A nap vicce

borka

Őstag
Mai családi kör

Reggel van, reggel van, mindenki ideges.
Ház ura üvöltve tiszta zoknit keres.
Feketés csészével boglya fejű asszony,
Ajánlja az égnek, hogy rája rogyasszon.

Mintha szélből volna a nagylánynak lába,
Sebesen bevonul a fürdőszobába.
Hosszú perceken át pingálja a szemét,
Testvéröccse ordít: - Gyere ki, te szemét!

Konyha melegében jó pirítós mellett
Nagymama mosolyog, ahogy tőle telhet.
Min vigyorog mama? - kérdezi a veje,
Csupa borotvahab összevagdalt feje.

Wc-be zárkózik a legkisebbik gyermek,
Most írja a leckét - na még csak ez kellett.
Ajtó előtt jár a család furcsa táncot,
Szemük szikrákat szór, arcuk sok-sok ráncot.

Mire a rádió mondja a hét tizet,
Elromlik a bojler, nem ad meleg vizet.
Az asszony begörcsölt kezekkel mosogat,
Férje jeges vízben sziszegve mos fogat.

A nagylánynak immár fél keze kabátban,
A másikban pöttyös kakaós pohár van.
Le is önti rögvest frissen mosott blúzát,
S kabátján vastagon megkent kiflit húz át.

Az utcáról szalad vissza a ház ura,
Lábán cipő helyett megszokott papucsa.
A reggel számára eléri a csúcsát,
A cipőben megleli elveszett slusszkulcsát.

Reggel van, reggel van, ideges mindenki,
Az asszony is elment nincs már otthon senki,
Bevetetlen ágyon gyűrött párna feszít,
Csak a WC-tartály sistereg még egy picit...
 

misamaci

Aktív tag
sörszemüveg

 

tímeácska

Őstag
A lakásavatón a háziasszony elhűlve olvassa az egyik csokron a feliratot: "Nyugodjék békében!". Amikor másnap reklamálva felhívja a virágboltot, a boltos próbálja nyugtatni:
- Elnézést kérünk a hiba miatt, elcseréltük a csokrokat. De képzelje magát a másik fél helyébe, aki a temetésen azt olvassa: "Gratulálunk új otthonodhoz!"
 

macskosz

Új tag
Tiszteletem!
Gratulálok!Misimaci A Vilmosok ( Shekaspear,Tell és a körte ( nem villany ) tisztelegvén Edison-úrnak)magasságába emelte az esztétikának vakok és gyengénlátók-tól sajnos érdemtelenül elzáratott élményét.A feldolgozás szerteágazó mint a neuronhálózat
Azért a csigáknál a teremtő igazságossabb volt mint a homosp.( kosok)-k nál.Nem maradtak ki a fallotikus és hüvelyi orgazmusokból ui. hínősek.De természetesen kemény árat fizettek érte mint mi ff-ak.Nem tudnak szoptatni.Már-mint klasszikus ételemben .
Tímeácska,pedig a " csillagos egekbe " emelte a termtő (fekete ) humorát a XX.század sokadik erénytelenségével fűszerezvén.
Azonkívül,hogy mindig írigykedtem ( főleg a katonai szollg.alatt őrségben ) az emlők sokoldalú illetve sokemlősége felől,jól esett az emlékek ( bár már fakulóban ) flidézése.
Köszönöm!
Jó tanács az öreg méhésztől ( akit a teremtő diabetesszel megáldván,( képzeljétek milyen ,ha mázsaszámra folyik a méz a pergetőből és ébren álmodom) " NE öregedjetek meg!" maradjatok ilyen szépek vidámak és jólelkűek!
Tisztelettel ! jani.
Mi is lessz velem ha elkezdem a pálinkát főzni (legálisan)!!!!????
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy férfi motorozott a Californiai tengerpart mentén, amikor váratlanul egy felhő került a feje fölé és egy mennydörgő hang szólalt meg:
- Mert te mindig hűséges voltál hozzám, teljesítem egy kívánságodat.
A motoros lehúzódott az úttest szélére és így válaszolt:
- Épits nekem egy hidat California és Hawaii közé, hogy bármikor átugorhassak a szigetre.
Az Úr igy szólt:
-A kérésed igencsak anyagi dolgokra épül, gondold el, mekkora létesítmény lenne. Az óceán aljára levinni a tartóoszlopokat és az a rengeteg beton, aszfalt és acél. Természetfeletti dolognak vélnék. Meg tudnám csinálni, de még nekem is nehéz lenne. Gondolkodj kicsit, hátha eszedbe jut valami más, amivel az emberiség jövőjét tudnád elősegíteni.
A motoros elég sokáig gondolkodott, végül így szólt:
- Uram! Azt kívánom, hogy minden férfi megérthesse az asszonyokat. Tudni szeretném, hogy mire gondolnak, mit éreznek legbelül, amikor csak némán néznek rám, vagy amikor sírnak, nevetnek, vagy amikor rosszat mondok... És hogy hogyan tudnám a nőket boldoggá, kiegyensúlyozottá tenni.


