Ünnepeljünk!

pumpás

Őstag
TEKI!Születésnapod alkalmából nem kívánok egyebet, Minden lépésedet kísérje szeretet! Arcodon derű, lelkedben nyugalom, Légy boldog ezen a napon
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
én is akarok szülinapos lenni - toporzékolás - :D Ez naon jóóóó! Teki, remélem vigyorogsz, mint egy vadalma :)
 

pumpás

Őstag
Ágicának!
<CENTER>Csillagfényes álmaid váljanak valóra,
legyen ünnep lelkednek minden nap és óra!
Kerülje a bánat örökre el házad,
érjen annyi boldogság mit ember csak kívánhat!
Boldog névnapot kívánok!</CENTER>
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Imádni valóak vagytok, a szám fülig ér, és mit vadalma, mint a tejbetök úgy vigyorgok. Ezért az élményért még öregedni is megéri.
Deni tegnap felköszöntött, és mondta, hogy holnapra úgyis elfelejti, hiszen pasasból van. Ma már tényleg azt sem tudja, mi volt tegnap.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Imádni valóak vagytok, a szám fülig ér, és mit vadalma, mint a tejbetök úgy vigyorgok. Ezért az élményért még öregedni is megéri.
Deni tegnap felköszöntött, és mondta, hogy holnapra úgyis elfelejti, hiszen pasasból van. Ma már tényleg azt sem tudja, mi volt tegnap.

Én, mint egy tejbetök: :)
 

blaci

Őstag
Ezúton szeretnék Szentgyörgyi Pálnak nagyon sok Boldog Névnapot kívánni és külön nagy-nagy köszönet a kiváló blogjáért amit magam is sűrűn látogatok.
Tisztelettel: B.Laci
 
Oldal tetejére