A mai napom apró öröme...

Apró adalék:
Mire hazaértem, nagylányom elrendezte a "sorsunkat":
Az ő verziója szerint szülők elmennek pl. szilveszterkor welness-elni, hugit elküldjük nagyihoz, barátnők pedig mehetnek az üres lakásba...
Kreatív a gyerkőc ;)
 

tímeácska

Őstag
Ő viszont megbízott benned, olyan becsületes a képes feled :cool:

Gyakorlatilag a házszámod győzte meg Őket... (Illetve, megerősítette a tényt, hogy ismerjük egymást!) Mármint, hogy tudtam! Csak a nevedet mondták és az utcacímet, a házszámot nem, én pedig rávágtam, hogy kileeeenc! És talált! :D Hát, ha Alzheimeres lennék, most csücsükélhetnél otthon... :rohog: Pedig vagy fél éve csak egyetlen 1 alkalommal írtam le a címedet... :cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Apró adalék:
Mire hazaértem, nagylányom elrendezte a "sorsunkat":
Az ő verziója szerint szülők elmennek pl. szilveszterkor welness-elni, hugit elküldjük nagyihoz, barátnők pedig mehetnek az üres lakásba...
Kreatív a gyerkőc ;)
Tessenek megbízni a gyerkőc profi szervezőkészségében ;)Asszem rája bizton számíthattok :dr_31:
 
Gyakorlatilag a házszámod győzte meg Őket... (Illetve, megerősítette a tényt, hogy ismerjük egymást!) Mármint, hogy tudtam! Csak a nevedet mondták és az utcacímet, a házszámot nem, én pedig rávágtam, hogy kileeeenc! És talált! :D Hát, ha Alzheimeres lennék, most csücsükélhetnél otthon... :rohog: Pedig vagy fél éve csak egyetlen 1 alkalommal írtam le a címedet... :cool:

De jó, hogy ilyen friss a memóriád! Messze maradjon le mögötted-tőled az a hogyishíjják (elfelejtettem) kór!
 

christina

Őstag
Mint ahogy észrevettétek, ismét nem voltunk az Egy Cseppen....:( családi összejövés-menés volt.:D

Zgyuszi! Nagy-nagy gratula a nyereményedhez! Kívánom, hogy tényleg full-extrás kényeztetésben legyen részetek! :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kata, jól vigyázz rá, tartsd mindíg szemelőtt !! Nehogy úgy járj mint én. Itthon elvesztettem,
de meglett mikor ráültem....
Jajj, drága Mesüge ne tudd meg, hányszor ráültem, ráléptem, belerúgtam már én is, de olyan is volt, hogy kerestem, osztán mondá a zén drága gyermekem, hogy ott van a szememen. :rohog: Ajh, hát úgy persze, hogy nem találtam. :rolleyes::rohog: Persze már jó csálé. Az a szerencse, hogy az egy itthoni lóti-futi szemüge, a dolgozóban egy full extrás van, arra....., mint a szemem fényére.....:dr_31:
 
Oldal tetejére