vércukormérés újra

blaci

Őstag
Most komolyan, komolytalanok vagyunk? Ki?

Mire gondolsz? Nem érteni nékem.

Steveray írta hogy komolytalanok vagyunk – tisztelet a kivételnek.
Zsu meg hogy – igen.
Én meg arra írtam hogy – Nem mondod! Komolyan? (kérdőjel)! - csak úgy viccesen.:roll:

U.i.: Na, szóval a kivételek a komolyak, akik ebbe nincsenek benne ők pedig a komolytalanok. Élünkön a „Fő, fő komolytalannal”…tudod…a Csiguval. (Bár őt már nem nagyon merem megszólítani mert kb. két hozzászóláson belül mindig sikerül a földbe döngölnie.) Tudod Csigu a „póker”…;):D:D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mire gondolsz? Nem érteni nékem.

Steveray írta hogy komolytalanok vagyunk – tisztelet a kivételnek.
Zsu meg hogy – igen.
Én meg arra írtam hogy – Nem mondod! Komolyan? (kérdőjel)! - csak úgy viccesen.:roll:

U.i.: Na, szóval a kivételek a komolyak, akik ebbe nincsenek benne ők pedig a komolytalanok. Élünkön a „Fő, fő komolytalannal”…tudod…a Csiguval. (Bár őt már nem nagyon merem megszólítani mert kb. két hozzászóláson belül mindig sikerül a földbe döngölnie.) Tudod Csigu a „póker”…;):D:D:D

Szójjá, ki bánt? Megvédelek, csak úgy. Mit nekem egy csiga, zsebre vágom és viszem a doktorhoz.
 

blaci

Őstag
Na jó, érteni, hogy ki a komolytalan, tudni is, de ki a komoly? Na ki? Találd ki!

Ööö…izé…a komolytalanokat sikerült csak beazonosítani a komolyakat még nem nagyon. De ha megosztanád velem annak örülnék. Már megint csigázol csak itten engemet…;):roll:

U.i.: Csak nem arra gondolsz aki számüzetésbe került a dühöngőbe? (Mer' ő aztán komoly!)
Vagy az aki nem komolytalan? (Csak egy tipp volt...nem biztos.);):D:D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ööö…izé…a komolytalanokat sikerült csak beazonosítani a komolyakat még nem nagyon. De ha megosztanád velem annak örülnék. Már megint csigázol csak itten engemet…;):roll:

U.i.: Csak nem arra gondolsz aki számüzetésbe került a dühöngőbe? (Mer' ő aztán komoly!)
Vagy az aki nem komolytalan? (Csak egy tipp volt...nem biztos.);):D:D:D

Melegszik, melegszik, de hát olyan jó csigázni. Csigázlak még egy kicsit, de csak egy kicsit, nehogy túlcsiguljál. He-he
 

tímeácska

Őstag
Na, szóval a kivételek a komolyak, akik ebbe nincsenek benne ők pedig a komolytalanok. Élünkön a „Fő, fő komolytalannal”…tudod…a Csiguval. (Bár őt már nem nagyon merem megszólítani mert kb. két hozzászóláson belül mindig sikerül a földbe döngölnie.) Tudod Csigu a „póker”…;):D:D:D

Adu-ász, kérlek szépen... Adu-ász... :lol: :twisted::twisted::twisted: :cool::cool::cool:
 

blaci

Őstag
Adu-ász, kérlek szépen... Adu-ász... :lol: :twisted::twisted::twisted: :cool::cool::cool:

Tímeácska te kedves, te drága!

Hát, mit is várhattam volna, most aztán nem csak a „póker-től” kell itten tartanom hanem az „ulti-tól” is. Egyébként sikerült megjavítanod az egyéni rekordodat, amihez ezúton is szívből gratulálok.;):roll::D Mármint hogy a „kb. 2 hozzászólás” kb. 1 –re módosult. Már csak arra leszek kíváncsi hogy ezt hogyan tudod felülmúlni.;):D Mert az hogy igen, az nem is kérdés számomra.
Te, te, „Fő, fő komolytalan”, te…;):roll::D:D:D
 

pusimelu

Őstag
Imádom hogy ilyen komolytalan barátokra tettem szert....mindenki maradjon ilyen mert nekem nagyon jó olvasni,nézni találkozni,beszélgetni vitázni,dícsérni szórakozni.(néha beleszólni)
 

tímeácska

Őstag
Tímeácska te kedves, te drága!

Hát, mit is várhattam volna, most aztán nem csak a „póker-től” kell itten tartanom hanem az „ulti-tól” is. Egyébként sikerült megjavítanod az egyéni rekordodat, amihez ezúton is szívből gratulálok.;):roll::D Mármint hogy a „kb. 2 hozzászólás” kb. 1 –re módosult. Már csak arra leszek kíváncsi hogy ezt hogyan tudod felülmúlni.;):D Mert az hogy igen, az nem is kérdés számomra.
Te, te, „Fő, fő komolytalan”, te…;):roll::D:D:D

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
:cool::cool::cool:

Na, figyelj majd csak jó alaposan... :cool::twisted:;)
 

blaci

Őstag
Melegszik, melegszik, de hát olyan jó csigázni. Csigázlak még egy kicsit, de csak egy kicsit, nehogy túlcsiguljál. He-he

Kedves Kata!
Köszönöm hogy nem hagytál túlcsigulni. Így már mindent értek, világos mint a nap.
(Magamtól biztos nem jöttem volna rá, mostmár forróóóó...) ;):roll::D:D:D
 

Sani

Új tag
Én a hüvelykujjam kivételével mindegyiket szúrom. 8 ujj, + még ujjon belül is pár lehetőség. A széleit szoktam, mert ott - állítólag - nincsen annyi ideg és nem fáj annyira.
Bár terhességem alatt a sok cukiméréstől ki voltam készülve, és a lábujjamon is kipróbáltam. Persze csak egyszer. :???:
 

tímeácska

Őstag
Én kizárólagosan csak a kis-gyűrűs-középső ujjaimat szúrom. Mátéét is. Ugyanis, a finom tapintásban -véleményem szerint- igen nagy szerepe van a mutató ujjnak. És ki tudja... Lehet Mátémnak erre az életben igen nagy szüksége lesz/lenne, teszem azt, mondjuk szobrászkodna :)-D), vagy műszerész lenne, vagy akár sebész...:)mrgreen:)(egyébként falja az anatómiát! Több anatómia atlasza van, simán elmutogatja a szerveket, és el is magyarázza a maga kis nyelvén, mi mire való...;-)) Én pedig "megszoktam", hogy Mátémnál a hüvelyk- és mutató ujj tabu, így ezeket én sem bököm...

Az ujjak külső részeit bököm (úgy, és ott, ahol a rendelőkben kipakolt faliképeken lehet látni), pontosan a tapintás miatt...
Máténak úgy tanítottam meg, hogy hol bökje/bökheti az ujjait, hogy mondtam, tegye le az ujjacskáját az asztalra, és ahol nem érintkezik az asztal felületével az ujja, na, ott bökje...

Azt, hogy a fülcimpát bökjem, nem bírom elképzelni... Vagyis, el tudom képzelni, de nem hinném, hogy valaha szúrni fogom...
 
Oldal tetejére