A keresés eredményei

  1. M

    Vércukormérők

    Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a segítséget. Közben sikerült saját LiteLinket vásárolnom. szentgyorgyipal, küldtem emailt. Mégegyszer köszönöm! Mellitus
  2. M

    Vércukormérők

    Szia! Köszönöm szépen. Erre voltam kiváncsi. Van infra portom, de akkor ezek szerint nem jó akármilyen infra port. Írtam emailt 77 Elektrónika Kft-nek. 6e ft a LiteLink. :( Ezzel sajnos akkor még várnom kell. Köszi a segítséget! :) Mellitus
  3. M

    Vércukormérők

    Szia Manocs! Nekem 6 évig Personalom volt, most 1 hete Optimumom van. Personallal jobbára csak itthon mértem. De volt, hogy 100km-t autóztam, felmentem dokimhoz, és kérdezte itt van e a mérőm, mert össze hasonlíthatnánk diabetológia mérőjével. Felvittem az autóból és mértünk. Igaz 1,3 volt a...
  4. M

    Vércukormérők

    Sziasztok! Végre megvan az új mérőm. Végül Optimum lett. Az ment közgyógyra. Nagyon szuper kis masina. Össze hasonlítottam régi DCont Personalommal és 1 tized volt az eltérés a két mérés között. Ugyan azzal a vércseppel mértem. Cseppentettem Personalra és ami az újamon maradt, azt felszivattam...
  5. M

    Vércukormérők

    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
  6. M

    Vércukormérők

    Szia DG! Neked is köszönöm a segítséget. Olvasgatok, érdeklődök és mindenhol DCont-ot ajánlják. Épp azért amiért Te is. Legtöbb, legjobb támogatás ehhez van. Mindenképp újat szeretnék, ha már egyszer mód és lehetőség van rá... Mint írtam közgyógy ellátásra jogosult vagyok, így mindenképp olyat...
  7. M

    Vércukormérők

    Sziasztok! Köszönöm a gyors választ. :) Igen, ez bennem is felmerült. Ez a készülék kevesebb vérből mér, de a Dcont tesztcsík nem befolyásolja az eredményt? Januárig sajna nem tudok várni. Este lefekvés előtt 4,4es cukrot mértem, ma reggel pedig 11,5ösre ébredtem. De nem érzem, hogy ilyen magas...
  8. M

    Vércukormérők

    Sziasztok! Ez az első hozzászólásom a fórumon. Remélem mindent jól csinálok. :) Segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni. 6 éve vagyok cukorbeteg. Dcont Presonal vércukormérőm van, de őszintén szólva cseppet sem vagyok megelégedve vele. Már a 3. ujbegyszúrót használom, de már ez is...
Oldal tetejére