Erre az Úr így válaszolt:
- Hány sávot akarsz a hídon?





 

borka

Őstag
matek és ststisztika

<style type="text/css"><!--.bg { font-family: Arial,Verdana, Helvetica, sans-serif; font-size: 11pt;color: #555555;}*div#divMessageBody pre{word-wrap:break-word;white-space:pre-wrap;}div#divMessageBody a {color:#222222}div#divMessageBody .info{color:#000;background:none;width:auto}div#divMessageBody a:hover{color:#444444}div#divMessageBody pre{white-space:pre-wrap;}div#divMessageBody div#content {background-image:none;}div#divMessageBody h1,div#divMessageBody h3{ margin: 20px 0;padding:0;font-family: Arial,Verdana, Helvetica, sans-serif;color:#000000;vertical-align:baseline;float:none;width:auto;font-weight: bold;font-style: normal;}div#divMessageBody h1{font-size:27px;}div#divMessageBody h3{font-size:17px;}div#divMessageBody .text{background-image:none;float:none;width:auto;height:auto;background-color:transparent;}--></style><style> </style> Szerelmi matematika
okos férfi + okos nő = szerelem
okos férfi + buta nő = viszony
buta férfi + okos nő = házasság
buta férfi + buta nő = terhesség

Munkahelyi matematika

okos főnök + okos beosztott = haszon
okos főnök + buta beosztott = termelés
buta főnök + okos beosztott = előléptetés
buta főnök + buta beosztott = túlóra

Vásárlási matematika

A férfi dupla árat is megad azért, amire szüksége van.
A nő bármit megvesz, ami fél áron van.

Általános összefüggések és statisztikák

A nőt addig aggasztja a jövő, amíg férjhez nem megy.
A férfit addig nem aggasztja a jövő, amíg meg nem nősül.

Az a férfi sikeres, aki többet keres, mint amennyit a felesége költ.
Az a nő sikeres, aki talál ilyen férfit.

Ha boldog akarsz lenni egy férfival, nagyon meg kell értened és egy
kicsit szeretned.
Ha boldog akarsz lenni egy nővel, nagyon kell szeretned, és
ne is próbáld megérteni.

A nős férfiak tovább élnek, de jobban várják a halált.

A nős férfi nyugodtan megfeledkezhet a hibáiról; fölösleges két
embernek észben tartania ugyanazt.

A férfi ugyanolyan külsővel ébred, mint ahogy lefeküdt.
A nő külseje éjszaka romlik.

A nő a házasság elején azt reméli, hogy a férfi meg fog változni, de téved.
A férfi a házasság elején azt reméli, hogy a nő nem fog megváltozni, de téved.

