Microsoft Power Point

blaci

Őstag
Opera böngésző vs. YouTube...!

Sziasztok!
Akik Opera böngészőt használnak tegnap óta találkozhatnak egy olyan kellemetlen problémával, hogy a böngésző nem nyitja meg ill. nem indítja le a YouTube videókat.:mad:
Jajj…!:(
Mintha a napi betevő falatját vennék el az embernek…:(:(:(
DE!
A megoldást itt találjátok a problémára!
Kipróbáltam, működik!:D:D:D
Üdv.,
Laci ...aki nehogy má'...!;):dr_24::dr_24::dr_24:

Ui.: A többi böngészővel nincs probléma, azokkal rendben működik...
 

borka

Őstag
Sziasztok!
Akik Opera böngészőt használnak tegnap óta találkozhatnak egy olyan kellemetlen problémával, hogy a böngésző nem nyitja meg ill. nem indítja le a YouTube videókat.:mad:
Jajj…!:(
Mintha a napi betevő falatját vennék el az embernek…:(:(:(
DE!
A megoldást itt találjátok a problémára!
Kipróbáltam, működik!:D:D:D
Üdv.,
Laci ...aki nehogy má'...!;):dr_24::dr_24::dr_24:

Ui.: A többi böngészővel nincs probléma, azokkal rendben működik...

Szia Laci !

Nálam az első pillanattól kezdve nem működött a YouTube, azt hittem /hiszem/,hogy valamit rosszul csináltam.
De lehet,hogy valami beállítási probléma lenet nálam.

Üdv:
Sándor
 

blaci

Őstag
Szia Laci !

Nálam az első pillanattól kezdve nem működött a YouTube, azt hittem /hiszem/,hogy valamit rosszul csináltam.
De lehet,hogy valami beállítási probléma lenet nálam.

Üdv:
Sándor

Kedves Sándor!
Nekem előtte működött, nem volt vele gond. Sikerült megoldani a problémát a frissítéssel, most már működik?

Súgó menü -> Frissítések keresése
Üdv.,
Laci
 

macskosz

Új tag
Segítség kéréseÍ

Müholdról letöltött -s0-n0.ts seket nem tudom lejátszani.
Egyszer volt egy lejátszóm ,de a cléner kiirtotta.
H atudna valaki segíteni! Igen megköszönném!
Tisztelettel!jani.
 

misamaci

Aktív tag
Müholdról letöltött -s0-n0.ts seket nem tudom lejátszani.
Egyszer volt egy lejátszóm ,de a cléner kiirtotta.
H atudna valaki segíteni! Igen megköszönném!
Tisztelettel!jani.

Szia Jani!
Ha jól értelmezem, akkor ez valamilyen videófájl?
Szerintem itt nézz körül, ingyenesek és az oldalról le is tölthetők: http://www.downloadatoz.com/p/ts-player/
A VLC-t korábban én is használtam (pl sérült avi-t, DVD-t is remekül vette) nekem tetszett.
Üdv: Misi
 

macskosz

Új tag
Tisztelet Misi!
Köszönöm szépen nagyon jó.
Közben(kínomban)rábukkantam egy kiss progira a M.P.Classic 321-e.Egyből kezeli minden jó rajta.
Még egyszer köszönöm és a továbbikaban mindenben állok rendelkezésedre.
Tisztelettel! jani .
 

blaci

Őstag
Sziasztok!
Banális kérdésem lenne, hátha tud valaki segíteni, mert sajna valahogy nem jövök rá a dolog nyitjára...
Szóval, a probléma (Office World és Excel 2007 van a gépemen), hogy egy táblázat bal felső celláját szeretném keresztben egy átlós vonallal elválasztani, úgy, hogy a két elválasztott részre be tudjam írni a vízszintes, ill. a függőleges oszlopok címét...

Egyszerűen nem jövök rá a nyitjára, pedig biztos valami kis apró dolog... :dr_31::)

Gyors segítségeteket előre is köszi!:cool:

Laci …aki :dr_24::dr_24::dr_24: !!!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sziasztok!
Banális kérdésem lenne, hátha tud valaki segíteni, mert sajna valahogy nem jövök rá a dolog nyitjára...
Szóval, a probléma (Office World és Excel 2007 van a gépemen), hogy egy táblázat bal felső celláját szeretném keresztben egy átlós vonallal elválasztani, úgy, hogy a két elválasztott részre be tudjam írni a vízszintes, ill. a függőleges oszlopok címét...

Egyszerűen nem jövök rá a nyitjára, pedig biztos valami kis apró dolog... :dr_31::)

Gyors segítségeteket előre is köszi!:cool:

Laci …aki :dr_24::dr_24::dr_24: !!!

Hát megpróbáltam gyorsan segíteni, de hiába láttam az emilen, hogy segedelmet vársz, homlokomról a zizzadságcseppeket törölgetve dolgoztam ezerrel.

