A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hurrá, kenyéradó gazdánk 1 órakor elengedett mindenkit. :hurra::hurra::hurra:
Na ezt jól ki is használjuk, mert mára egy közös forraltborozást terveztünk a dolgozó utánra. :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én meg csak januárban megyek legközelebb, persze ha összedől a gyár, akkor be kell tolnom a bringát. De nem fog. :D
 

tímeácska

Őstag
Az utolsó képre különösen Lacink figyelmét hívnám fel... Nyugi Laci, lesz utánpótlás! :D:D
Azért a középső képen az az egyszemélyes rajongótábor se semmi... :D:rohog::rohog::rohog::cool:
 

Csatolások

  • ádi-máté gitár.JPG
    ádi-máté gitár.JPG
    2.3 MB · Olvasás: 9
  • zenészem.JPG
    zenészem.JPG
    2.2 MB · Olvasás: 12
  • bogi szinti.JPG
    bogi szinti.JPG
    2.4 MB · Olvasás: 9

somcsika

Aktív tag
Ha látnád, hogy az 1000 darabos puzzle-lal milyen jól elvannak...! Annyira koncentrálnak, hogy ma már 3 alkalommal meg kellett bizonyosodnom arról, hogy biztosan életben vannak-e még...:D:rohog::rohog:
Asszem holnap megyek, és veszek még pár darabosat... 5000 darabos nincs véletlen!? ;):D:D:rohog::rohog::rohog::p:p
De van olyan is, sőt szerintem rögtön 10.000 db-osat vegyél, vagy tudod mit 3 dimeziósa. :rohog:Szerintem 18 éves korukig fel sem állnak a szőnyegről.:)
 

somcsika

Aktív tag
Ha akarod, akkor én most kerekedhetek, de nincs inkább tőttöttpákoszta?;) A zédességgekkl már tele vagyok, mint a déli busz. :dr_31:
Karácsonyra annyit főztem, hogy a fagyasztó nyelte el nagy részét. Szóval van, jöhetsz bármikor. Barna rizsel készült, fele pulyka-fel disznyó húsból 1 töltelékben csak 12 g ch van, és kb. akkora mint az öklöm.
 

borka

Őstag
Jájj, hát persze hogy palacsintasütőt :dr_31::dr_31::dr_31:, tudod, a memórijám....:rohog::rohog::rohog:

Fú, annyira ... felcsigázott ez a palacsinta-emlegetés, hogy bevetem magamat a konyhába... :):D:dr_31:

Karácsonyra annyit főztem, hogy a fagyasztó nyelte el nagy részét. Szóval van, jöhetsz bármikor. Barna rizsel készült, fele pulyka-fel disznyó húsból 1 töltelékben csak 12 g ch van, és kb. akkora mint az öklöm.

A palacsintát meg a disznyóságokat vigyétek a gasztrós topikra,nézzemegazemberfianahátmár.:rohog:
Sándor
 
Oldal tetejére