Ünnepeljünk!

borka

Őstag
Úgy látom megint elő kell venni a versikét mert Timeácska Karácsony óta nem jelentkezett!!!!!!
Tehát: Csigu Bige gyere már, mert mindenki Téged vár.
 

Zsu77

Új tag
Ors!ka!Megelőztél,tudod-e?;)
Boldog szülinapot az inzulinnak! :D
Ma Győrben gyermek-diabétesz nappal emlékeztek meg róla és természetesen csak az Rtl-klub tudósított róla...:D

Csiguka!Voltatok?:rolleyes:
 

pusimelu

Őstag
Hát igen és ha az inzulinnak születésnapja volt akkor szerintem akik itt a fórumon használjuk az inzulint egy kicsit nekünk is a születésnapunk az a nap amikor diabosok lettünk!
 

Zsu77

Új tag
Hát igen!Én a magamrészéről nagyon örülök mindennek,ami az orvostudomány nagy vívmánya,szerintem mindegyik méltó egy szülinapra!

Egyébként a Tekinek is boldog szülinapot már most,így előre is,no meg utólag is és még közben is!
 

tímeácska

Őstag
Sziasztok Kedveskéim!!!
Sajna, csak pár percem van netezni... :cry: ... De ezt a pár percet szeretném megragadni, és megköszönni azt a rengeteg jókívánságot, amit írtatok! Bevallom, elsírtam magam... :oops: :mrgreen:

Ha minden rendben megy (már megint...) velem, akkor talán már hétfőn leszek... De én már nem is mondok/írok inkább semmit, mert eddig nem jött be ez a majd ekkortól-akkortól aztán már így meg úgy... :roll::rolleyes: Lassú víz partot mos... Há' ölég lassú ez a víz, de én -már- türelmes vagyok...

Nagy-nagy és sok-sok pusszancs Mindenkinek!
Ja, és ha tetszik, ha nem, még mindig szeretlek Titeket! ;-) És hiányoztok... :-( :cry:
 

bogesz

Új tag
Sziasztok Kedveskéim!!!
Sajna, csak pár percem van netezni... :cry: ... De ezt a pár percet szeretném megragadni, és megköszönni azt a rengeteg jókívánságot, amit írtatok! Bevallom, elsírtam magam... :oops: :mrgreen:

Ha minden rendben megy (már megint...) velem, akkor talán már hétfőn leszek... De én már nem is mondok/írok inkább semmit, mert eddig nem jött be ez a majd ekkortól-akkortól aztán már így meg úgy... :roll::rolleyes: Lassú víz partot mos... Há' ölég lassú ez a víz, de én -már- türelmes vagyok...

Nagy-nagy és sok-sok pusszancs Mindenkinek!
Ja, és ha tetszik, ha nem, még mindig szeretlek Titeket! ;-) És hiányoztok... :-( :cry:
szia! remélem minden rendben van,rég hallottam felőled!Mi újság veled,veletek?:pÉn még mindig szenvedek!
 

dg

Őstag
Sziasztok Kedveskéim!!!
Sajna, csak pár percem van netezni... :cry: ... De ezt a pár percet szeretném megragadni, és megköszönni azt a rengeteg jókívánságot, amit írtatok! Bevallom, elsírtam magam... :oops: :mrgreen:

Ha minden rendben megy (már megint...) velem, akkor talán már hétfőn leszek... De én már nem is mondok/írok inkább semmit, mert eddig nem jött be ez a majd ekkortól-akkortól aztán már így meg úgy... :roll::rolleyes: Lassú víz partot mos... Há' ölég lassú ez a víz, de én -már- türelmes vagyok...

Nagy-nagy és sok-sok pusszancs Mindenkinek!
Ja, és ha tetszik, ha nem, még mindig szeretlek Titeket! ;-) És hiányoztok... :-( :cry:


Szia Tímeácska!

örülök, hogy látlak, és rendületlenül várunk!
 

rgyörgy

Új tag
Sziasztok Kedveskéim!!!
Sajna, csak pár percem van netezni... :cry: ... De ezt a pár percet szeretném megragadni, és megköszönni azt a rengeteg jókívánságot, amit írtatok! Bevallom, elsírtam magam... :oops: :mrgreen:

Ha minden rendben megy (már megint...) velem, akkor talán már hétfőn leszek... De én már nem is mondok/írok inkább semmit, mert eddig nem jött be ez a majd ekkortól-akkortól aztán már így meg úgy... :roll::rolleyes: Lassú víz partot mos... Há' ölég lassú ez a víz, de én -már- türelmes vagyok...

Nagy-nagy és sok-sok pusszancs Mindenkinek!
Ja, és ha tetszik, ha nem, még mindig szeretlek Titeket! ;-) És hiányoztok... :-( :cry:

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Szia Tímeácska!<o></o>
Ha hiszed, ha nem,Te is hiányzol, jobban mint gondolnád.<o></o>
Éviék<o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

Zsu77

Új tag
Én is örülök,hogy tudtál kicsit lenni,de valóban az a legfontosabb,hogy vigyázz magadra és annyit pihenj,meg minden,ami csak segít,amennyi szükséges!Pusz!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Én biz'a csatlakozom az előttem éksen szólokhoz :D GYERE MÁÁÁÁÁR többet :D vigyázz magadra :) nyussssz
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy kis adalék az inzulin szülinapjához
 

Csatolások

  • Sir Frederick Grant Banting.doc
    7.8 MB · Olvasás: 7
Oldal tetejére