A keresés eredményei

  1. S

    Szólánc

    ajtó
  2. S

    Ünnepeljünk!

    50 éves lettél Ünnepi hangulat lengi be a szobát, boldogan fogadod barátok mosolyát. Ezüstösen csillog fent a Hold az égen, ő is rád mosolyog ott a messzeségben. Öregebbnek lenni gyerekként szeretnénk, mikor odaérünk rögtön visszamennénk. Ötven éves lettél, hosszabb lett most a...
  3. S

    Ünnepeljünk!

    Kedves Kata! Tiszta szí<ACRONYM title=vBulletin>vb</ACRONYM>ől kívánjuk neked: a két kis :dr_33:!<!-- google_ad_section_end -->
  4. S

    Ünnepeljünk!

    Drága Lizzi! Picit megkésve, ne haragudj, de tiszta szívből kívánjuk neked: a két kis :dr_33:!
  5. S

    Ünnepeljünk!

    Manka! Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis Boldogságos, napsütéses, vidám madárfüttyös Névnapot kívánunk!!! Ezen teendő az éne reszortom, de nem bírtam belépni eddig a fórumra:(! Sünike..aki, a két :dr_33: picit megkésve, de annál nagyobb szerettettel kívánja!
  6. S

    A mai napom apró öröme...

    MANKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :(Hol vagyol?Régen látalak;)!!!:( Sünike...aki,nagyon-nagyon:(!
  7. S

    A mai napom apró öröme...

    Kedves Krisz! Mi tudtuk, hogy megy ez nektek is!!!;) Nagyon örülünk neki!!! :hurra: Szeretettel ölel a két :dr_33::dr_31:...akik, mostan ígye :D néznek ki!
  8. S

    Kedvenc irodalmi idézete(i)m...

    Megmutatnám az embereknek, mennyire tévednek, ha azt gondolják, azért nem szerelmesek már, mert megöregedtek; nem is tudják, hogy éppen akkor öregszünk meg, ha nem érezzük többé a szerelmet. - Gabriel García Márquez
  9. S

    Kedvenc irodalmi idézete(i)m...

    "Az élet szép. Higgy nekem. Megéri, hogy megszüless, még ha fájdalmas is olykor. (...) De mindig tartsd eszedben, kis barátom, hogy holnap megvirrad, és új nap kezdődik. Az élet sehol nem áll meg. Ne zavarjanak meg azok a nyomorultak, akik úgy meghúzzák a lelküket, mint a hátizsák száját. Az...
  10. S

    Közgyógyellátási igazolvány

    Sziasztok! Gondolkodom már egy ideje, hogy írjak-e... Amikor kiderült a diabom javasolták, hogy kérjek közgyógyot. Kértem, kaptam...nem emlékszem mennyi volt a keret meg ilyesmi, de arra emlékszem, hogy akkoriban irtó sokat jártam a sebészetre és még a kötszert a krémeket az antibiotikumot is...
  11. S

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    séta
  12. S

    Kedvenc irodalmi idézete(i)m...

    Alkyoni Papadaki A hold színe " - Milyen színű a szomorúság? - kérdezte a csillag a cseresznyefát, és megbotlott egy felhőfoszlányban, amely gyorsan tovább szaladt. - Hallod? Azt kérdeztem, milyen színű a szomorúság? - Mint a tenger, amikor magához öleli a napot. Haragosan kék. - Az álmoknak is...
  13. S

    Szólánc

    sötétlila
  14. S

    A mai napom apró öröme...

    Ma ismét találkoztam Mankával!!!:hurra: Ugyan ott kb. ugyan akkor mint a múltkor!!!;) Sünike;)...aki, nálla volt a HÁTIZSÁK is!!!:)
  15. S

    Ünnepeljünk!

    MIIS-MIIS minden jót meg HAPPY BIRTHDAY!!! Bocsánat a "pici" késésért, de a másik :dr_33: ollan elfoglalt mostanában...;) Igazából öregszik a drága és elfelejtette!!!:rohog::rohog::rohog: Sünike;)...aki,ezután azthiszem ma egyedül mosom meg a hátam:D!
  16. S

    Paleolit táplálkozás

    Eze mán' nekem is feltünt ;)!!!
  17. S

    A mai napom apró öröme...

    Találkoztam Mankával!!!:hurra::hurra::hurra: Sünike;)...aki,a HÁTIZSÁK sokat segítet :D!
  18. S

    Ünnepeljünk!

    Angyalka! Happy birthday to you! (Ten years later, we can write vice-versa the last two numbers of our birth date. :) ) Sünike ( ;) )... who heartily wish to make all your dreams come true.
  19. S

    Kedvenc irodalmi idézete(i)m...

    Ha majd egyszer megkérdezed miért szeretlek, én ezt fogom válaszolni Rólad, Neked: Mert Te vagy a legszebb égitest, a Nap, mely mindig világosságot és meleget ad. Mert ott vagy mindenhol, Te vagy nekem a fény, nélküled sötét van, s így megvakulok én. Mert Te vagy nekem erdő mélyén a tűz...
  20. S

    Kedvenc irodalmi idézete(i)m...

    Amindenit!!! Valaki nagyon tud ám itten...;)!
  21. S

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    együtt-;)
  22. S

    Szólánc

    drágám-;)
  23. S

    Szólánc

    sütemény-(persze diabos:))
  24. S

    Ünnepeljünk!

    Lacus :dr_33: Névnapjára!:dr_39: Egy évben csak egyszer lehet ilyen napod, De kívánom, hogy minden évben legyen boldog! Becsüld meg s szeresd ezt a nevet, Mert valakinek nagyon sokat jelent. Te jelented nekem az egész világot S az életemben minden boldogságot. Egyet kérek tőled e szép...
  25. S

    Babázhatok

    Kedves Poe! Szívből gratulálunk!!! A két :dr_33:
  26. S

    Hamis, egészségtelen, és jó minőségű élelmiszerek megismerésére

    Nyamiiiiiiii! Sünike;)...aki, ha marad egy kis morzsa fel/elcsipegeti szívesen.:) Ui.: Persze csakis a mindig éhes :dr_33: segítségével!:)
  27. S

    Insulinpumpa

    Kedves Somcsika! Amikor én a kezdő csomagot megkaptam a Medtronictól QUICK-SETtet kaptam(9mm)...aztán az első puma szírénázás alkalmával(már novorapiddal,nem sóoldattal) kétségbeesetten hívtam a trénerem, hogy mit csináltam rosszul. Végigzongoráztatta velem a hibalehetőségeket...az utolsó pont a...
  28. S

    Inzulin-problémák

    Itt vagyok!:) Maximálisan jól tecccik emlékezni!...volt biza...az a...izééé...allergia...:rolleyes:...úúúúúgy úúúúútáltam! Az összes bázis inzulinra ugyanazt az allergiás reakciót produkáltam,:)!!! Konkrétan: kontrolálhatatlan, vízszerű hasmenést!!!:(:(:( Sünike;)...aki, nállam "csak" eze tünete...
  29. S

    Ünnepeljünk!

    Drága Krisz! Ugyanmár, dehogyis maradtál le bármiről is...;)! Sünike;)...aki, szépséges a mai (név)nap (is) és :dr_24:!
  30. S

    Ünnepeljünk!

    Gondolkodás nélkül passzolom az egyiket a másik :dr_33:-nak! Hiszen mindenki tudja, hogy Ő MINDIG ÉHES!!!:rohog: Sünike;)...aki, :dr_104:!<!-- google_ad_section_end -->
Oldal tetejére