A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
:hurra::hurra::hurra: A nap fénypontja! :hurra::hurra::hurra:


Jajj, hát nem merek én árúkodnya, meg likadjon csak a zoldalatok, majd valaki súg nektek.
:hurra::hurra::hurra: Szóval ezerszer is hurrá :hurra::hurra::hurra:
 

tímeácska

Őstag
Na most, hogy már nem túlfoglalt a szerver, itt vagyok én is, és megmentelek titeket az oldallikadástól! :)
Tegnap az Egy Csepp Figyelem rendezvény fődíját, ami egy 2 napos, full-extrás, 5 csillagos Hévízi szállodai kényeztető pihenés, a mi ZGyuszink nyerte meg! :hurra:
A díjat én vettem át, mert Gyuszi kb. 20 perccel a sorsolás előtt el kellett, hogy menjen, indult a gépjárműve hazafelé.
Annyira jó szitu volt, amikor a nyertest felhívtuk telefonon, kihangosítottuk, és Pataki Zita közölte Vele a jó hírt! Lehetett érezni Gyuszi hangján a meglepettséget! Én meg úgy örültem, mintha én nyertem volna! Gyuszi! A Te örömöd az enyém is! :cool: Egy képeslap megcímez...! :dr_31:;)
 
Sziasztok! Nagyon örültem, hogy ismét beszélgethettünk!
Jókedvűen, kényelmesen felszállok a vonatra, és szól a telefon: Timi nevét írja ki, és bemutatkozik Pataki Zita!!! Ahogy mondani szokás, se köpni, se nyelni...
Eltelt jó néhány perc, mire felfogtam, de elhinni sokáig nem mertem.
Eleinte azon járt az agyam, biztos egy átverés részese vagyok (ismerlek Benneteket, ezért hosszas töprengés után - pro és kontra), de ezt a verziót elvetettem.
Hát, így jártam :hurra::hurra::hurra:
A legközelebbi találkozáskor (remélem, minél előbb) mesélek.
Timi! Köszi, hogy gyorsan intézkedtél!
Üdv mindenkinek!
 

borka

Őstag
Sziasztok !
Először is nagy-nagy gratula Gyuszinak.
Öröm volt veletek újra találkozni,dumcsizni.
Külön öröm volt találkozni azon fórumos társakkal,akikkel ezidáig csak virtuálisan találkoztunk.
A képeket nemsokára feltöltöm az albumokba,sajnos mindenkit nem volt módom megörökíteni,ezért elnézést kérek.
Akiktől nem tudtunk elköszönni a nagy tömegbe,most puszi Nekik!
Borka,Sándor
 
Oldal tetejére