Diabétesz tesztek, kérdőívek főiskolásoknak, egyetemistáknak

magdapeti

Új tag
Kedves Dr. Info Fórumozók!

A Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Piackutatás tantárgyának keretén belül alakult kutatócsoport tagjaiként szeretnénk megkérni Önöket, hogy egy önkéntes, kb. 10 percüket igénybe vevő, online kérdőív kitöltésével segítsék a vizsgajegyünket felfelé. A felmérésből születendő március végi prezentációnk értékelése beleszámít a majdani diplomajegyünkbe is, szóval nagy támogatás lenne ez az Önök részéről, amiért előre is óriási köszönet!
A piackutatás témája az egészséges életmód összetevői. Ez a kérdőív a fogyasztói magatartás és általában az egészséghez való hozzáállás témaköreinek felmérésével járul hozzá a prezentációhoz. A kérdőív névtelen, kizárólag erre a célra íródik, harmadik fél kezébe nem kerül, reklám célra nem használható. Kitöltése egyszerű, visszaküldése egy kattintás. A kitöltés határideje március 15!
A kutatással, kérdőívvel kapcsolatos bármilyen kérdését várjuk az egeszsegkutatas@freemail.hu e-mail címen.

Köszönettel: Magda Péter

Kérdőív
 

magdapeti

Új tag
Kedves Dr. Info Fórumozók!

A Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Piackutatás tantárgyának keretén belül alakult kutatócsoport tagjaiként szeretnénk megkérni Önöket, hogy egy önkéntes, kb. 10 percüket igénybe vevő, online kérdőív kitöltésével segítsék a vizsgajegyünket felfelé. A felmérésből születendő március végi prezentációnk értékelése beleszámít a majdani diplomajegyünkbe is, szóval nagy támogatás lenne ez az Önök részéről, amiért előre is óriási köszönet!
A piackutatás témája az egészséges életmód összetevői. Ez a kérdőív a fogyasztói magatartás és általában az egészséghez való hozzáállás témaköreinek felmérésével járul hozzá a prezentációhoz. A kérdőív névtelen, kizárólag erre a célra íródik, harmadik fél kezébe nem kerül, reklám célra nem használható. Kitöltése egyszerű, visszaküldése egy kattintás. A kitöltés határideje március 20!
A kutatással, kérdőívvel kapcsolatos bármilyen kérdését várjuk az egeszsegkutatas@freemail.hu e-mail címen.

Köszönettel: Magda Péter

Kérdőív
 
Szép napot kívánok mindenkinek ebben a szörnyű időben!

Egy hatalmas szívességet szeretnék kérni! Az alábbi linken elérhető egy kérdőív, ami a diabetesről szól! Kérem, amennyiben van néhány percük, töltsék ki, hatalmas segítség lenne a szakdolgozatom elkészítéséhez! Olyan emberek válaszaira lenne szükségem, akik inzulinnal és nem gyógyszerrel kezelik magukat.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Bízok benne, hogy az eredmények alapján kiderül, hogy mit lehetne változtatni a kezelésben, hogy mindenkinek megfelelő értékei legyenek!

További szép napot!
/Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok :)/ Jó egészséget!

http://online-kerdoiv.com/index/view/hash/c317e34c2e7d45ab384460dd0f0acd75
 
Kitöltöttem a kérdőívet. A kérdések egy része nehezen értelmezhető (mint egy rossz használati utasítás), egyes kérdések figyelmen kívül hagyják a pumpás kezelést. Több kérdés szerintem "nőies" szempontokat sugall.
 
Köszönöm szépen, hogy kitöltötted! :) Azért fura egy kicsit a nyelvezete, mert egy külföldi kérdőívet kellett lefordíttatnom magyarra, mivel hazánkban kevesen foglalkoznak ezzel a témával. Igen, sajnos a pumpásokra nem nagyon tér ki a kérdőív, inkább a penesekhez passzol. Köszönöm, még egyszer! :)
 

poe

Őstag
Én is kitöltöttem.
A hello által felvetettekkel viszont egyetértek és ezek szerintem torzítani fogják a statisztikát.
 
Köszönöm szépen!!! :dr_24: mindenképp meg fogom említeni az észrevételeket . . legközelebbi munkámhoz igyekszek saját kérdőívet szerkeszteni,hogy ne legyenek nehezebben értelmezhető kérdések . . és hogy mindenre kitérjen! Viszont ha van kérdés valamelyik kérdéssel kapcsolatban, szívesen elmondom, hogy mire is vonatkozik pontosan! Köszönöm !!
 
Köszönöm a válaszodat. A "külföldi kérdőívet kellett lefordíttatnom" magyarázatot adott nekem a szövegre. A használati utasításokban, meg a kérdőívednél is azt hiányoltam, hogy nem a felhasználó szempontjából értelmezte a szöveget. Nem elég a technikai fordítás, annak kell megértenie, akinek használnia kell.
 
Oldal tetejére