Potencianövelő

57 éves férfiként súlyos erectios problémákkal küzdök, ezért minden reményem már csak a *** gyógyszerben van.

Ezzel kapcsolatban érdeklődöm, hogy hol és milyen módon tudom beszerezni ezt a gyógyszert? A diszkrét és számomra legkedvezőbb megoldás természetesen az lenne, ha postai szállításra meg tudnám rendelni a gyártótól.

Kérem tájékoztassatok ennek lehetséges módjáról, akár privát mailben is a lajtaj@demasz.hu e-mail címen,

Szíves segítségeteket előre is köszönöm!
 

dg

Őstag
Léteznek online patikák, talán érdemes lenne megnézni a kínálatukat, a lehetőséget. Azért csak óvatosan, mert állítólag sok a csaló, a gyógyszerhamisítvány. Egyébként egyáltalán nem "ciki" kérni ezt a patikában!
A gyógyszer vényköteles.

www.pirulapatika.hu
 

szolnok

Új tag
57 éves férfiként súlyos erectios problémákkal küzdök, ezért minden reményem már csak a *** gyógyszerben van.

Ezzel kapcsolatban érdeklődöm, hogy hol és milyen módon tudom beszerezni ezt a gyógyszert? A diszkrét és számomra legkedvezőbb megoldás természetesen az lenne, ha postai szállításra meg tudnám rendelni a gyártótól.

Kérem tájékoztassatok ennek lehetséges módjáról, akár privát mailben is a lajtaj@demasz.hu e-mail címen,

Szíves segítségeteket előre is köszönöm!

A problémáddal nyilván nem vagy egyedül, de orvos nélkül ne vegyél semmit, részben mert mint írták sok a hamisítvány részben mert az igazi pirula vényköteles, és csak az orvos tudja melyiket írhatja fel egyéb /esetleges bajaidat , szív vérnyomás stb / figyelembevételével.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kérj beutalót a körzettől a megfelelő dokihoz azthiszem urológus-andrológus.
Ja és semmi szégyenkezés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

szexdoktor

Új tag
57 éves férfiként súlyos erectios problémákkal küzdök, ezért minden reményem már csak a *** gyógyszerben van.

Ezzel kapcsolatban érdeklődöm, hogy hol és milyen módon tudom beszerezni ezt a gyógyszert? A diszkrét és számomra legkedvezőbb megoldás természetesen az lenne, ha postai szállításra meg tudnám rendelni a gyártótól.

Kérem tájékoztassatok ennek lehetséges módjáról, akár privát mailben is a lajtaj@demasz.hu e-mail címen,

Szíves segítségeteket előre is köszönöm!

Kedves József,
Elküldtem privát mailben a válaszomat.
 

lolkaboli

Új tag
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni: férjem (43) nem tud úgy teljesíteni az ágyban,mint eddig,de ő nem tesz semmit! Azt mondja neki ez ciki. Nekem maradt a feladat,hogy találjak megoldást,de mivel én élőben nem intézhetem el a dolgokat így neten kutakodok :( Szóval ismertek olyan weboldalt,webpatikát ahol gyorsan megoldást találhatnék a gondra! Szerintem a gyógyszer szedésbe is belemenne a férjem,de először inkább csak tanácsokat kérnék!

köszönöm,Lol
 

Halker

Új tag
Helló! Én 45 éves vagyok, 4 éve volt nekem is egy ilyen problémám, és ugyanúgy én is cikinek éreztem, hogy ez van velem... Aztán azt éreztem cikinek, hogy nem teszek semmit... Nem tudom a webpatikák mennyire megbízhatóak, én amikor rászántam magam, hogy "meg szeretnék gyógyulni", felkerestem a háziorvosom! És az ő segítségével tudok újra rendszeres boldog házasságban élni! Amit feleségem is díjaz! :)
 

Napember

Új tag
Halker jól csinálta, így kéne a többi hasonló problémával küzdő férfinak is. Ne féljenek felkeresni az orvost az ilyen panaszukkal!
 

lolkaboli

Új tag
szia halker! miért nem jók a webshopok? és nem volt cikis a háziorvosnál? mit mondtál? én nem bírnám! nem jön a doki is válaszolni? pedig örülnék neki :mad:
 

Halker

Új tag
Mert nem tiszta általában a neten rendelt cuccok eredete, amit az orvosok ajánlanak, az tuti hogy nincs tele szenny anyagokkal, és nem lesz tőle más baja férjednek! Sokan szenvedtek már neten rendelt és utcán vett gyógyszerektől!
Beszéld meg a férjeddel, próbáljmeg hatni rá, hogy ez neki is és persze neked is:) jó lesz, ha rászánja magát!
Dehogynem, nagyon ciki volt, de muszály volt elmennem, és a doktorom kedves és megértő volt, hamar oldotta bennem a feszültséget, úgy beszélt velem a problémáról mint egy igaz barát!
 

lolkaboli

Új tag
Rendben,megpróbálok beszélni a dokival,örülök,hogy ez is rám marad a férjem helyett... és nincs valami bevált weboldal,ahol vmi tájékoztatót kinyomtathatok a férjemnek?
 

