A nap vicce

blaci

Őstag
Ül a koldus az aluljáróban, szegénynek hiányzik mind a két lába. Odamegy
hozzá egy ember, bedob egy ezrest a kalapjába és mondja:
- Tessék, itt egy ezres, vegyél rajta új cipőt!
A koldus egészen elkeseredik, elkezd sírni, hogy lehet ilyen valaki, hogy
mondhatnak neki ilyet. Olyan keservesen sír, hogy odamegy hozzá egy rendőr:
- Mi a bajod te koldus, miért sírsz?
- Ne is mondja biztos úr! Látja nincs lábam erre idejön az előbb egy ember
ad egy ezrest és azt mondja vegyek rajta új cipőt! Hát milyen ember az ilyen?
- Miért nem rúgtad seggbe? -kérdi a rendőr.
A koldus egészen kiborul, olyannyira, hogy beviszik az idegosztályra.
Megkérdezi tőle az orvos, mitől keseredett el ennyire.
- Képzelje doktor úr, nincs lábam, koldulok az aluljáróban, odajön egy
ember ad egy ezrest, hogy vegyek rajta új cipőt.
Elkezdek sírni oda jön a rendőr megkérdezi miért nem rúgtam seggbe!
Hát én teljesen elkeseredtem, hogy lehetnek ilyenek!
- Nyugalom, nyugalom, ne aggódjon - mondja az orvos - majd mi itt talpraállítjuk!
 

pumpás

Őstag
<CENTER>Női Értelmező Szótár

<TABLE cellSpacing=3 cellPadding=3 width=500 border=0><TBODY><TR><TD>
Amit a nő mond...
</TD><TD>
...és amire gondol közben.
</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Szeretnénk...</TD><TD bgColor=#fff7d9>Akarok egy...</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Dönts Te, drágám...</TD><TD bgColor=#fff7d9>Azt hiszem, egyértelmű a dolog...</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Ahogyan Te szeretnéd...</TD><TD bgColor=#fff7d9>Ezt megjegyzem magamnak...</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Beszélnünk kellene vele.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Panaszkodnék egy kicsit neki.</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Nem vagyok mérges.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Hát persze, hogy dühös vagyok, te bunkó.</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Most olyan... férfias vagy.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Meg kellene fürödnöd, és borotválkozhatnál is. </TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Rendkívül figyelmes voltál ma éjjel...</TD><TD bgColor=#fff7d9>Ez volt az a hatalmas szex, amiről tegnap beszéltél?</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Ma nem tudnék érzelmileg megfelelően reagálni...</TD><TD bgColor=#fff7d9>Intimbetétet tesztelek éppen...</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Legyünk romantikusak, kapcsold le a lámpát...</TD><TD bgColor=#fff7d9>Túl vastag a combom.</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>A konyhánk már korszerűtlen.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Vehetnél egy új házat.</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Új függöny kellene...</TD><TD bgColor=#fff7d9>...meg bútor és tapéta és...</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>A képet akasszuk oda.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Inkább ide kellene...</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Jaj! Valami zajt hallottam!</TD><TD bgColor=#fff7d9>Jó, hogy el nem alszol itt nekem!</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Szeretsz engem egyáltalán?</TD><TD bgColor=#fff7d9>Kinéztem magamnak valamit a kirakatban.</TD></TR><TR><TD colSpan=2><!--#include virtual="../index/reklam_start.php?1002" --></TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Mennyire szeretsz Te engem?</TD><TD bgColor=#fff7d9>Elköltöttem ma egy rakás pénzt az áruházban.</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Egy perc múlva kész vagyok.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Rúgd le a cipőd, és nyugodtan kapcsold be a TV-t.</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Olyan kövér vagyok...</TD><TD bgColor=#fff7d9>Mondd, hogy gyönyörű vagyok.</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Figyelsz rám egyáltalán?</TD><TD bgColor=#fff7d9>Véged van.</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Igen</TD><TD bgColor=#fff7d9>Nem</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Nem</TD><TD bgColor=#fff7d9>Nem</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Talán</TD><TD bgColor=#fff7d9>Nem</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Sajnálom...</TD><TD bgColor=#fff7d9>Sajnálhatod...</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Ízlik ez az étel?</TD><TD bgColor=#fff7d9>Könnyű elkészíteni, úgyhogy jobb, ha hozzászoksz. </TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Nem sikítottam.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Hát persze, hogy sikítok, amikor olyan fontos dolog jutott eszembe. </TD></TR><TR vAlign=top><TD colSpan=2>
Ha a kérdés: "Mi a baj drágám?"
</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Még mindig ugyanaz.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Semmi</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Semmi</TD><TD bgColor=#fff7d9>Minden</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Minden</TD><TD bgColor=#fff7d9>Hol az intinbetétem?</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Valóban semmi.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Csak az, hogy egy bunkó vagy.</TD></TR><TR vAlign=top><TD bgColor=#ffecd9>Most nem akarok beszélni róla.</TD><TD bgColor=#fff7d9>Gyere vissza később, addigra kitalálok valamit. </TD></TR></TBODY></TABLE></CENTER>
 
