Ha fogyni kell az inzulinos betegnek...

ildiko40

Új tag
Fogyás!!

Helló Poe.
A gond az,hogy a hétből 5 napon a párom reggel 3:20kor egész nap üditőket szállít amit neki kell a teherautoról lepakolni és a pncékbe meg a raktárakba bevinni.Kb délután 4kor ér haza,és onnantól kezdve zabál.A munkaideje alatt 2db szendvicset eszik kifliből sajtal,szalámival.Ehez az életvitelhez kellene nekem egy kis segitség(sajnos az orvosra Nozsó nem hallgat).Jelenlegi súlya 95kg és 187cm.Négy hónap alatt hizott fel 75 kg amit két és fél évig tudott tartani.Nagyon kéne a segítség,mert totál kétségbe vagyok esve,hogy nem tudok neki segítteni,és csak a szövödményekre tudok gondolni,hogy mi lesz majd késöbb.

Szia !Nem tudom hogy jó e a tipp, de remélem használni fog.Én almaecetet teszek egydeci vízbe és evés előtt megiszom. rengeteg citromot eszem felszeletelve nyersen, nagyon picit megsózva. én 1 hét alatt fogytam 0,5 kg.-ot.Nagyon olcsó és köztudott hogy az alma eset és a nyers citrom erősen égeti a zsírt.Az a lényeg, hogy rendesen fogyassza és ne haggyon ki eggy alkalmat sem az almaecetet minden eggyes evés előtt igya!!!! bár nem kellemes de nagyon hasznos lehet!!! Remélem nektek is beválik és ha csak egy kicsit is fogyik a kedvesed boldog vagyok hogy segíthettem a tippel:) Szép napot és legyen eredményes a dolog!!!!ezt kívánom szívből:cool:
 
Oldal tetejére