Álmatlanság, éjszakai felébredések

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
:dr_24::dr_24::dr_24: :dr_24::dr_24::dr_24:
Bizony, nélkülem nem az igazi, csak ez az eredeti és így utánozhatatlan...;)
Üdv.,
Laci ...aki "lesz ott is"...!!!:dr_31::D
Tanusíthatom, hogy télleg nem a zigazi. Otthon kipróbáltam, igaz fahéjtossal (mert Laci, aki egy :dr_33:, csinált nekem a talin is), de a zotthoni nem olyan. Nem úgy sikerált, meg hiányzott a csapat, meg ne tagadjuk, Laci navigálása is, aki örökös :dr_150: tőttési felügyelő mester. :dr_26::dr_16::hurra:
 

Tamarka

Új tag
Sziasztok!
Én körülbelül 1 évig küzdöttem alvászavarral. Betudtam annak, hogy stresszes vagyok a munkahelyem miatt, majd jobban leszek. Próbálkoztam gyógyszerekkel is, aztán több mint fél év után már kezdett elegem lenni a folyamatos fáradtságból, ingerültségből, úgy éreztem, hogy valami lelki problémáról is lehet szó, szóval felkerestem a 14.-kerben a Lélekközpontot. Magánrendelésen vettem részt, ahol kiderült elég sok oka lehet, az ilyen problémáknak. Sajnos hajlamos voltam rá, hogy másokat okoljak vagy valami helyzetet, amibe belekerültem, ha valami bajom volt, de ez nagyon nem tett jót nekem. Teljesen magamba fordultam és meg lett az eredménye. A lényeg, hogy szerintem érdemes egy hozzáértő embert felkeresni a témában, ha más nem segített. Szerintem, ahol én voltam foglalkoztak már ilyen típusú emberekkel, mert elég hamar felismerte a helyzetemet. Szerencsére ma már úgy alszom, mint a bunda.:) Azért gondoltam, hogy leírom a történetemet, mert ezzel remélem, megkönnyíthetem valaki életét, aki hasonló helyzetben van. A rendelő oldala: [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]http://www.lelekkozpont.hu/[/BCOLOR]
 
Oldal tetejére