Egyertértek.
Szerintem a feketén dolgozőkat , de inkábba dolgoztatókat, valamint az adocsalokat kellene jol megbuntetni. Természetesen minden esetet rendkivuli figyelemmel kivizsgálni, nehogy egy ártatlanbol legyen aldozat. Csak hát a mi jogrendszerunkkel...