Minden vitában a nőé az utolsó szó.
Ha a férfi ezután bármit mond, az egy új vita kezdete
 

macskosz

Új tag
Gratulálok! Kata az időjárás kő-hoz!Ott minden megvan.Egy daraig horror-ként éltem át,de most már értem,hogy az adófizetők pénzének legtakarékossab és legpontossab prognózist adó megoldásával találkoztam álltalad.

Mi történt az erdőben?
Kíváncsiaknak szóló történt következik figyelem ( + 18 )!
--Élt egyszer egy erdőkerülő ( nem munka )macskosz.A macskoszunk derekas cukros volt.
Megfáradván a rokkantnyugdíj cipelésében,lepihent az öreg tölgy ( vagy hölgy ? )árnyékában.
Körégyűltek az erdő lakói a csinos és fiatalos őzikék és a már javakorabeli ősz-fiúkák,akik az úr kegyes áldásában az inzulinos kezelésü cukor-betagségben szintén részesültek.
Mit hoztál nekünk,te cukros macskosz erdőkerülő a poros tarisznyádban?Kérdezgették ?.. A macskoszunk elővette......
Húúúúúúúúú, nézegették a kollégák!Ilyet még nem láttunk Mi ez, kérdezgették a csinos fiatalos és az időjárás-követ alkalmankét ártatlanul szemlélődő szoprán őzikék?
Ennél nekünk jobb is szebb is jobban működő ( valaha az őr-ségben ) is van.Kkiáltottak fel a basszus ősz-fiúk!..Mit gondoltok mi lehettet az????????
huncutok!!! Hát egy nagy brutális kopott lompos laptopp volt.(Ha akarjátok elmesélem ,hogyan jutott hozzá ).
Írjál emailt,íjrá!,írjál!.A megfáradt alt ( nem alantas) macskoszunk ki az öreg hölgy koronája ( vagy mije)alatt pihent ,hát emailt írt a cukrosok felének ( a másik felének nem mert azok útálták mióta megyszületett) barátainak.
Kinek írod?Kinek írod? Kérdezgették a cukros felebarátai akik a patak vizében minden reggel becsületesen meg-meg mosták egymás hátát és egyébb alkatrészeit.
Hát magamnak írok,felelte a poros ( nem homokos!! viszautasítván a ferde gondolatokat nem is s.......-es) macskoszunk.
Mit írsz benne? Mit írsz benne? Kérdezgették az őszi-kék?
Megfontan válaszolt a bölcs macskoszunk „ honnan tudjam?még nem olvastam az emel-emet!hmm,hmm...
Majd a biojani55gmail.com-on elolvasom.
Ha kíváncsiak vagytok hogyan szerezte ?Ijatok egy sört, jaj jaj jaj sort!
Tisztelettel ( is )! jani.
 

borka

Őstag
viccözön

A tömött autóbuszon csinos nő furakszik az ajtó felé, útközben
azonban útjába kerül egy fiatalember.
-- Leszáll, uram? - kérdi a nő.
A fiatalember megfordul, alaposan végigméri a hölgyet, és
megkérdezi:
-- Leszálljak, asszonyom?

________________________________

A tömött pesti buszon két barátnő beszélget:
-- Képzeld, lehet, hogy gyerekem lesz!
-- Hát ez nagyszerű, és kitől?
-- Nem tudom, nem tudok hátrafordulni.

________________________________

A zsúfolt buszon hepciás kis öreglány beszól az ajtóban ácsorgó úrnak:
-- Menjen már innen azzal a hordó hasával!
-- Hö-hö. Hordó has... Csak látná a csapját angyalom! - hangzik a válasz.

________________________________

Csúcsforgalomban a buszra nehezen férnek fel az utasok.
-- Menjenek már beljebb, annyi hely van ott, hogy sakkozni lehetne!
-- Jöjjön csak jóember! Úgyis hiányzik egy sötét paraszt.

________________________________

Egy pasas lélekszakadva rohan a lejtőn haladó busz után. Odaszól egy
járókelő:
-- Mit erőlködik annyira? Mindjárt jön a következő!
-- Az lehet, de annak nem én vagyok a vezetője!

