Legutóbbi tartalom: zsofi26

  1. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Sziasztok! Sajnos még mindig nem javulok. Teljesen reménytelen az esetem. Az égő viszkető érzés nem múlik. Már alig van olyan módszer, amit még nem próbáltam. Kriszta te szeded a varga-féle készítményt? Arra még nem szántam rá magam, mert elég drága. Javult már kicsit az állapotod?
  2. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Sziasztok!Ez a pszicho meg kapcsolat tema szerintem nem lehet ok.Nekem mikor eloszor elojott nem volt senkim,es meg szuz voltam,szoval tuti nincs osszefugges,legalabbis reszemrol.
  3. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia,a lassan alatt kb 6honapot ertek,de szerintem teljesen sose mult el.Voltam mindenfele vizsgalaton,csak gardnerellat talaltak,de ez a baci amugy is bennunk el,szoval szerintem nem az csinalta a gyulladast. Beszedtem en is a sok antibiot,bar nem honapokig,hanem csak 3felet,es mikor megint azt...
  4. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Amikor nekem masodszorra jott elo a gyulladas,akkor volt holyaghurutom,csipo vizeles,nagyon lassan mult el,honapok alatt,most harmadszorra is fellangilt,de most nincs ilyen,de van helyette viszketo ego erzes kivulrol.Fogalmam sincs mi lehet ez,mindig gyulladas,csak kicsit maskepp,de mindig...
  5. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia Puszilva!Tudom mirol beszelsz,ez a feszito erzes nekem is szokott lenni,en a huvelyben erzem,es az a mehnyak ami megdagad,es feszit,meg faj,az a legrosszabb az osszes tunet kozul.Nekem az a velemenyem,hogy egy,meg fel nem fedezett betegsegben szenvedunk,azert nem hat semmi vagy Lehet h a...
  6. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia Kriszta!Melyik terméket ajanlották gombára?jo lenne ha megírnad,mert most is nagyon rosszul vagyok,nem tudok már mit kitalalni,sajna nagyon viszketek is a derékfájás mellett,és ezt nem lehet sokaig bírni...
  7. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Igen sokaig nekem se hittek itthon,h tenyleg annyira faj,a vegen mar azt hittem,h en vagyok a hulye,azon gondolkodtam,h talan normalis ez az erzes,meg a derekfajas,nagyon nehez ez,tudom,nem tudja az ember lanya,h mi a jo,ha elmegy orvoshoz,vagy ha nem...
  8. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Hat igen,nekem se mutattak ezek semmit,de nalam mindig latjak a mehnyakgyulladast,es azert ezekre el kell menni,ki kell zarni a daganatot,mert akar az is lehet,egy ismerosomnek teniszlabda nagysagu daganat volt a petefeszken...
  9. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia Fruzsi!Szokott szurkalni a petefeszek kornyeken,a derekad szokott fajni pl. Ha erolteted magad,sokat setalsz?Nem kuldott el az orvos ultrahangra?AZ szerintem jo,h nem latott mehnyakgyulladast,legalabb az nincs.Szerintem menj el ultrahangra meg vervetelre,ez az alap,minden dokinak itt...
  10. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Sziasztok! Kriszta! Nagyon várjuk a beszámolódat Varga Gáborral való találkozásról. Sok mindent olvastam most róla, és én is úgy döntöttem,h megpróbálom, mert az egyik készítmény kifejezetten a bélcandidára is jó, én miskolci vagyok és van is itt üzletük, szóval ott megveszem, aztán lesz ami...
  11. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia,nem tudom,h miota hasznalja a szomszed,de o cukros is,meg szerintem nem is diatazik,meg lehet,h alkoholt is iszik,szoval erre nem nagyon alapozhatunk sajnos...:(
  12. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia Kriszta! Jól ráéreztem a gyógygombára :) nekem a szomszédom rákos, ő használja, de már előtte én is olvastam róla a neten, nekünk valami bivaly erős dolog kéne az immunrendszerünkre, mindenképpen várjuk a visszajelzésed, ha sikerült Varga Úrral beszélned. Jó lenne valami "csodaszer" mert...
  13. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Sziasztok!most ott jatok,h legutoljara trichomonast allapitottak meg,es tinidazolt kene bevennem,szerintetek bevegyem?Kellene valami jo szer,ami erositi sz immunrendszert,a varga fele gyogygombat probaltatok mar?
  14. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia! Tegnap írtam a nőgyógyászomnak emailt, sok mindent kérdeztem tőle, de persze csak a felére válaszolt, azt is lekezelően, sztem amire nem tudta a választ, azt kihagyta, jó köcsög. Csak azt nem értem, ha ennyi mindent nem tud, akkor mire olyan beképzelt? Na mind1, gondoltam megosztom...
  15. Z

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia Kriszta! Te ponotsan hogy csinálod a diétát? Mert én annyi változatát olvastam már és nem tudom, h mit lehet enni. Vettem már két könyvet is a candida témáról, de mind2 más-más. Én annyit csinálok, h nem eszem kenyeret, egyáltalán, se olyat amiben élesztő van. Helyette itthon sütök...
Oldal tetejére