Technikai kérdések

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Furcsa dolgokvannak mert Főételek-egészséges módra erre a topikra 10-ba irtam utoljára. Ma amikor beléptem ,pedig azt mutatta,hogy 1 percel ezelőtt volt az utolso bejegyzés.
Más: mindenféle átirányitás ir ki az oldal az üzenet küldésekor.

Nincs ezzel gond, az emlitett oldalon egy szavazas van, az utolso szavazat frissiti a temat.
Az atiranyitas is termeszetes (visszairanyit a hozzaszolt temahoz), ez mindig igy volt.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Goyo, jöttem megint nyafogni.
Ha valaki blogjában szeretnék üzit küldeni, akkor az üzi küldése-re kattintva nem küldi el az üzit. Viszont ha átlépek valahova, és visszalépek a blogba, akkor ott van az üzim.
Léccike nézzél utána, nem tudom, másnál is jelenlévő probléma-e.
Ksözönöm.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Újra itt vagyok. A beidézés-nél megint fordítva idéz be, vagyis a sajátomat, nem azét, akinek válaszolni akarok.
Pl. inzulinpumpa 3802 üzi.
 

dg

Őstag
Goyo, jöttem megint nyafogni.
Ha valaki blogjában szeretnék üzit küldeni, akkor az üzi küldése-re kattintva nem küldi el az üzit. Viszont ha átlépek valahova, és visszalépek a blogba, akkor ott van az üzim.
Léccike nézzél utána, nem tudom, másnál is jelenlévő probléma-e.
Ksözönöm.


Ezt én is tapasztaltam, de nem blogban, hanem topikba küldendő üzenetnél.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Goyo, a blogban megpróbáltam a személyre szabást, átszíneztem amit akartam, de hiába mentettem el, nem maradt úgy. Megnéznéd?
 

blaci

Őstag
Kedves Kata!
Leírnád nekem hogyan csináltad? Én még a színezésig se jutottam el, pedig akartam már...de nem találtam meg.
Szóval hol lehet ezt megbütykölni?
Köszi előre is!
Üdv.,
Laci

Ui.: Ha pedig az "Új blog funkciók" topikban a – Blog kinézete – linkre kattintok akkor meg csak ezt látom:

hiba_üzenet.jpg
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Kata!
Leírnád nekem hogyan csináltad? Én még a színezésig se jutottam el, pedig akartam már...de nem találtam meg.
Szóval hol lehet ezt megbütykölni?
Köszi előre is!
Üdv.,
Laci

Ui.: Ha pedig az "Új blog funkciók" topikban a – Blog kinézete – linkre kattintok akkor meg csak ezt látom:

Csatolás megtekintése 396
Nekem ilyet nem írt ki, de most profi módon a jó x-szel zártam be a kinyitott kis képet. Fejlődöm.
Mindjárt utána nézek, és írom a lépéseket.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Blog személyre szabás.

Vezérlőpult, a baloldali menüsor legalján kattints a blog-ra, és ott a blogod kinézete-t kinyitva tudod a személyre szabást megcsinálni.

A színezéskor kattints az előnézet-re, és látod képileg is, rendben-nel pedig elfogadtatod. Így lépkedsz végig, csak sajna a lap alján hiába mented el, a blogod nem ilyen lesz. Én egy régi blogomba írtam egy új üzik, hátha úgy látszik, de nem. Talán te rájössz valamire, ha nem, akkor ide Goyo kell.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kipróbálom egy új bloggal, és ha látom, hogy mi újság, akkor holnap kitörlöm, ne csúfoskodjon ott valódi tartalom nélkül.
Laci, ha akarsz te is egy próbát tenni, nyugodtan tedd, azt is szívesen kitörlöm.
 

blaci

Őstag
Blog személyre szabás.

Vezérlőpult, a baloldali menüsor legalján kattints a blog-ra, és ott a blogod kinézete-t kinyitva tudod a személyre szabást megcsinálni.