________________________________

Móricka ül a buszon. Fölszáll egy öreg nénike, az egyik kanyarban
megcsúszik a botja, és elterül.
-- Mamikám, ha húzott volna egy gumit a bot végére, akkor nem esett volna
el.
-- Ha apád húzott volna gumit a farkára, akkor most lenne helyem!

________________________________

Két részeg észreveszi, hogy pont a buszgarázs előtt álldogálnak.
-- Figyelj csak, vigyünk el egy buszt, azzal gyorsan hazajutunk.
-- Jó, te menj be, köss el egyet, én meg idekint figyelek.
Eltelik fél óra, az őrködő már türelmetlen. Bemegy a társa után, és
látja, hogy az idegesen rohangál a járművek között.
-- Te meg mit csinálsz?
-- Az istennek sem találok 7-es buszt!
-- Hát te teljesen hülye vagy?! Kössünk el egy 9-est, aztán majd
gyalogolunk egy saroknyit.

________________________________

Nyegle ifjú felszól a buszsofőrnek:
-- Mikor indul ez a szemétláda?
Mire a sofőr egykedvűen:
-- Mikor megtelik szeméttel...

________________________________

Lepusztult, neandervölgyi jellegű műegyetemista száll fel a 7-es
buszra. A sofőr nagyon menő akar lenni és kiszól a tolóajtón, jó
hangosan:
-- Mi újság az őserdőben, öreg?
A válasz gyors és meglepő:
-- Anyád nem üzent semmit.
 

tímeácska

Őstag
Gratulálok! Kata az időjárás kő-hoz!Ott minden megvan.Egy daraig horror-ként éltem át,de most már értem,hogy az adófizetők pénzének legtakarékossab és legpontossab prognózist adó megoldásával találkoztam álltalad.

Mi történt az erdőben?
Kíváncsiaknak szóló történt következik figyelem ( + 18 )!
--Élt egyszer egy erdőkerülő ( nem munka )macskosz.A macskoszunk derekas cukros volt.
Megfáradván a rokkantnyugdíj cipelésében,lepihent az öreg tölgy ( vagy hölgy ? )árnyékában.
Körégyűltek az erdő lakói a csinos és fiatalos őzikék és a már javakorabeli ősz-fiúkák,akik az úr kegyes áldásában az inzulinos kezelésü cukor-betagségben szintén részesültek.
Mit hoztál nekünk,te cukros macskosz erdőkerülő a poros tarisznyádban?Kérdezgették ?.. A macskoszunk elővette......
Húúúúúúúúú, nézegették a kollégák!Ilyet még nem láttunk Mi ez, kérdezgették a csinos fiatalos és az időjárás-követ alkalmankét ártatlanul szemlélődő szoprán őzikék?
Ennél nekünk jobb is szebb is jobban működő ( valaha az őr-ségben ) is van.Kkiáltottak fel a basszus ősz-fiúk!..Mit gondoltok mi lehettet az????????
huncutok!!! Hát egy nagy brutális kopott lompos laptopp volt.(Ha akarjátok elmesélem ,hogyan jutott hozzá ).
Írjál emailt,íjrá!,írjál!.A megfáradt alt ( nem alantas) macskoszunk ki az öreg hölgy koronája ( vagy mije)alatt pihent ,hát emailt írt a cukrosok felének ( a másik felének nem mert azok útálták mióta megyszületett) barátainak.
Kinek írod?Kinek írod? Kérdezgették a cukros felebarátai akik a patak vizében minden reggel becsületesen meg-meg mosták egymás hátát és egyébb alkatrészeit.
Hát magamnak írok,felelte a poros ( nem homokos!! viszautasítván a ferde gondolatokat nem is s.......-es) macskoszunk.
Mit írsz benne? Mit írsz benne? Kérdezgették az őszi-kék?
Megfontan válaszolt a bölcs macskoszunk „ honnan tudjam?még nem olvastam az emel-emet!hmm,hmm...
Majd a biojani55gmail.com-on elolvasom.
Ha kíváncsiak vagytok hogyan szerezte ?Ijatok egy sört, jaj jaj jaj sort!
Tisztelettel ( is )! jani.


