Ünnepeljünk!

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Növényke a sok növény között elvész. Győzzük megtalálni a mi növénykénket. Amelyik csacsog, az a mienk, azt visszük.
 

borka

Őstag
Növényke a sok növény között elvész. Győzzük megtalálni a mi növénykénket. Amelyik csacsog, az a mienk, azt visszük.
Meglocsoltam Növénykét ,de egy kicsit sztétesett.
Piszkáld meg az egérrel.
 

rgyörgy

Új tag
A nőnap alkalmából, munden kedves fórumozó holgynek, sok örömöt, és boldogságot kívánok.
 

Csatolások

  • 20050926163511.jpg
    20050926163511.jpg
    5.3 KB · Olvasás: 4

blaci

Őstag
Minden kedves hölgynek nagyon sok Boldog Nőnapot kívánok, sok szeretettel! Laci​

nőnapi_köszöntő.jpg
 

Csatolások

  • Nőnapi köszöntő.pdf
    101.9 KB · Olvasás: 9

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Fiúk!
Az év minden napján nőnapot ünneplünk Veletek, mert mindig a maximális kedvességet kapjuk Tőletek.
Köszönjük
 

pumpás

Őstag
"A nők olyanok, mint a versenyautók: hallatlanul érzékenyek, nagyon nehéz őket irányítani, de ha egyszer lendületbe jöttek, szinte lefékezhetetlenek."
 

poe

Őstag
Boldog Nőnapot minden fórumozó nőnek, hölgynek, csajnak, lánynak, anyának, mamának, dédinek, barátnőnek, éllettársnak....
Jó, hogy vagytok! ;)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves Poe,
Jól összefoglaltad :) Köszönjük a megemlékezést, jó hogy vannak ilyen férfiak, urak, pasik, fiúk, apák, papák, dédpapik :)
 
Oldal tetejére