Újdonságok

borka

Őstag
Kedves Goyo!
Amit hiányolok, nincs lehetőség az üzenet módosítására. Vagy csak én nem találom.:o
S.
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
És játékok már nincsenek? Őő... Nem én kérdezem. Azt mondták, hogy kérdezzem meg! :confused: :p
Tervbe van véve! Jelenleg csak ennyit írhatok, most nagyon sűrű és a játékokkal rengeteget kell foglalkozni (hogy ne csak 3 darabbal lehessen játszani).
A következő hónapban meglesz!
 

tímeácska

Őstag
Na, én is visszataláltam! Hát, fantasztikusan szépek lettünk! Remélem, hamarosan felpörög a DF (nekem nagyon tetszik a Diabfórum név, a DF rövidítés, meg ez a logo is - kék és narancssárga színekbe öltözött...! ;) )!
Jó újra Itthon! :)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Na, én is visszataláltam! Hát, fantasztikusan szépek lettünk! Remélem, hamarosan felpörög a DF (nekem nagyon tetszik a Diabfórum név, a DF rövidítés, meg ez a logo is - kék és narancssárga színekbe öltözött...! ;) )!
Jó újra Itthon! :)

Welcome! Mi is örülünk, hogy tetszik :)
 

Perla

Új tag
Kedves régi fórumtagok, barátok,

Fórumunk sikeresen megújult, ennek köszönhetően minden "fókuszáltabb", sallangmentesebb, egyszerűbben kezelhető lett.

Pár az átállással kapcsolatos probléma:
  • A galériákat nem tudtuk importálni az új galériába. de minden régi kép megtekinthető a csak tagok számára elérhető fórumban itt.
  • A Blogok csatolásai hiányoznak (ha saját blogról van szó, ezt a módosít gombra kattintva pótolhatod)
  • Néhány üzenetben fura html karakterekkel fogtok találkozni. Ez annak köszönhető, hogy ez a fórum még komolyabban veszi a biztonságot. Ha saját üzenetről, vagy blogbejegyzésről van szó, megoldás lehet, ha a módosít gombra kattintva kitörlöd a nem odaillő "kriksz-kraksz"-okat
  • Néhány helyen angol nyelvű szövegekkel találkozhatsz (ezen dolgozom).
Ezzel együtt úgy hisszük megérte a váltás, rövid használat után látni fogod, hogy minden letisztultabb és főleg GYORSABB lett itt. :)


Az átállással kapcsolatos kérdésekre, problémákra, ebben a témában szívesen válaszolunk.

Jó fórumozást! :cool:
Sziasztok!

Épp most regisztráltam, de azt nem gondoltam, h a névnél már egyből "nicket" kellett volna írni. Van rá lehetőség, h megváltoztassam a jelenlegi állapotot és ne a teljes nevemen fórumozzak, chateljek, stb? Úgy láttam, h nem láttam ilyet, de ez annyira nem meglepő nálam, szóval inkább kérdezek :D

Előre is köszi a segítséget, bárkinek is írtam most :-O Pláne ha el is küldöm :)))
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Sziasztok!

Épp most regisztráltam, de azt nem gondoltam, h a névnél már egyből "nicket" kellett volna írni. Van rá lehetőség, h megváltoztassam a jelenlegi állapotot és ne a teljes nevemen fórumozzak, chateljek, stb? Úgy láttam, h nem láttam ilyet, de ez annyira nem meglepő nálam, szóval inkább kérdezek :D

Előre is köszi a segítséget, bárkinek is írtam most :-O Pláne ha el is küldöm :)))

Szia, ez valahogy kimaradt nálam :rolleyes:

Kérlek írj egy privit a részletekkel (kattints a nevemre/logómra és ott a "Privát beszélgetés indítása") és megváltoztatjuk...
 

Perla

Új tag
Szia, ez valahogy kimaradt nálam :rolleyes:

Kérlek írj egy privit a részletekkel (kattints a nevemre/logómra és ott a "Privát beszélgetés indítása") és megváltoztatjuk...
a Perla már a nick...nem a teljes nevem :D :D
köszönöm szépen amúgy, Nofre nagyon élesre volt állítva akkoriban, mert gyakorlatilag egyből válaszolt és intézkedett :)
 
Oldal tetejére