Még ilyet! Méééég! Méééég! Méééég! Ez nekem nagyon tetszett Jani! :cool:
Én írok is egy-két sört... Pardon... Sort... Én kíváncsi vagyok, hogyan szerezte... :D:D
 

macskosz

Új tag
Kérelem az alkotmány-ban rögzíttett email szabadságom életfogytigtartó felfüggesztésére és az alkotmányozó cukrosgyűlési tagságom 250év-re történő szüneteltetésére.Avagy a szeretve tisztelt( 30 ) éve háziorvosom miér hullatja ősz fürtjeit a várva várt viszontlátásom gondolatára is.
Indoklásul előadom: önmérsékletet tanúsítván-így is csak minden hamadik bejegyzést olvastam a vicc-ek blog-jában.A szövődmény kialakulása heveny ,egyértelmű.Kezelése = macskosz-lektómia.
A koponya röntgen felvételem alapján bizonyított az agyevő-bogarak parlamenti frakciója választási dísz vacsorájának maradéktlan sikre.
Utolsó akaratomként kérem ,hamvaim szétszórását az időjárás jelző-kő tisztes távolságában.Ha nem lehettséges legalább az árnyékában,ha ez sem akkor a élethű másolata közvetlen közelében
Ha feljövök hozzá a téli világból az éjj közepén,gyomirtsam azt.( megspórolván az FVM-parlagfütelenítő büntetéseit.Valmint örökké tisztelegvén az ártatlan,önismeretre serkentő humora iránt .

Moderátorok és Galdiátorok ,ha nem teszitek meg !
Akkor számítsatok a rettenetes következményekre amit még a sertés ifluenza tonna szám lejárt sza. idjű ismételt oltásai sem segítenek. Tehát.
A köv: Erdei történet 2.Erdei történet 3. Erdei történet 7-s busz......................Erdei töténet 1524.Ősz macskosz végrendelet.Erdei történet 1525.A véres OPTPIPEN végighordozása az országban.
Erdei történet 1526. és az eredménye.
Tisztelt ! Cím kérem kérelmem szíves elfogadását,tekintettel az OPEP és a Háziorvosi hálózat túlterhelésének megakadályozása és családtervezésük nyugott végrehajtására érdekében.
Tisztelettel !d.m.jani.

Most érkezett !Bulvár: az Anna bálon visszavonták az első helyet .Csak ezüstérem lehet.mert Óberdorf elaludt a gondozójával és nem illik fekelteni.
 

macskosz

Új tag
Erdeitörténet 2. " vacsoracsata -1"

Kedves Tímea ! Köszönöm a lehetőséget! Remélem az emil-ek célbaértek.Mármint Freeemal Emil és Gmal Emil.Melyik is lenne az igazi huszár?

Tehát a jó öreg és hűségben ( tahát boldogságban megőszült macskoszunk aki soha félre nem lépett az erdő cseppet sem portalanított ösvéníin!!! ( de kikérem magamnak) Mindjárt megkapjátok a kanonok viccet!Na azért! Na jó pislogott de,de már azt is elfelejtvén ( esküszik a cukrosok védőszentjére a" mindenható kaporszakálú inzulinra".
Meghívást kapott az erdei hasonszőrű feleberátaitól az alcacsony ( még a hupiszép törpiknél is a lacsonyabb ch-jú étkek csatájára.
A zsűrit pedig viccek-szójátétkok látogatóiból verbuválják össze a magasságos cukros patríciusok.A plebejjus pórok gasztronómiai megbocsáthatatlan bűnei elbírálásása végett

Mi történt az erdőben II. ( interraktív 3.00 free)

