Vércukormérők

gabibaba

Aktív tag
Ha lesz Accu-Chek Combo, ahhoz (ha jól tudom) az Aviva csatlakoztatható. Lesz ahhoz csík pl.? Csak elméletileg ... ugye.

Mérőgyilkos Gábor kipurcantotta a Go csíkkilövő gombját. KÍváncsi vagyok, sikerül-e megjavítani. Ha nem, majd húzogatjuk a csíkot kézzel. Nagyon rendesek voltak a szervízben egyébként, kaptunk volna kölcsönmérőt a javítási időre.
 

tímeácska

Őstag
Ha lesz Accu-Chek Combo, ahhoz (ha jól tudom) az Aviva csatlakoztatható. Lesz ahhoz csík pl.? Csak elméletileg ... ugye.

Mérőgyilkos Gábor kipurcantotta a Go csíkkilövő gombját. KÍváncsi vagyok, sikerül-e megjavítani. Ha nem, majd húzogatjuk a csíkot kézzel. Nagyon rendesek voltak a szervízben egyébként, kaptunk volna kölcsönmérőt a javítási időre.

... Minden bizonnyal... Elméletileg... Már, ha úgy értetted, ahogy én... Elméletileg, ugye... De én is ülök a számra...:D;)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mérőgyilkos Gábor kipurcantotta a Go csíkkilövő gombját. KÍváncsi vagyok, sikerül-e megjavítani. Ha nem, majd húzogatjuk a csíkot kézzel.
A büdös kölke.... :rohog:.
Az én Go-mnak olyan szoros a kilövőkéje, hogy nem is használom, nyers erővel ránczigálom kifelé. ;)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
De én is ülök a számra...:D;)
www.tvn.hu_7f1b901b1c1712c233441fa9b093fbaepusssz._smiley.gif
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
így még jobban hangzik, köszi, Sándor és Borka!
Sajna arra figyelned kell, hogy az első(előző) cukimérődet 6 éven túl vetted-e, mert annyi a kihordási idő. Azon belül nem írhat fel a doktor Tb támogatottan újat. :(Persze csak akkor, ha az előzőt receptre vetted.
 

Jose

Új tag
Sziasztok!

Ma olvastam, hogy a Pingvin Patikákban az Accu Chek Active akcióban 7299 Ft. Szerintetek ez a jobb vétel egy Méry?
 
Oldal tetejére