A színezéskor kattints az előnézet-re, és látod képileg is, rendben-nel pedig elfogadtatod. Így lépkedsz végig, csak sajna a lap alján hiába mented el, a blogod nem ilyen lesz. Én egy régi blogomba írtam egy új üzik, hátha úgy látszik, de nem. Talán te rájössz valamire, ha nem, akkor ide Goyo kell.

Köszi, megnéztem. Nekem nincs ilyen lehetőség...mindegy.
Csak a "babarózsaszínt" szerettem volna kékre vagy zöldre állítani...

Nekem csak ezek jelennek meg:

blog oldal1.jpg

blog oldal2.jpg

Üdv.,
Laci

Ui.: Azért van két kép mert egyre nem fért rá...;):D

U.Ui.: Jólvan, tudtam én hogy másodszor már nem téveszted el...;):D:D:D

U.U.Ui.: Kata! Te gyanús vagy nekem, ha 30 percen belül módosítom az eredeti üzenetemet akkor azt is látod hogy milyen volt a változtatás előtt?!;):shock::D:D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Köszi, megnéztem. Nekem nincs ilyen lehetőség...mindegy.
Csak a "babarózsaszínt" szerettem volna kékre vagy zöldre állítani...

Nekem csak ezek jelennek meg:

Csatolás megtekintése 397

Csatolás megtekintése 398

Üdv.,
Laci

Ui.: Azért van két kép mert egyre nem fért rá...;):D

U.Ui.: Jólvan, tudtam én hogy másodszor már nem téveszted el...;):D:D:D

U.U.Ui.: Kata! Te gyanús vagy nekem, ha 30 percen belül módosítom az eredeti üzenetemet akkor azt is látod hogy milyen volt a változtatás előtt?!;):shock::D:D:D

Nem, nem látom
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Goyo, még egy nyavalyám lenne. Az előbb a saját bejegyzésemet szerettem volna kiegészíteni, és amikor a rendben gombra kattintok, akkor nem küldi el. Ha viszont kilépek, akkor elküldi a változtatással együtt, ugyanúgy, ahogy a blog problémánál már leírtam.

Fiúk, lányok, nálatok is így van? Laci, nézd meg kérlek, neked is így csinál-e?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Köszi, megnéztem. Nekem nincs ilyen lehetőség...mindegy.
Csak a "babarózsaszínt" szerettem volna kékre vagy zöldre állítani...

Nekem csak ezek jelennek meg:
Igen, megnéztem, nálad valóban nem látok olyan lehetőséget, mint nálam. Én is azt a bugyirózsaszínt szerettem volna eltüntetni onnan, de hát azt kapjuk, amit megérdemlünk. Ha csak Goyo meg nem kegyelmez nekünk.
 

blaci

Őstag

Ó! Akkor jó. De csak azért kérdeztem ám mert a képes üzenetemnél eredetileg volt egy utóirat, nem tudom már pontosan de kb. arról szólt hogy "ugye most nem a képen lévő piros x-el akarod majd bezárni...;):D:D:D " vagy valami ilyesmi. Azt gondoltam tán azért írtad oda hogy most nem tévesztetted el...na, csak ennyi.:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Üdv.,
Laci

Ui.: A képeken amit feltettem a blog vezérlőpultról, ugye ott kéne lennie a "blogod kinézete" lehetőségnek is? Köszi.;):D
 

blaci

Őstag
Goyo, még egy nyavalyám lenne. Az előbb a saját bejegyzésemet szerettem volna kiegészíteni, és amikor a rendben gombra kattintok, akkor nem küldi el. Ha viszont kilépek, akkor elküldi a változtatással együtt, ugyanúgy, ahogy a blog problémánál már leírtam.

Fiúk, lányok, nálatok is így van? Laci, nézd meg kérlek, neked is így csinál-e?

Megnéztem és igen, nálam is ugyan ez van...
 
Oldal tetejére