Insulinpumpa

borka

Őstag
Találtam egy egész pofás, nőies pumpatokot/övet a Sprigfieldben. Nekem nagyon bejött, szépen hordhatón egyrészes ruhán kívül is.Nem volt olcsó, de mintha erre találták volna ki, pont belefér a kütyüm.:cool: Íme:
<TABLE class="cf hr" cellPadding=0><TBODY><TR><TR><TD class=hw> </TD></TR></TR></TBODY></TABLE>
<TABLE class="cf hr" cellPadding=0><TBODY><TR><TR><TD class=hw> </TD></TR></TR></TBODY></TABLE>

Próbáld meg valahogymásképen feltenni mert én sem tudom megnézni,:(pedig érdekelne.:o
 

tímeácska

Őstag
Találtam egy egész pofás, nőies pumpatokot/övet a Sprigfieldben. Nekem nagyon bejött, szépen hordhatón egyrészes ruhán kívül is.Nem volt olcsó, de mintha erre találták volna ki, pont belefér a kütyüm.:cool: Íme:
<table class="cf hr" cellpadding="0"><tbody><tr></tr><tr><td class="hw"> </td></tr></tbody></table>
<table class="cf hr" cellpadding="0"><tbody><tr></tr><tr><td class="hw"> </td></tr></tbody></table>
Próbáld meg valahogymásképen feltenni mert én sem tudom megnézni,:(pedig érdekelne.:o

Hát, ha nem láthatom, én tuti úgy kilikadok, hogy csak na!!! MANOCS, KÉRLEEEK! Ha máshogy nem megy, cellkuxold rá a monitorra, hátha... :rohog::rohog::rohog:
 

ildikó

Új tag
Sziasztok!

Teljesen ki vagyok akadva! Mikor bejött az ősz, akkor Péternek nagyon magas cukrai voltak, extrém módon emelni kellett a bázisán, jó is volt 1-2 hétig. Na, azóta meg egyfolytában alacsony, van hogy egész éjjel etetem. Mindig hypoval ébred, de ilyen ám, hogy 1,7!!!!! Úgyhogy ma visszaállítottam a régi bázist. Ilyen még nem volt, mert ok, hogy ősszel, meg tavasszal állítani kellett, de utána jó volt, nem újra vissza!!! Őrület!!!
 

nagytniki

Új tag
Sziasztok!
2 éves kisfiam, aki fél éve cukros, kaphatna pumpát, de nagyon nem értünk még a dologhoz, ezért kérek 1 kis segítséget! Milyen tapasztalataitok vannak az általatok használt pumpával. Esetleg van vmi gond a Medtroniccal, vagy az is simán tök jó? válaszokat előre is köszönöm! Ezt a hsz-t szerintem beírom a kisgyermekkoros cukis topicba is.
 

poe

Őstag
Jó a Medtonicc is, a Roche is, de én ilyen picinek talán az Animast választanám, azon állítható be a legkisebb adag (0,025 E) és új, szerintem megbízható, témában jártas forgalmazója van.
 

nagytniki

Új tag
Jó a Medtonicc is, a Roche is, de én ilyen picinek talán az Animast választanám, azon állítható be a legkisebb adag (0,025 E) és új, szerintem megbízható, témában jártas forgalmazója van.

hm...és a csecsemős topicba is írtad már nekem...Minden általad felsorolt pumpának utánanéztem , kivéve az Animast, elkerülte figyelmemet..:o
 

estie

Új tag
Szakdolgozatom

Sziasztok!

Korábban (másfél éve) páran kitöltöttétek a szakdolgozatomhoz a kérdőíveket. Ezúttal is köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

Elkészült a dolgozatom, A diabéteszesek edukációja és közösségi szerveződéseik címmel.
5-öst kaptam érte, ha valakit érdekel, nyugodtan elolvashatja :)


http://mek.oszk.hu/08800/08802/

A kutatás és elemzése a 9. fejezetben található (35. oldal).

