Ünnepeljünk!

Zsu77

Új tag
Most viszont villám-sebességre váltok!!!:D
Kedves Ildikó,ezt hoztam neked:
Boldog nevednapját!->Holnapra!!!
 

Csatolások

  • 36_3_11.gif
    36_3_11.gif
    21.4 KB · Olvasás: 15

pumpás

Őstag

<CENTER>Légy olyan boldog, mint amilyen szép vagy, legyen életedben száz millió szép nap. Ne tudd meg soha mi az a bánat, kerüljön el téged minden ami fájhat. Kacagj, nevess csillogó szemekkel, ezért imádkozunk összetett kezekkel. Olyan szeretetre méltó szép, kedves, igazságos és szellemes vagy, amilyen ember rajtad kívül nincs még egy! Névnapod alkalmából fogadd szívbõl jövõ jó kívánságaimat és ezeket a kegyes hazugságaimat!</CENTER>
Sok Boldog Névnapot Minden Ildikónak!!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető

<CENTER>Légy olyan boldog, mint amilyen szép vagy, legyen életedben száz millió szép nap. Ne tudd meg soha mi az a bánat, kerüljön el téged minden ami fájhat. Kacagj, nevess csillogó szemekkel, ezért imádkozunk összetett kezekkel. Olyan szeretetre méltó szép, kedves, igazságos és szellemes vagy, amilyen ember rajtad kívül nincs még egy! Névnapod alkalmából fogadd szívbõl jövõ jó kívánságaimat és ezeket a kegyes hazugságaimat!</CENTER>
Sok Boldog Névnapot Minden Ildikónak!!

Szuper vagy Pumpás ;) Kösziiii
 

blaci

Őstag
Kedves Laci!Én is nagyon köszi a dönörű virágot,sajnos a csatolmánnyal nem boldogultam...:cry:

Szia Zsu!
Köszönöm én is... Mivel nem tudtad megnyitni a csatolást feltöltöm .doc fájlként, remélem így már sikerülni fog. Csak hogy ki ne maradj semmiből.:rolleyes::mrgreen:
Meg aztán lehet hogy másnak se sikerült megnyitni a Nőnapi versikét...
Üdv.,
Laci

Csatolás megtekintése Meglepetés...csak hölgyeknek!!!.doc

Ui.: A kellemetlenségért pedig elnézést kérek, mindenkitől.:oops::roll::roll::roll:
 
Oldal tetejére