Imádni valóak vagytok, a szám fülig ér, és mit vadalma, mint a tejbetök úgy vigyorgok. Ezért az élményért még öregedni is megéri.
Deni tegnap felköszöntött, és mondta, hogy holnapra úgyis elfelejti, hiszen pasasból van. Ma már tényleg azt sem tudja, mi volt tegnap.
diab talin tejbetök?Én, mint egy tejbetök:![]()