A derék cukros macskoszunk a mindennapi jól megérdemelt,40g.ch ízletes elfogyasztása (előételnek szánt )ebéd gyanánt ,meg nyalogatta mind a 9 újját ( a 10.et elvesztette ,mikor saját találmányú cirkula fűrészének felavatási szertartását végezte, kellő mennyiségű erdei málna pálinka elfogyasztása után, minek alapanyagát a medve gyűjtötte honorárim gyanánt (természetessen bevalván és az őstermelői nyugtát kiállítván valamint az alkalmi munkaválalási füzetkébe beragasztván az bélyeget amin az I.APEH császár és király képe díszklik mint dísz lik.A festő pediglen karak művész-úr ki a lelkéről nyerte(és kártyán) a megtisztelő babérkoszorút.Valamint az adómentes APEH gyémánt grfikai ( fika) díjat és a nem légüres borítékot . Természetesen már euró val nehezítvén,hogy az erdei korrupt szél ne fúja tovább,mivel macskoszunk társadalmi munkában vigyázta a téli álmát alvó medvénk békességét ( term. talpasunk cukros ,csak a szakrendelésre és vérvételre keltvén föl ) és közben fizette a közüzemi számláit ,gondolatátvitel ill.netvitel segítségével).Élvezetkén még egy kis szemfestés, lézerezés ,tágítás stb-vel fűszerezve az erdei lét egyhangúságát.
Most jöve az ebéd fénypontja!!! A laktatós-kiadós réti virágokkal kellőképen ízesített honfoglaláskorabeli ( állítja ,hogy megelőze a „szüntükkel mik vagymuk”novellát)szakácskönyv útmutatója, tecnológiaja pontról-pontra történő betartásával előállított ,na mit?.na mit? Cuna-mit?
Nem, nem ,tudom,tudom hogy már is megéheztetek eme ch-koleszterin és fehérje mentes étekre amiből az Úr kegyelmédől degeszre ehetik magukat a cukrosok a (fínnyásnak meg semmi.).
„ A csőbe töltött ,vadszőlő levélbe göngyőlt, Álmos vezérünk módjára elkészített ősi diabetikus étek az
epefakéreg felfújt-ot”.
No, mondanom sem kell mit mondtak az erdő cukros lakói az erdei gasztronómia eme honfoglalás korai ínyencségéhez amit a derék macskoszunk szívvel és lélekkel valamint növényi olajok fekhasználásával készített?De mivel kollektíva is hozzá akart járulni legalább is a díszítéshez
a madarak jól irányzott tojás( le ) is tettek-rá fentről.Tehát természetes színekben és illatokban ponpázott
Képeket is küldtem volna de ,nem találtam az erdei tisztáson konektort a Finepixer feltőltésére.Így hát az ingerületeim reverberációs cirkulására (me.me móriájára támaszkodhatom.)
No mit montak ,Írjátok meg bátran.
Adjuk ki közösen a diabetikus Álmos ( macskoszmódra) szakácskömyvet.Kérem a receptek elküldését ( valahová ), a nagyon erőszakosokét elolvasom és el is felejtem.De aszó elszáll az emil megmarad .Eredmény hirdetés 2010.dec 31.12.00.itt.( vagy ott).Címére is lehet címeresen pályázni.
Jelige „ ártani,nem használ”
A kalandorok és erkölcsi bizonyatványt nélkülözők kíméljenek mert tőlük még szűz vagyok.
Tisztelette! D-m.jani.
Tényleg várok ,( valamit )?NO -no azt nár megtette a teremtő helyetted!..
 

macskosz

Új tag
Dijjak!
5.hely.Örök rabszolgaság az egészséges emberek között.
4.hely.Örök rabszolgaság a szép emerek között.
3.hely.Örök rabszolgaság a még szebb emberek között.
2.hely,örök rabszolgaság a jó emberek között.
1.hely,örök rabszolgaság a tökéletes emberek között.( tükörbenézésre kárhoztatván) .

Várom az ötleteket? A Kínzásokról se feledkezzünk meg a különdíj kategóriájában.Nincs elképzelésem..
 
Oldal tetejére