Hírek Meghívás klinikai vizsgálatra - 1-es típusú cukorbetegek részére

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Tisztelt 1-es típusú cukorbetegek!

Egy új klinikai vizsgálatban történő részvételre hívjuk meg Önöket.

A vizsgálat keretében a NovoNordisk új, szupergyors inzulinjának alkalmazására kerül sor, a vizsgálat időtartama 26 vagy 53 hét. Az 53 hét alatt összesen 17 alkalommal kell viziten részt venni, a közbe eső heteken pedig a vizsgálatvezető telefonon érdeklődik a vércukrok és az inzulin adagok alakulásáról. A részvétel feltételei:
  • 18 év feletti életkor,
  • Legalább egy éve fennálló cukorbetegség,
  • Napi 4-5-szöri (bázis-bólus) inzulinkezelés alkalmazása (Levemir vagy Lantus bázisinzulinnal),
  • 7-9% közötti HbA1c szintek,
  • 35 kg/m2 alatti testtömeg index,
  • Az elmúlt egy évben maximum egyszer volt súlyos hipoglikémia.
  • Az előző 12 hónapban nem volt sem szív-, sem agyi érrendszeri megbetegedés.
A vizsgálatban résztvevők vércukormérő készüléket, tesztcsíkokat kapnak és utazási költségtérítésben részesülnek, valamint számunkra teljes körű diabétesz gondozást nyújtunk.

A vizsgálatokra való jelentkezést kérnénk e-mail-ben jelezni, hogy a részletes információs anyagot elküldhessük és ezt követően sor kerülhessen a személyes megbeszélésre. E-mail: j.fovenyi@chello.hu

Jelentkezésüket várva, üdvözlettel:

Dr. Fövényi József főorvos
Péterfy S. utcai Kórház-Rendelőintézet
Diabetes Szakrendelő
1076 Budapest, Péterfy S. u. 8.
 

Csatolások

  • felhivas_1-es.jpg
    felhivas_1-es.jpg
    75.9 KB · Olvasás: 248
Utoljára módosítva:

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Van valaki, erről a kísérletről többet tud? Jól látom, hogy egy 6-os HbA1c-vel nem lenne esélyem jelentkezni? Nem mondom, hogy tutira jelentkeznék, csak elgondolkodtam. Meglepett ez a 7-9% közötti HbA1c (vagy pont azért, hogy legyen miből csökkenteni a HbA1c-t?).
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Van valaki, erről a kísérletről többet tud? Jól látom, hogy egy 6-os HbA1c-vel nem lenne esélyem jelentkezni? Nem mondom, hogy tutira jelentkeznék, csak elgondolkodtam. Meglepett ez a 7-9% közötti HbA1c (vagy pont azért, hogy legyen miből csökkenteni a HbA1c-t?).

Szia Molli :)
Érdeklődj a megadott e-mailen, szerintem inkább a felső érték számíthat... De lehet az is, amit írtál.
 
Oldal tetejére