Ünnepeljünk!

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Isten éltesse a 12. szülinapján a mi DrInfonkat!


 

sünike

Új tag

Ma rengeteg szeretettel gondolunk Rád...
És reméljük,hogy a holnapod legalább olyan csodálatos lesz,mint TE vagy!
Boldog 12. Szülinapot!!!
BLaci:dr_33: és Hangyusz:dr_33:
 

dg

Őstag
:dr_175:Kissé megkésve, de annál nagyobb örömmel olvastam névnapi megemlékezéseiteket, amit ezúton nagyon köszönök!

Ezen felül, mindenféle névnapokról és szülinapokról lemaradtam, úgyhogy:

MINDEN KEDVES FÓRUMTÁRSAMNAK, AKIK A KÖZELMÚLTBAN ÜNNEPELTEK, SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!! a DR INFO-NAK MEG PLÁNE! :)
 

borka

Őstag
Kedves Marcsi !
Nagyon Boldog Névnapot
Kívánunk
Borka,Sándor


 

Csatolások

  • 16.gif
    16.gif
    23.1 KB · Olvasás: 83
  • Rozsak2_800.jpg
    Rozsak2_800.jpg
    136 KB · Olvasás: 1

borka

Őstag
Kedves Misamaci !
Nagyon Boldog Névnapot
Kívánunk

Borka,Sándor
Mihály <table border="0" cellpadding="4" cellspacing="6"><tbody><tr> <td style="color: rgb(151, 0, 0);" valign="top">Jelentése:</td> <td valign="top">Héber eredetű a Mikaél névből, a Biblia szerint az angyalok fejedelme, arkangyal, jelentése: ki olyan mint az Isten.</td> </tr> <tr> <td style="color: rgb(151, 0, 0);" valign="top">Naptári névnapok:</td> <td valign="top">május 8. szeptember 29.</td> </tr> <tr> <td style="color: rgb(151, 0, 0);" valign="top">Naptárban nem szereplő névnapok:</td> <td valign="top">június 19. szeptember 29.</td> </tr> <tr> <td style="color: rgb(151, 0, 0);" valign="top">Név becézése:</td> <td valign="top">Mihályka, Misi, Misike, Misu, Miska, Misa, Misó, Misamaci.
</td> </tr> <tr> <td style="color: rgb(151, 0, 0);" valign="top">Név neves képviselői:</td> <td valign="top">Babits Mihály költő, író, Csokonai Vitéz Mihály költő, Fazekas Mihály, költő, író, Táncsics Mihály író, politikus, Vörösmarty Mihály költő, Károlyi Mihály politikus, államférfi, Munkácsy Mihály festő, Pollack Mihály János építész, Tompa Mihály költő,
Máté Mihály szakácsművész.
</td></tr></tbody></table>

 

pumpás

Őstag
"Megint egy nappal öregebb lettél,
a mosásban kicsit összementél.
De ne búsulj, jön még télre tavasz,
37 éves is csak egy évig maradsz!"

Sok boldog születésnapot Moncsi!
 

moncsi

Új tag
"Megint egy nappal öregebb lettél,
a mosásban kicsit összementél.
De ne búsulj, jön még télre tavasz,
37 éves is csak egy évig maradsz!"

Sok boldog születésnapot Moncsi!


Nagyon köszönöm!:dr_24::dr_24::dr_24:
Volt idő, mikor idősebb akartam lenni, és alig vártam, hogy jöjjön ez a nap, most meg... Egy vigasztal, a párom szerint egy nő, ilyen korban igazán nő! És tényleg...;)most értem be (vagy meg?):rohog:
 

pumpás

Őstag
Csillagfényes álmaid váljanak valóra,
legyen ünnep lelkednek minden nap és óra!
Kerülje a bánat örökre el házad,
érjen annyi boldogság mit ember csak kívánhat!
Boldog névnapot kívánunk!Mankának
 
Oldal tetejére