A nap vicce

blaci

Őstag
Betűsorrend

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnualmálny áitllsáa sznerit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeözndenk el a btűek, eyegüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uoltsó betű a hlyéen lygeen. Ha a tböbrie a lgnoegyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Ime a bzoínytéik!
Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysersáii fmonisáokgkal.
 

tímeácska

Őstag
A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnualmálny áitllsáa sznerit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeözndenk el a btűek, eyegüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uoltsó betü a hlyéen lygeen. Ha a tböbrie a lgnoegyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Ime a bzoínytéik!
Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysersáii fmonisáokgkal.

Figyu, Laci! Kissé összekeveredhettek a bötűid, mer' nem tudom elolvasni! :rolleyes::cool: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

tímeácska

Őstag
Persze, nekem működik. Menni fog ha nem az egyes betűk sorrendjére figyelsz csak olvasod a szöveget folyamatosan.:rolleyes: (A többi benne van a szövegben.) Na, sikerült?

Laciiiii! Már első olvasatra sikerült!:twisted: Hát, nekünk valóban nem kellene együtt pókereznünk... Vagyis, de, de, de! Akkor mindig én nyernék! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

blaci

Őstag
A kommunizmus 7 csodája:

A kommunizmus 7 csodája:

- A kommunizmusban mindenkinek volt munkája.

- Bár mindenkinek volt munkája, mégsem csinált senki semmit.

- Bár senki sem csinált semmit, a tervhez képest mégis mindig 100%-on felül teljesített.

- Bár a 100%-on felül teljesítettek, mégsem lehetett semmit kapni.

- Bár semmit sem lehetett kapni, mégis mindenkinek volt mindene.

- Bár mindenkinek volt mindene, mégis mindenki lopott.

- Bár mindenki lopott, mégsem hiányzott soha semmi.
 

blaci

Őstag
Egy 80 éves bácsi felveszi a kabátját és indulni készül otthonról. Felesége utánaszól:
- Hová mész?
- Elmegyek az orvoshoz.
- Beteg vagy?
- Nem, csak gondoltam, felíratok magamnak Viagrát.
- Akkor várj, én is jövök. - kászálódik ki a néni a hintaszékből.
- Miért? Beteg vagy?
- Nem, csak kérek egy Tetanusz-oltást, ha elő akarod venni azt a régi, rozsdás szerszámot.
 

blaci

Őstag
A férj boxmeccset néz a tévében, a felesége olvasgat mellette.
Hirtelen felkiált a férj:
- Hát ezt nem hiszem el! Még négy perc sem telt el, és máris vége!
Mire a felesége:
- Aha, tudom, mit érzel...
 

blaci

Őstag
Én is szőke vagyok...:rolleyes::oops: Csak én álcázom magam...:cool: Vörös hajfesték= mesterséges intelligencia... :lol::lol::lol:;):cool:

Hm, hm... vörös hajfesték? Hát nem is tudom, még gondolkozom rajta.:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

U.i.: Mielőtt még bárki önként jelentkezne, köszönöm, köszönöm de már van fodrászom.:twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kösziii!:mrgreen: Társaságban csak akkor szoktam ezekkel előállni ha elfogytak a témák. Veletek ezt nehezen tudnám elképzelni.:rolleyes::mrgreen: Jó hogy újra látlak, már vártam mikor jössz vissza.:rolleyes:

No készülj csak, mert lesz még tali, és te is hivatalos vagy!!! De igyekezned kell, mert kb. két perced lesz bármire is, ugyanis ennél több időre nem tudunk kifogyni a témából. Ami ennél több időbe telik, azt úgy hívják, hogy alvás.;)
 

tímeácska

Őstag
No készülj csak, mert lesz még tali, és te is hivatalos vagy!!! De igyekezned kell, mert kb. két perced lesz bármire is, ugyanis ennél több időre nem tudunk kifogyni a témából. Ami ennél több időbe telik, azt úgy hívják, hogy alvás.;)

Már bocsi, de az a 2 perc lesz az alvás... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::cool:
 

blaci

Őstag
Ovisok beszélgetnek:

- Be, be, be! - A mi wc tisztítónk a perem alatt is tisztít!

- Be, be, be! – Mi meg nem sz@runk a perem alá!
 

blaci

Őstag
Egy szőke nő elhatározza, hogy kitapétázza a hálószobáját, de fogalma sincs mennyi tapétát kell venni. Átmegy az ugyancsak szőke barátnőjéhez a szomszédba, aki nemrég tapétázta ki az ugyanakkora méretű szobáját.
- Te mennyi tapétát vettél ehhez a szobához?
- 10 tekercset.
A szőke végez a munkával, két tekercs tapéta megmarad. Megy a barátnőjéhez reklamálni:
- Kész a tapétázás, de két tekercs megmaradt!
- Nahát! Nekem is!
 

blaci

Őstag
Egy romantikus holdfényes éjszakán egy fiú és egy lány kéz a kézben sétálgatnak a folyóparton. Odafordul a fiú a lányhoz:
- Mondd, drágám, én vagyok az első szerelmed?
- Hát persze! - feleli a lány. - Nem értem, ti pasik, miért kérdezgetitek ezt mindig!
 

tímeácska

Őstag
Egy szőke nő elhatározza, hogy kitapétázza a hálószobáját, de fogalma sincs mennyi tapétát kell venni. Átmegy az ugyancsak szőke barátnőjéhez a szomszédba, aki nemrég tapétázta ki az ugyanakkora méretű szobáját.
- Te mennyi tapétát vettél ehhez a szobához?
- 10 tekercset.
A szőke végez a munkával, két tekercs tapéta megmarad. Megy a barátnőjéhez reklamálni:
- Kész a tapétázás, de két tekercs megmaradt!
- Nahát! Nekem is!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ez olyan ismerős...:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen: :cool:
 

hirdeto

Új tag
Bemegy a cowboy a kocsmába és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig gyönyörű, tökéletes karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát:
- Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel, ha nem hagyod abba az anyázást!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nászéjszaka

Fiatal pár nászéjszakáját tölti, de az ifjú férj nem igazán
aktivizálja magát, konkrétan befordul és buzgó horkolásba kezd . Az
asszonyka
tipródik, hogy mivel vívhatná ki férje figyelmét és gondoskodását, hisz'
neki egyáltalán nem az alváson jár az esze. Így szól:
- Te, Józsi! Nagyon fázom!
- Akkor takarózz be! - hangzik a cseppet sem 'kielégítő' válasz és a
férj alszik tovább.
A nő nem bírja tovább öt percnél, újra próbálkozik:
- Te, Józsi! Én még mindig fázom! Gyere feküdj rám!
Józsi kelletlenül bár, de megteszi, ami t felesége kér, de hortyog
tovább. Az asszony kisvártatva újra megszólal:
- Te Józsi! A lábam között van egy lyuk ...
- Na látod?! Ott megy be a hideg ...!

 
Oldal tetejére