Két pasi összetolja a bevásárlókocsiját a szupermarketben.
- Jaj bocsánat, elbambultam... Csak a feleségemet keresem!
- Maga is a feleségét keresi? A magáé hogy néz ki?
- Az enyém gyönyörű, hosszú combú, vékony, nagy mellű, szőke, hosszú hajú. És a magáé?
- Hagyjuk az én feleségemet, keressük meg inkább a magáét!
 
Leslie álmatlanul forgolódott az ágyában. Bűnösnek érezte magát, egyszerűen nem tudta magát túltenni történteken, és nem tudott másra gondolni. A bűntudat és a szégyen elviselhetetlen volt számára, és két hang viaskodott benne.
Az egyik szerint:
- Leslie, ne aggódj emiatt, nem te vagy az első orvos, aki lefeküdt a betegével, és nem te leszel az utolsó sem. Különben is egyedülálló fiatalember vagy, ne problémázz ezen!
Mire a másik hang kérlelhetetlenül zökkentette vissza a valóságba:
- Leslie, te állatorvos vagy!
 

blaci

Őstag
Szöszi bemegy a játékboltba.
-Jó napot! Van rózsaszín párducuk?
-Igen! Itt van egy, paranancsoljon!
Más színben nincs???
-????????
 

blaci

Őstag
Szólok előre...

Hello Mindenki!

Mindenki, aki nekem 2008-ra a "Kívánom a legjobbakat jövőre" mondatot mondta, jelzem, hogy semmi sem teljesült belőle!

Épp ezért kérek mindenkit arra, hogy 2009-re ne ilyeneket, hanem

PÉNZT, ALKOHOLT, vagy ÜZEMANYAGUTALVÁNYT küldjön.

Köszönöm.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

blaci

Őstag
Mire szolgál a printer?

- Lassítja a papír haladását a szemetes felé.



- Mit jelent sziú nyelven a "windows"?

- „Fehér ember várni homokóra”



- Hogy hívják a magányosan álló egérmutatót?

- Robinson Cursor!



- Miért jó a Windows?

- Mert mielőtt végképp lefagyna, még nyomhatsz egy OK-t.



- Mit eszik a Microsoft egér?

- Ideget.



- Hogy hívják az orosz számítógép-hálózatot?

- Nyet-work.



- BÉLA!! Már megint a gép előtt ülsz! Ez már szenvedélybetegség!

- Jaj, szívem! Már megint frame-ket látsz.



Windows szlogen:

Gondolkodom, tehát FAGYOK!
 

blaci

Őstag
A farkas kockázik a nyúllal.
-Nyuszika!
Ha 1-est, 2-est, 3-ast, 4-est vagy 5-öst dobsz, megeszlek!
-És ha 6-ost? -kérdi a nyuszika.
-Akkor újra dobhatsz!
 

blaci

Őstag
A hülyegyerek sétál az erdőben. Meglát egy Gombát.
- Goooumba - jegyzi meg igen bölcsen.
Már éppen le akarná szedni, amikor megszólal a Gomba:
- Ne bánts hülyegyerek, inkább teljesítem 3, azaz három kívánságodat.
Na megörül erre a hülyegyerek, aki azért ezt még felfogta. Gondolkodik egy picit, majd azt mondja:
- Ne legyek ilyen hülye...
Kis idő múlva felkiált:
- Nahát normális lettem!... Besz@rok!... A francba, de hülye vagyok!... Goooumbaaaa...
 

