Fejfájás (Tartós, gyógyszerre sem múló)

tímeácska

Őstag
Egy kicsit más... Nem egészen ehhez a témához kapcsolódik... Asszem...
Én csak pár napja, pontosabban 4 napja nem alszok jól... De ennek az okát is tudom, hogy miért van így: 4 napja megállás nélkül, és szüntelenül fáj a fejem... Nekem eddig csak igen ritkán fájt eme testrészem, múltak el úgy évek, hogy egyszer sem! Most viszont... És éjjel-nappal. De, hogy mitől fájhat, nem tudom. Vérnyomásom jó, cukim rendben, más, egyéb betegségre utaló tünetem nincs (torokfájás, láz, stb.)! Viszont már néha annyira fáj a fejem, hogy Contramal-ra kényszerülök (főleg éjjel, hogy egy kicsit aludni is bírjak...) Nem hinném, hogy migrén lenne... Bár, lehet... Ami még furi, ha fordítom a fejemet, vagy akár csak oldalra nézek a szememmel, olyan, mintha a kép menne tovább... Nem az a kifejezett szédülés, "csak" fej- és/vagy szemfordításnál van. De így is éppen elég...
 

christina

Őstag
Véletlenül se! :-D

Szóval a házi feladat: Orvos megkeresése, ha nem múlnak fura tüneteid!
Világos? Érteni? Vagy rajzoljam le? :) :-D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy kicsit más... Nem egészen ehhez a témához kapcsolódik... Asszem...
Én csak pár napja, pontosabban 4 napja nem alszok jól... De ennek az okát is tudom, hogy miért van így: 4 napja megállás nélkül, és szüntelenül fáj a fejem... Nekem eddig csak igen ritkán fájt eme testrészem, múltak el úgy évek, hogy egyszer sem! Most viszont... És éjjel-nappal. De, hogy mitől fájhat, nem tudom. Vérnyomásom jó, cukim rendben, más, egyéb betegségre utaló tünetem nincs (torokfájás, láz, stb.)! Viszont már néha annyira fáj a fejem, hogy Contramal-ra kényszerülök (főleg éjjel, hogy egy kicsit aludni is bírjak...) Nem hinném, hogy migrén lenne... Bár, lehet... Ami még furi, ha fordítom a fejemet, vagy akár csak oldalra nézek a szememmel, olyan, mintha a kép menne tovább... Nem az a kifejezett szédülés, "csak" fej- és/vagy szemfordításnál van. De így is éppen elég...
Az elmúlt héten volt nekem is fejfájás, én így érzem meg ezt a változatos időjárást.
Olvastad a Contramal leírását? És még nem dobtad ki????:confused::confused::confused:
Én a gerincsérvemre kaptam, de fikarcnyit sem használt. 20 csepp helyett 50-et nyomtam be az arcomba, és miután semmit nem csökkent a fájdalmam, kivágtam a hóra. Ha nem használ, és olyan mellékhatásai vannak, mint ami le van írva, akkor inkább dobóka lett belőle.:neutral:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hát nem ölég így is a bajom, Teki?!:cool: Még folyamatábrákkal színesíttetnéd sivár kis életemet??? :cool::rolleyes::D:D
Jajj mán ezt a siránkozást.:confused: Szürke, unalmatos, sarokban csönben ülögetős életkédet próbáljuk egy kissé megszínezni. :D Hát legalább az érted való áldozatos jószándékunkat értékelhetnéd egy kicsinyég.;)
 

tímeácska

Őstag
Jajj mán ezt a siránkozást.:confused: Szürke, unalmatos, sarokban csönben ülögetős életkédet próbáljuk egy kissé megszínezni. :D Hát legalább az érted való áldozatos jószándékunkat értékelhetnéd egy kicsinyég.;)

Oh, hát akkor hálás köszönetem érte! Ide azokkal a folyamatábrákokkal! De izibe! :twisted::cool::rolleyes::D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Folyamatábra Csigunak a gyógyuláshoz:cool::cool::cool:
 

Csatolások

  • folyamatábra Csigunak.doc
    69 KB · Olvasás: 10

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Csajok, nagyon aranyosak vagytok :D
A fejfájásra nekem csak az algopirin jön be vagy a quarelin. De, amikor ilyen hosszantartó fejfájásom volt, akkor orrmelléküreg gyulladásom volt, neked Timi, biztosan nincs ilyen gondod? Én megfázva sem voltam előtte, semmi, csak ez volt az egyetlen tünetem.

Nem akarok vaskalaposnak tűnni meg ilyesmi, tényleg nagyon aranyosak vagytok, de gondoljatok arra, hogy főleg ezen a topikon olyan emberek vannak, akik elég bensőgéses részleteket osztanak meg az életükkel kapcsolatban és nem ismerik egymást, titeket sem, az ilyen aranyos viccelődést inkább egy kötetlen topikban folytassuk, ok? ;)
 
Oldal tetejére