2. típusú diabetes, amit csak diétával kezelek

mézesmaci

Új tag
Telefon számok:
Érdeklődés (adminisztrátor): 464-8721
Lipid Ambulancia rendelési időben: 464-8764

A telefonszámokon minden bizonnyal szívesen elmondják a részleteket, de én gyanítom, hogy háziorvosi beutalóval TB finanszírozással megy a dolog.
Ha belevágsz, szívesen vesszük, ha megosztod velünk a tapasztalataidat.


Jövő héten megyek úgy is kontrollra az Istvánba,és el megyünk ezt is megérdeklődjük ha már ott járunk.
Ha bele vágok mindenről beszámolok majd ígérem ;-)
 
Köszi a segítségeteket már ez is segítség. Voltam orvosnál mostmár de mivel 17 fajta gyógyszert szedek egyenlőre nem ad cukorra majd ha csökkentik a darab számot!??A problémám az, hogy már kb 10 évvel ezelőtt is volt a hajnali labor vizsg. 7-8 és a dokik hümmögtek nem tettek, mondottak semmit. A vizeletben már 10 éve van +: vagy++ fehérje erre is csak hümmőgtek talán ez, talán az és megnyugtattak ez normális. Nos most meg lebarmoltak miért nem mentem orvoshoz. Találtam egy nem biztosítós orvost aki hajlandó volt foglalkozni velem és pénzemen egy pár labor spec vizsgálatot elvégzett, és most tartunk itt.Őszintén nem nagyon bízom az orvosokba mert tapasztalatom, hogy legtöbbje az iróasztal melöll ránézéssel gyógyít,,valahogyan már a pénzünkért sem akarnak gyógyítani sőt presztizst csinálnak belölle a másik doktor lefeketítésére törjenek.Igazi orvosi vizsgálaton nemrég voltamm Kasselba valahogy nem hízelgett, nem mondott csak keveset de az segített.
 
Oldal tetejére