Legutóbbi tartalom: selejt

  1. S

    A nap vicce

    Az én kedvencem: Honnan jött a "becsmérel"? - Hát Ócsáról! :)))
  2. S

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Hozzád hasonlóan akkor én is szerencsésnek mondhatom magam. :) Minden létező gyümölcsöt imádok. Valahogy úgy érzem a szervezetem mindig jelez, mire van szüksége. Nem vagyok finnyás, mindent megeszek, de valahogy mindig tudom, hogy mit kívánok épp... :) A béres cseppeket egyébként folyamatosan...
  3. S

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Rita23, örülök, hogy végül sikerrel jártál, remélem az eredményeitek is hasonlóan örömteliek lesznek, bár miért ne lennének! :cool: loghzol: Tudsz mondani valami bővebbet erről a táplálkozásos dologról, mert én már annyi mindent hallottam annyi féle kajáról, hogy egyszerűen nem bírok...
  4. S

    Filmajánló

    A nagy fehérség - Robin Williams főszereplésével. Irtó jó sztori: A pszichés problémákkal küzdő feleségről és a férjről, aki próbálja előteremteni a "kezelésre" a megfelelő anyagi fedezetet - bármi áron. Rengeteg helyzetkomikummal, megnevettető és elgondolkodtató részekkel, megható...
  5. S

    A mai napom apró öröme...

    alig látok ki az ablakon, mert csupa hó :]
  6. S

    Filmajánló

    Én is nagy rajongója vagyok a mesefilmeknek. Múlt héten az Aranyhajat néztem meg a moziban. Kicsit szkeptikus voltam a sztorit illetően, végül nagyon jól éreztem magam és a film is nagyon tetszett! Sokszor megnevettetett és voltak benne viccesen romantikus helyzetek is. A kedvenc szereplőm a...
  7. S

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Számomra is ismerős eset, amit Bia00 írt, miszerint ha az egy év lejárta előtt vagy néhány nappal, akkor nem csinálják meg a vizsgálatot, hanem adnak későbbi időpontot, vagy magán... Persze időpontot nem olyan könnyű ám kapni... Szóval éppen emiatt nagyon szomorú, hogy a néhány napok is...
  8. S

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    nálam is a sárga kisföldalatti a nyerő. hangulatos nagyon! : )
Oldal tetejére