Üdv,
Eszti
 

borka

Őstag
Sziasztok!

Korábban (másfél éve) páran kitöltöttétek a szakdolgozatomhoz a kérdőíveket. Ezúttal is köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

Elkészült a dolgozatom, A diabéteszesek edukációja és közösségi szerveződéseik címmel.
5-öst kaptam érte, ha valakit érdekel, nyugodtan elolvashatja :)


http://mek.oszk.hu/08800/08802/

A kutatás és elemzése a 9. fejezetben található (35. oldal).

Üdv,
Eszti

Köszi az infót elnemtem magamnak és majd olvasgatm.

A dolgozathoz pedig gratulálunk.:cool:
 

tímeácska

Őstag
Sziasztok!

Korábban (másfél éve) páran kitöltöttétek a szakdolgozatomhoz a kérdőíveket. Ezúttal is köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

Elkészült a dolgozatom, A diabéteszesek edukációja és közösségi szerveződéseik címmel.
5-öst kaptam érte, ha valakit érdekel, nyugodtan elolvashatja :)


http://mek.oszk.hu/08800/08802/

A kutatás és elemzése a 9. fejezetben található (35. oldal).

Üdv,
Eszti

Szia Eszti!
Gratulálok a szuper eredményedhez! Ügyes vagy!
Gyere kicsit sűrűbben, kíváncsi vagyok, Te hogyan éled meg a diabosok mindennapjait... ;):cool:
 

manocs

Új tag
Köszönöm, :dr_24:remélem most sikerült:hurra:! Addig én is eljutottam, hogy biztos fel lehet rakni saját gépről, csak nem találtam az erre való opciót, pedig csak kicsit lejjebb kellett görgetni:laz:, hülye bölcsész vagyok, na!:o
 

Csatolások

  • tatyi2.jpg
    tatyi2.jpg
    9.1 KB · Olvasás: 24
  • tatyi1.jpg
    tatyi1.jpg
    5.6 KB · Olvasás: 23

tímeácska

Őstag
Köszönöm, :dr_24:remélem most sikerült:hurra:! Addig én is eljutottam, hogy biztos fel lehet rakni saját gépről, csak nem találtam az erre való opciót, pedig csak kicsit lejjebb kellett görgetni:laz:, hülye bölcsész vagyok, na!:o

Húú, nagyon tuti a kicsike! :cool: Fekete színű, ha jól látom, ugye? (Esetleg más színben is elérhető?) Egy árat írnál? Csak a miheztartás végett (írtad, hogy elég húzós az ára)...:)
 

tímeácska

Őstag
Csak fekete volt, 3995 Ft. Bár a tépőzáras medtronic-os tok is 3000 Ft volt, szóval...

Köszike az infót!
Hát, igen... Gyakorlatilag egy kifejezetten pumpa tartó kütyü sem olcsó... :( Akkor viszont ez a 4 ezer Ft-s ár teljesen rendben van (mármint, jó, hogy lehetne olcsóbb is, de a pumpa tokok áraihoz képest ugye...:mad::mad:).
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sziasztok!

Korábban (másfél éve) páran kitöltöttétek a szakdolgozatomhoz a kérdőíveket. Ezúttal is köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!

Elkészült a dolgozatom, A diabéteszesek edukációja és közösségi szerveződéseik címmel.
5-öst kaptam érte, ha valakit érdekel, nyugodtan elolvashatja :)


http://mek.oszk.hu/08800/08802/

A kutatás és elemzése a 9. fejezetben található (35. oldal).

Üdv,
Eszti
Gratulálok, büszke vagyok rád :)
 
Ma éjszaka kell visszaállítani az órákat, a pumpán is. Tavaly új pumpásként először tettem ilyent, meglepve láttam, hogy az előző időszak adatai eltűntek a számítógépre való letöltéskor. Most már tudom, hogy ma este először le kell tölteni, és azután órát állítani. A Spirit leírásában erről nincs figyelmeztetés.
 
Oldal tetejére