blaci

Őstag
Nyuszika dugja a rókalányokat. Arra jár a medve:
- Nyuszika egyszer nagyon megjárod!
Nyuszika csak legyint. Másnap a nyuszika dugja a farkaslányokat.
Megint meglátja a medve:
- Nyuszika egyszer nagyon megjárod!
Nyuszika csak legyint.
Harmadnap látja a medve hogy a nyuszika kiterülve fekszik a földön, nyelve kilóg és felette keselyűk köröznek.
Mondja neki:
-Látod látod nyuszika, én megmondtam.
-Kuss má’ medve, még elijeszted őket!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nyuszika dugja a rókalányokat. Arra jár a medve:
- Nyuszika egyszer nagyon megjárod!
Nyuszika csak legyint. Másnap a nyuszika dugja a farkaslányokat.
Megint meglátja a medve:
- Nyuszika egyszer nagyon megjárod!
Nyuszika csak legyint.
Harmadnap látja a medve hogy a nyuszika kiterülve fekszik a földön, nyelve kilóg és felette keselyűk köröznek.
Mondja neki:
-Látod látod nyuszika, én megmondtam.
-Kuss má’ medve, még elijeszted őket!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::roll:
 
S

sebajtóbi

Vendég
Bogarak fociznak. Egy néző késve érkezik, és megkérdezi a pálya szélén álló bogarat:
– Te miért ülsz itt? – Mert én vagyok a cserebogár. Majd egy másikat is megkérdez:
– És te?
– Was?
– Ő a svábbogár! – válaszolja egy másik.
Időközben a bogarunk kimegy a vécére. Mire visszajön, látja, hogy a pálya felett fehér, füstszerű felhő kering, és furcsa szag van, és a bogarak félholtan fetrengenek a pályán és a pálya szélén.
Meg is kérdi:
– Mi történt itt?
– Lefújták a meccset.
 

pumpás

Őstag
Anyós hazajön a kórházból
A feleség nagyon szomorú és aggódik, mert az anyja súlyos betegen fekszik a kórházban. Míg dolgozik, elküldi a férjét, hogy nézzen utána, hogy van az anyja. Alig egy óra múlva hívja a férje telefonon, kérdi a feleség:
- Hogy van a mama?
- Anyádat bármelyik pillanatban hazaengedhetik.
- Micsoda? A mama már jobban van? És hazaengedik az intenzív osztályról? Mi történt, mesélj!
- Nem tudom, még csak be sem engedtek hozzá. Ebben az állapotban tilos a látogatása. Részleteket sem közöltek, de az főorvos azt mondta, hogy készüljek fel a legrosszabbra.
 

blaci

Őstag
Egy idős hölgy papagájt vásárol az állatkereskedésben, ám otthon elkeseredve fedezi fel, hogy a madár reggeltől estig folyamatosan káromkodik.
- Na, ide figyelj Lóri, büntetésből beteszlek a mélyhűtőbe egy negyed órára.
A büntetés letelte után megkérdezi a papagájtól:
- Na Lóri, jobb belátásra tértél?
- Ide figyelj, te repedtsarkú satrafa! Mielőtt felelnék, gyorsan mondd meg: az a szegény csirke ott bent, mit követett el ellened?
 

blaci

Őstag
Papucsparancsolatok...

...addig is, itt egy másik... - :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Papucsparancsolatok – 5 férjtípus 5 féle papucsban...

Új pasit szedtél össze? Kukkants be a fürdőszobájába, vagy az ágya alá és nézd meg a papucsát! Tesztünk alapján döntsd el, hogy erre vágytál-e? Ha pedig már párkapcsolatban élsz, és nem tetszik a bejáratott papucs, akkor ne a férfit, hanem csak a surranóját cseréld le. Egy pasi-papucs csodákra képes!

- Mókás papucsos
Nagyon sanszos, hogy nem magának vette, hanem még mindig az exétől kapott vérciki surranót dajkálja, esetleg – talán még rosszabb! – anyuci karácsonyi ajándéka volt a Snoopy kutyás rettenet? A pasiról egyből tudhatod, hogy ha magának ilyet vesz, akkor meglehetősen infantilis, vagy ha nem magának vette, akkor nem igazán ad arra, hogy ne kisbabának, hanem komoly, felnőtt férfinek tartsák. Ha ezt a papucsot még hordani is képes, akkor bizony alaposan gondolkodj el, hogy vajon férfit, vagy egy gyereket akarsz magadnak? Az ilyen papucs gazdája általában a szexben ugyan játékos, ám az élet más területén gyermeteg lehet. Ha a meglévő pasid rendelkezik ilyennel, és egy megtévedt ötlet szerint, te lepted meg vele egykoron, most gyorsan ejtsd be a kukába, (ha nehezen válik meg tőle akár fickóval együtt!) vagy add a kutyának, és inkább lepd meg a kedvest egy rendes házi papuccsal! Ha a pasid túl komoly, vagy túlságosan merev, mi sem jobb ajándék neki, mint egy állatkás papucs! És sértődj meg bártan, ha mégsem akarná hordani! Kutyusos papucsban egyszerűen kiesik a szerepéből, még ha vérmacsó is szíved választottja!

