaltak és nem bántam meg!Jó hangja van!Megérdemelte anno a győzelmet!Lehet hogy megyek még koncertre!:cool:
  2. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Boldog Születésnapot Manka!Meliék
  3. pusimelu

    Vércukor érték HbA1c

    Legfrissebb eredményem:7,1%:o Na most mi van?Benyeltem egy vírusfertőzést és már borult is minden!Már kezdek normálisan működni.:D
  4. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Drága Kata! Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!Meli Miklós Betti és Anna!:hurra:
  5. pusimelu

    A mai napom apró öröme...

    Gratulálok!Csak így tovább Gergő és anyuja!Meliék
  6. pusimelu

    Közgyógyellátási igazolvány

    Közgyógyra megy a B vitamin komplex 100db-os b vitaminok vannak benne ,de tuti megy két betegem is kapja.100db- os 900Ft.körül van.
  7. pusimelu

    mindenkinek

    10 db-os kiszerelés? Nekem január 3 -án 5 ampullás kiszerelést ítak fel de elmegyek a patikába és én utána járok mi a helyzet felénk. Tavaly augusztusben Egerben nyaraltunk és lejtettem az ampullámat és 16 egységgel kerestük az ügyeletet ahol felírták szó nélül az egész dobozt.Novorapid ott nem...
  8. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!Nagyon megy az idő!Minden pillanatát élvezem! Szülinapomon gesztenyés nem diabetikus sütikét toltam be! Puszi mindenkinek! Timi Neked pedig Boldog Szülinapot és a te füled is úgy jó ahogy van!
  9. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Köszönöm Betti nevében és Daninak pedig Boldog szülinapot kívánunk! Minden kedves fórumozó társamnak Boldog Újévet kívánok!Meli és családja
  10. pusimelu

    mindenkinek

    Köszönjük szépen! Nagyon Boldog karácsonyt kívánunk minden fórumozó társnak! Melinda,Miklós,Betti és Anna!:dr_31:
  11. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Ma a nagylányom Betti-Regina 12 éves lett!Most született!Örülök hogy engem választott anyukájának!
  12. pusimelu

    Insulinpumpa

    Kata örülök! Neked is! De jó nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a cukrotok hogy fogjátok kezelni! nekem még kicsit több mint két évem van addig ráérek!Csak figyelek meg olvasok addigra ti profik lesztek!Puszka Meli
  13. pusimelu

    Ünnepeljünk!

    Mindenkinek nagyon szépen köszönöm hogy gondolt rám! Meli
  14. pusimelu

    Insulinpumpa

    Hurrá hurrá Mindent olvasni szeretnék a későbbiekben... Gratula remélem nem előre!!!!
  15. pusimelu

    Vércukor érték HbA1c

    Jó veletek ünnepelni.... Gabibaba jó tanulást és menni fog... Tímeácska jó olvasni remélem jól van mindenki nálatok...
  16. pusimelu

    A mai napom apró öröme...

    Köszönöm Miklós!Támogatást szeretetet hitet! Nektek is!
  17. pusimelu

    Insulinpumpa

    Én voltam az első inzulinpumpás a belgyógyászaton mert 2 hete benyeltem egy vírust és nem úsztam meg infúzió nélkül! Hypo hegyek 2 csomag szőlőcukor felel akkora inzulinigény 4 napig! Kész voltam ,de pumpa nélkül nem ment volna! Örülök hogy kipróbálhattam a szenzort is nagyon jó dolognak tartom...
  18. pusimelu

    Vércukor érték HbA1c

    6,2% Másfél éve gyúrtam rá...Ma vagyok 4 éve cukorbeteg!Szülinap!
  19. pusimelu

    Vércukor érték HbA1c

    Mindenkinek gratulálok a szép eredményhez és remélem 2 hét múlva én is azt írhatom hogy 6,....mindegy csak 7 alatt legyen!
  20. pusimelu

    A mai napom apró öröme...

    Mai napom apró örömei: Anna lányom Iskolába ment! Vettem egy D-Cont optimum gépet és ma irattam hozzá csíkot! Holnaptól ráhangolódok az Accu chek gép lesz a tartalék ha kellene!
  21. pusimelu

    Insulinpumpa

    Nekem csak két gyerekem van amelyikből az egyik serdül kardozok is vele néha rendesen,és én sem voltam gyerek fejjel diabos de minden elismerésem a diabos gyerkőc szüleinek! Penes voltam felnőtt fejjel 2,5 évig a végén már éjjel is többször mérnem kellett nem tudtam egy jót sportolni hogy ne...
  22. pusimelu

    Insulinpumpa

    Umbra! Kicsit megkésve válaszolok mert találkoztam a koordinátorral és mutattam a sarokban lévő repedéseket neki.Azok repedések sajnos! Végeztünk egy önellenőrzést a menüben láthatod. Azt mondta ,hogy nem volt a pumpán ,mikor kaptam ,de nekem nem cserélték ki ,mert a működését nem zavarja.
  23. pusimelu

    Insulinpumpa

    Nem hülye kérdés egy az egyben leragasztottam és kész!
  24. pusimelu

    Insulinpumpa

    Pumpával a tengernél! 1.A Hidrofilm 6 cmx 7 cm es tapasz légmentesen zárta a szerelékemet egy csepp víz nem ment bele.10 db 1240Ft ha valaki nem tud szerezni írjon rendelek patikámban és postázom. Érzékeny bőrűeknél egy kicsit piros lehet mert úgy ragad hogy csak na. Egész nap pihi bázis...
  25. pusimelu

    Insulinpumpa

    Bevált a Hartmann Hidrofilm tapasza!Bírja a sós vizet bár nem áztam órákig de jó!
  26. pusimelu

    Insulinpumpa

    Christina és Umbra meg mindenki! Nagyon tuti a tapasz olyan mint amit a szenzor mellé szoktak adni de nem tudom hogy valaki kapott e olyat 3 szám van rajta és az azt jelzi mikor melyiket kell levenned hogy rendesen odatapadjon.Átlátszó fólia de még sós vízben csak később tudom tesztelni...
  27. pusimelu

    Vércukormérők

    Az ajándékot beüzemeltem és nagyon jó!:cool:Okos emberke volt aki kitalálta!Holnaptól Multiclixel szúrom az ujjaimat!
  28. pusimelu

    Insulinpumpa

    Igen!Holnapra meghozzák a patikába és beszámolok róla mindenképp!Szerintem nem rossz!Meli
  29. pusimelu

    Insulinpumpa

    Kicsit érdeklődtem kötszer ügyben!Amit én rendelek meg az a Hartmann Hidrofilm kötszer 6cmx 7 cm 10 db 1300Ft. Lehet ugyanezt kapni tekercsben 5 cm x 10 m 3500 Ft.
  30. pusimelu

    Szövődmények

    4 éve leszek lassan diabos de a mostani vizelet eredményemtől egy kicsit megijedtem: Vizeletcukor:4,9mmol/l, Vizelet mikrofehérje 53mg/l albumin 2,0 mg/l. Tavaly még nem volt vizelet cukor meg a mikrofehérje is kevesebb azt hiszem 18mg/l volt. Még nem beszéltem a diabetológussal mert szabin van...
Oldal tetejére