Éjszakai vércukorszint ellenőrzés

Kitty

Új tag
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Ki, mit tudna ajánlani éjszakai vércukorszint ellenőrzésre? Ami riasztást képes adni /pl telefonon/ családtagjaimnak, amikor nem megfelelő a vércukor szintem. Előfordult, hogy az éjszaka folyamán kómába estem, utolsó pillanatban találtak rám. Ezt szeretném megelőzni.
A segítséget, ötleteket előre is köszönöm.
 

krisz_2011

Aktív tag
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Ki, mit tudna ajánlani éjszakai vércukorszint ellenőrzésre? Ami riasztást képes adni /pl telefonon/ családtagjaimnak, amikor nem megfelelő a vércukor szintem. Előfordult, hogy az éjszaka folyamán kómába estem, utolsó pillanatban találtak rám. Ezt szeretném megelőzni.
A segítséget, ötleteket előre is köszönöm.

Kedves Kitty! Mindenképpen szenzort kellene használnod ebben az esetben. A FreeStyle Libre pl. jó választás, de sajnos ezt külföldről kell behozatni, mert nálunk nem kapható. Érdemes a Medtronic cég Enlite szenzorát is megnézni, ez beszerezhető és támogatás is van rá, de én nem ismerem, hogy telefonon lehet-e a riasztást látni. Ha itt a fórumon nem kapsz több választ, a www.medtronic-diabetes.hu oldalon találsz erről bővebb információt, ill. telefonos ügyfélszolgálat is ad felvilágosítást. Mindkét említett szenzorral kapcsolatban több Facebook csoport is működik sok-sok hasznos tanáccsal és ötlettel.
 
Oldal tetejére