Ünnepeljünk!

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Én már beszéltem olyan ismerőssel, aki túl van az éjfélen :) Jelentem minden rendben!!! Mindenkinek kívánok ezúton Boldog, egészségben gazdag új esztendőt!
 

blaci

Őstag
B.Ú.É.K.

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
Üdv.,
Laci ...aki nagyon-nagyon!
:D


Ui.: A jókívánságot a profiloldalamon találjátok! :dr_24::dr_24::dr_24:
(Azért kívánom ám azoknak is akik nem látogatnak meg...!)
:D:D:D
 

napocska

Őstag
BÚÉK mindenkinek!

Jelentem, túléltük az ünnepeket! :hurra:
Nekünk évek óta mindig karácsonykor romlik el minden. Volt, amikor a cirkó nyiffant ki pont karácsonykor. Következő évben, előrelátóan, ünnepek előtt kihívtam egy szerelőt, hogy ellenőrizze le alaposan, minden rendben műxik-e, nehogy megint pórul járjunk. Sajnos sikerült úgy megvizsgálnia a szerkentyűt a kis ügyesnek, hogy az addig jól működő berendezés előbb elkezdett gyanúsan csöpögni, majd ismét pont karácsonyra teljesen leállt...
Most egy laza kis mosógép meghibásodással, és egy betört szélvédővel megúsztuk! A mosógép azóta meggyógyult, az új szélvédő pedig beszerelésre vár a garázsban! :cool:
 

blaci

Őstag
B.Ú.É.K.

Kedves Napocska!
Örömmel olvasom, hogy nálatok sincs semmi változás és minden az eddig megszokottak szerint zajlik…:cool::D:D:D
Üdv.,
Laci ...aki megint szuper az aláírásod, szóval: :dr_24::dr_24::dr_24:!
 

borka

Őstag
B.u.é.k

Ezúton szeretném értesíteni minden FÓRUM-os barátaimat és ismerőseimet, hogy az alábbi átkot én küldtem SMS-be.:dr_39: (már akinek tudtam a tel.számát)

Kívánom,hogy az új évben naponta molesztáljon a szerencse, az egészség vegyen üldözőbe,menjen agyadra a gazdagság,s nyugton ne hagyjon a boldogság.:dr_173::hurra::dr_47::dr_31:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Én is megkaptam :) Tovább szórnám én is Borkáék átkát, hogy duplán teljesüljön mindenkinél! Köszönöm Borka, Sándor :) visszaküldöm a feladónak is ám!
 

dg

Őstag
Ezúton szeretném értesíteni minden FÓRUM-os barátaimat és ismerőseimet, hogy az alábbi átkot én küldtem SMS-be.:dr_39: (már akinek tudtam a tel.számát)

Kívánom,hogy az új évben naponta molesztáljon a szerencse, az egészség vegyen üldözőbe,menjen agyadra a gazdagság,s nyugton ne hagyjon a boldogság.:dr_173::hurra::dr_47::dr_31:

Jelentem, köszönettel megkaptam én is! Hasonló jókat kívánok (és kösz ezt a kis fórumos segítséget, mert így már tudom, kinek is kell hasonló jókat kívánni! :))
 

christina

Őstag
Ismét utolsónak, de nem utolsósorban:

Minden kedves fórumtársamnak és családjának kívánok nagyon boldog új esztendőt!
Teljesüljön minden úgy ahogy szeretnétek!
 

borka

Őstag
Kedves Tímeácska !

Az alábbi versikével Kívánunk Neked Nagyon Sok Boldog Szülinapot

A nap ma olyan fényesen ragyog,
Ma mindenki azt suttogja: Boldog Születésnapot.
És azok, akik nagyon szeretnek,
Sok ilyen szép napot kívánnak Neked.

Borka, Sándor
 

Csatolások

  • szülinap.jpg
    szülinap.jpg
    116.9 KB · Olvasás: 7

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves Csigu!!!
Én is nagyon Boldog Szülinapot kívánok! Borkáék szép versét überelni nem tudom :)
 

dg

Őstag
Kedves Timi!

Nagyon boldog születésnapot kívánok, sok szeretettel!

 

christina

Őstag
Kedves Csigu!
Istenke éltessen nagyon sokáig születésnapod alkalmából!
:dr_175:
Sok puszit küld a családunk apraja-nagyja.:dr_47:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Drága Csiguka! Szülinapodon szeretettel köszöntelek!
 

Csatolások

  • boldog-szuletesnapot-05.gif
    boldog-szuletesnapot-05.gif
    16.1 KB · Olvasás: 4

pumpás

Őstag


BOLDOG SZÜLINAPOT TEKENYŐS!!






"Megint egy nappal öregebb lettél,
a mosásban kicsit összementél.
De ne búsulj, jön még télre tavasz,
48 éves is csak egy évig maradsz!"
 
Oldal tetejére