Na szóval, igazán csak egy megoldás létezik, ha egy cellában és egy oszlopban (vagy sorban) akarod létrehozni az átlós felezést.


  1. Ráállsz a cellára és beírod a megnevezéseket, pl előadó, szerzemény. Az első szó után Alt+Enter-t nyomsz, így két sorba kerül a két megnevezés, de egy cellában marad.
  2. A cellában állva jobb egér: cellák formázása, szegély után kiválasztod a vonalvastagságot, és a piktogramok közül kiválasztod az átlós vonalat.
  3. Így nem fog szépen az előadó a bal felső, és a szerzemény a jobb alsó sarokba kerülni, de a felső ikonsoron a középreigazítás, vagy a sorkitöltés piktogramokkal tudsz változtatni, ahogy szebben mutat.
Ahhoz, hogy szépen elférjenek a megnevezések a fél-fél cellában, magát a cella szélességet (magasságot) kell bővítened. Ezt az egér húzással is meg tudod oldani. A sor, vagy oszlop "határaira" (a számok vagy betűknél) kell a kurzort rakni, úgy, hogy egy kis keresztet lássál, és akkor húzkodhatod le-föl, jobbra balra.

Bocsi, ha túl bőbeszédűre sikeredett, de nem tudom, mit "tudsz", és elakadsz-e valahol.

Ha valamit másképp szeretnél, vagy nem ez volt az elképzelésed, (pl. két oszlop, vagy két sor egy megnevezés cellával) írd meg, van még variáns, de nem túl sok a lehetőség.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor

Egyszerűen nem jövök rá a nyitjára, pedig biztos valami kis apró dolog... :dr_31::)

Laci …aki :dr_24::dr_24::dr_24: !!!
Ja, még csak annyit, hogy a cellaformázás kisalkalmazásban kattintgathatsz mindenre, lehet, hogy rátalálsz egy olyan megoldásra, ami igazán kell neked. Rengeteg varinás létezik a szöveg formázására.

Jó munkát :cool:
 

blaci

Őstag
Hát megpróbáltam gyorsan segíteni, de hiába láttam az emilen, hogy segedelmet vársz, homlokomról a zizzadságcseppeket törölgetve dolgoztam ezerrel.

Na szóval, igazán csak egy megoldás létezik, ha egy cellában és egy oszlopban (vagy sorban) akarod létrehozni az átlós felezést.


  1. Ráállsz a cellára és beírod a megnevezéseket, pl előadó, szerzemény. Az első szó után Alt+Enter-t nyomsz, így két sorba kerül a két megnevezés, de egy cellában marad.
  2. A cellában állva jobb egér: cellák formázása, szegély után kiválasztod a vonalvastagságot, és a piktogramok közül kiválasztod az átlós vonalat.
  3. Így nem fog szépen az előadó a bal felső, és a szerzemény a jobb alsó sarokba kerülni, de a felső ikonsoron a középreigazítás, vagy a sorkitöltés piktogramokkal tudsz változtatni, ahogy szebben mutat.
Ahhoz, hogy szépen elférjenek a megnevezések a fél-fél cellában, magát a cella szélességet (magasságot) kell bővítened. Ezt az egér húzással is meg tudod oldani. A sor, vagy oszlop "határaira" (a számok vagy betűknél) kell a kurzort rakni, úgy, hogy egy kis keresztet lássál, és akkor húzkodhatod le-föl, jobbra balra.

Bocsi, ha túl bőbeszédűre sikeredett, de nem tudom, mit "tudsz", és elakadsz-e valahol.

Ha valamit másképp szeretnél, vagy nem ez volt az elképzelésed, (pl. két oszlop, vagy két sor egy megnevezés cellával) írd meg, van még variáns, de nem túl sok a lehetőség.

Ja, még csak annyit, hogy a cellaformázás kisalkalmazásban kattintgathatsz mindenre, lehet, hogy rátalálsz egy olyan megoldásra, ami igazán kell neked. Rengeteg varinás létezik a szöveg formázására.

Jó munkát :cool:

Kedves Kata!
Köszönöm szépen, már meg is csináltam! :hurra::dr_24: Működik! :cool:
Külön köszönöm, hogy részletesen leírtad a lépéseket, magamtól sose jöttem volna rá...pedig egyszerű! Persze, csak azért mert már megmutattad hogyan is kell!!!:hurra::cool::dr_24:
Laci ...aki :hurra: :dr_24::dr_24::dr_24: :hurra:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Kata!
Köszönöm szépen, már meg is csináltam! :hurra::dr_24: Működik! :cool:
Külön köszönöm, hogy részletesen leírtad a lépéseket, magamtól sose jöttem volna rá...pedig egyszerű! Persze, csak azért mert már megmutattad hogyan is kell!!!:hurra::cool::dr_24:
Laci ...aki :hurra: :dr_24::dr_24::dr_24: :hurra:
Nagyon szívesen, örülök, hogy működik. :cool::D:cool:
 
Oldal tetejére