Technikai kérdések

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Sziasztok!

A yahtzee játék nem működik Nektek sem,vagy csak én nem tudom elindítani?

Kedves Kata,
Megnéztem én is... Nekem nagy fekete sötétség van, még hibaüzenet sincs :( viszont "nyiradij" játszott vele, ezért gondolom, van akinek működik. Azért nem vesszük le az ilyen játékokat, mert előfordulhat, hogy valakinél megfelelően működik. (sok minden probléma lehet, böngésző típusa, flash player verziószáma...) A működésbe "beleszólni" nem tudunk sajnos... Remélem találsz mást, amivel szívesen töltöd az idődet, igyekeztünk nagy választékot rendelkezésre bocsátani :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Goyo! Most meg nem tudok a grimaszok közül beilleszteni az üzimbe. Másnál is fenáll a probléma?
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Sziasztok!

A yahtzee játék nem működik Nektek sem,vagy csak én nem tudom elindítani?

Szia!
Megnéztem, nekem se működik. Felül van valami hibaüzenet féle:

"Warning: fopen(arcade/yahtzee.swf) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in [path]/arcade.php on line 632"

Hamarosan biztos utánanéznek és kijavítják.;):D
Üdv.,
Laci

Kosz, mar megy :D
 
Hibajelentés

Nem sikerült új blogbejegyzést írni, mert a következő hiba értesítés jött be:
"Nem létező Tag. Amennyiben egy linket követtél kérjük értesítsd az adminisztrátort"
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nem sikerült új blogbejegyzést írni, mert a következő hiba értesítés jött be:
"Nem létező Tag. Amennyiben egy linket követtél kérjük értesítsd az adminisztrátort"

Kedves Pál,
Elképzelhető, hogy kiléptetett menet közben a rendszer, most teszteltem le, nekem működött, próbáld meg újra kérlek.
 

blaci

Őstag
Idézet:
Nem sikerült új blogbejegyzést írni, mert a következő hiba értesítés jött be:
"Nem létező Tag. Amennyiben egy linket követtél kérjük értesítsd az adminisztrátort"


Sziasztok!
Én is megpróbáltam az imént egy új blogbejegyzést tenni de a hiba ugyanaz mint amivel Pál is találkozott. A blogbeírás működik azzal nincs gond csak a csatolás manager nem, ekkor jön a feltöltő ablak helyett a fenti hibaüzenet. Megnéznétek? Köszi előre is...
Üdv.,
Laci
 

blaci

Őstag
Napközben javítottuk a blogot, elméletileg már minden része működik...

Megnéztem, sajnos nálam ugyan az a hibaüzenet van most is...szóval ez, ha rákattintok a csatolás manager gombra. A feltöltő ablak helyett.

hibaüzenet.jpg

Üdv.,
Laci

Ui.: De csak a blogoknál, itt tökéletesen működik...
 

blaci

Őstag
Kedves Kata és Christina!
Én tuti nem foglak elárulni senkinek, nem vagyok én olyan... - :rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Oldal tetejére