- Öregapám tutyikája
A gigantikus konzervativizmus jelképe is lehetne, és ha ez az illető mégsem egy megrögzött agglegény volna, akkor arra lehet gyanakodni, hogy anyuka ízlése – esetleg egy félresiklott múlt karácsony – van a dolog háta mögött. Ha az illető papucsa ilyen ósdi fazonú, kezdj gyanakodni, hogy a szexben a kétféle pozíció számára már perverz lepedő-akrobatikának számít. Ha a papucs – terhelő bizonyíték! – még agyonhordott példány is, úgy nézz körül azonnal, és ha esetleg valamilyen gyűjteményt is találsz a lakáson belül vedd fel a nyúlcipőket, ha csak nem arra vágyódsz, hogy egy totálisan stabil, fix és biztos ember legyen melletted, aki mellett hamar és biztosan megöregedhetsz. Ha a férfi aki veled él, túlságosan zajos és aktív életet él és arra vágyódnál, hogy kicsit stabilabb legyen a kapcsolat, esetleg lepd meg egy drágább, kényelmes darabbal.

- Drága papucs – bio papucs
A nagyon jó minőségű, esetleg belülről bari szőrrel bélelt papucs gazdájáról lehet sejteni, hogy nagyon igényes ember, neki aztán nem jó akármi. Kedveli a kényelmet, ad arra, hogy természetes anyagokkal vegye körül magát. Ugyanakkor lehet, hogy a szexben kicsit lusta és a konvenciókat jobban kedveli az újításoknál. Esetleg hajlik az ínyenc szexre is, ami soha nem perverz. De ne lepődjünk meg, ha az ilyen férfi inkább azt szereti, ha a nő van felül, és ő csupán passzív szemlélője az egésznek. Ha mi magunk vettünk vagy vennénk ilyen papucsot, az leginkább a hosszú távú elköteleződésről és a biztonság iránti vágyunkról szólna. Az ilyen férfi szeret kitűnni a sorból, megveti a talmi, a kommersz dolgokat. Soha ne kapjon gumipapucsot!

- Gumipapucs
A gumipapucsos férfi lehet hogy sportol, vagy sportolt. Ő általában nem nagyon újít a szexben, de nem is unalmas. Mivel a legkommerszebb papucsfélét választotta, nemtúl sokat törődik magával, egyszerűen vett egy papucsot és kész. Ilyen a párkapcsolatában is. Egyszerűen becsajozik, vagy kiszeret valakiből és kész. Nem bonyolult lélek, és nem is kell tőle többet elvárni, mint amit adni tud. A gumipapucsnak is vannak minőségi árnyalatai, a Shcoll papucsoktól a kínai piaci büdös gombatanyáig számos helyet elfoglalhat a skálán, de a lényeg akkor is azonos marad: tucat papucsban csak tucat pasi jár!

- NDK papucs, vagy klumpa
A kényelem mindenek felett, és ne feledd, ebben a papucs típusban egyesek még az utcára is kimerészkednek, nem csak otthoni használatra találták ki. Ha otthonod szlogenje, hogy: „Cipőt le, jöjjön be!” ez a pasi nem biztos, hogy a te embered, mert lehet, hogy a papucsa és az utcai cipője megegyezik. A papucs viselője nehezen adja meg a keretet és módot a dolgoknak, nem valami romantikus lélek, ami és ahol eszébe jut, azt ott és akkor hajtja végre, legyen szó akár szexről, akár csajozásról. Ilyen papucsot csak régi bevált pasinak vagy olyan jó barátnak vegyünk, akitől nem akarunk semmit!

- Mezítlábas pasi
Ha nincs papucsa talán a legjobb jel, egyrészt azért mert még senki nem törte papucs alá apasit, másrészt pedig azért, mert a papucs nélküli pasi olyan, mint a nyereg nélküli csődör. A legjobb az ágyban, és ez garantált!
Ha gyakorivá tudod tenni magad nála, más sem vár rád, mint hogy megajándékozd egy kedves lábbelivel, olyannal, amilyenre mindig is vágyódott csak eddig még nem tudott róla.

Hogy az milyen? Válaszd ki a listánkból!
 
Oldal tetejére