Halker

Új tag
Van rengeteg, keresőben biztos találsz! Mostanában talán a hardboy.hu az, ami részletesen elmagyaráz mindent a hamisítványokról azok veszélyességéről, mellékhatásairól, és egy tesztet is találsz rajt! Remélem tudtam segíteni, és mielőbb menjetek el orvoshoz!
www.hardboy.hu
 

Mooncsy

Új tag
57 éves férfiként súlyos erectios problémákkal küzdök, ezért minden reményem már csak a *** gyógyszerben van.

Ezzel kapcsolatban érdeklődöm, hogy hol és milyen módon tudom beszerezni ezt a gyógyszert? A diszkrét és számomra legkedvezőbb megoldás természetesen az lenne, ha postai szállításra meg tudnám rendelni a gyártótól.

Kérem tájékoztassatok ennek lehetséges módjáról, akár privát mailben is a lajtaj@demasz.hu e-mail címen,

Szíves segítségeteket előre is köszönöm!


Kedves Lajta József!

Az én barátom már bele esett ebbe a hibába. Mindenképpen csak azt tudom ajánlani, hogy semmiképpen ne rendeljen interneten gyógyszert. Olvasson utána ennek a problémának pontosan. Miután ezt megtette, forduljon orvoshoz. Diagnózis nélkül, nincs kezelés sem.
 

Mooncsy

Új tag
A hardboy.hu oldalt én is ajánlom. Nagyon hasznos információk vannak rajta. Fontos hogy ezeknek a dolgoknak a tudatában legyen minden érintett. Remélem tudtam segíteni a problémáján.
 

Tomika42

Új tag
Van rengeteg, keresőben biztos találsz! Mostanában talán a hardboy.hu az, ami részletesen elmagyaráz mindent a hamisítványokról azok veszélyességéről, mellékhatásairól, és egy tesztet is találsz rajt! Remélem tudtam segíteni, és mielőbb menjetek el orvoshoz!
www.hardboy.hu

Nekem inkább a szexdoktoros oldal segített. Rádöbbentem, hogy a problémámmal orvoshoz kell forduljak, ami nagyon nem szeretek :???:
De inkább az, mint egy gyomormosás a bizonytalan eredetű szerek miatt.
 

Rita23

Új tag
szia,
előszöris, a netről rendelni gyógyszert, már bocsáss meg, de normális vagy te???;) kitudja mi van abban, vagy megfelelő e a te szervezeted számára.. az egészség a legfontosabb, menj orvoshoz. nem ciki, hidd el. a férjem is ilyen problémával küzdött, orvoshoz ment és azóta is minden ok.
az ilyesmivel vigyázni kell.
 

Tomika42

Új tag
Úgy látom rajtam kívül többen osztják azt az álláspontot,hogy csak az orvosnál és csak tőle szerezzünk gyógyszert. Én ezt már csak azért is preferálom mert barátom házassága megingott pont "amiatt" és gondolta gyorsan keres rá valami orvosságot....na persze az internet volt az első ahol megnézte és meggondolatlanul rendelt is.
Elkezdte szedni és valóban hatott de 2 hétre rá elkezdett fájni a veséje és a májánál is érzett fájdalmat.Emiatt elment már orvoshoz aki egyben le is tolta.Mivel az interneten rendelt potencianövelőtől volt az egész.Jah és említette,hogy ha később ment volt lehet,hogy nem saját lábán tudott volna bemenni a kórházba.
Szóval igaza van Halkernek.Az ember legalább az egészségével ne viccelődjön!
 

Napember

Új tag
látom sokan dícsérik a www.hardboy.hu oldalt. hát igen, az azért tényleg jó. a videóját meg egyszerűen imádom..;) aki tudja miért, az tudja, aki meg nem... nézzen utána!!
 

lolkaboli

Új tag
Hali! Képzeljétek a férjem is nagyon hasznosnak találta a hardboyt,őt is meggyőzte a tájékoztató, hogy ne valami internetes szemetet rendeljen. Azóta járt házi orvosnál - urológusnál és kapott vényt a kis kék csodáról. Jövő hétfőn kezdi el szedni, alig győzőm kivárni. ! :)
 
Oldal tetejére