Legutóbbi tartalom: bogex

  1. B

    Insulinpumpa

    és szülés után nem volt nehéz egyszerre a cukrodra, mérésekre, diétára plussz a babára figyelni??? Azért ez így elég komplex feladat nem?
  2. B

    Inzulincsomó(k)

    éa mi a neve ennek a krémnek? engem érdekelne. vagy a pumpacégek nem szoktak ilyen krémeket is ajándékozni a pumpa mellé esetleg? mondjuk én nem találkoztam ilyennel, de talán másnak van efféle tapasztalata....
  3. B

    mindenkinek

    Majd ha meglesz végre a pumpád akkor nem lesznek ilyen kínos helyzetek!!! Mondjuk a cukimérést akkor is meg kell ejtened valahol, az is igaz. Hát lehetne valamivel empatikusabb is a kollegád... Tudja miből áll a cukorbetegség? Beszélgetett veled erről? Lehet egy kicsit jobban be kellene avatnod...
  4. B

    Vércukor érték HbA1c

    Lehet egyszerűbb lenne neked is egy jó kis Roche pumpát ( vagy mást...) használnod. Azzal egyszerűbb lenne beállítani a bázisodat, meg amúgy is. Ilyen értékek mellett meg pláne. Tényleg olyan mint a hullámvasút. Sztem is a bázisodat kellene megemelned. ez a sok korrigálás semmiképpen sem jó...
  5. B

    Vércukormérők

    hát ez tényleg szuper. ezekszerint jó a mérőd :) vajon az accu checken is van ilyen funkció? Hogy tudsz ilyen szép eredményeket elérni? milyen terápián vagy?
  6. B

    Babázhatok

    hát ez sejtető. ezekszerint próbálkoztok? :) ugye te pumpás vagy? és mennyire engeded szabadjára magad az étkezések terén? mennyire használod ki a pumpádat? Gondolom így terhességtervezésnél és majd a terhességnél jóval egyszerűbb lesz a dolog...
  7. B

    Insulinpumpa

    Hát mi van ingyen manapság??? Mi ugy használjuk ki a tempo kártyát, hogy a cég minden hónapban utal erre a számlára bizonyos összeget. És akkor mi abból vásárolunk cipőt a gyereknek :) Megvesszük a cipőt kp, kérünk róla számlát, amit benyujtunk a pénztárnak. Pér napon belül jóvárírják azt a...
  8. B

    Insulinpumpa

    szia, a roche-nál biztosan van ilyen. Keto-Diabur test 5000 a neve. Accu-chek termék. A honlapjukon mondjuk nem láttam fent. www.pharma-marketing.hu Ott találsz telszámot ahol felveheted velük a kapcsolatot és érdeklődhetsz. Nekem is van egy doboz itthon. egy csíkot használtam el belőle mikor...
  9. B

    Insulinpumpa

    biztos jobb lesz a hgA1c-d mint az utolsó :) mi is kíváncsiak vagyunk. maga az inzulinbeadást elviekben nem kellene érezd. biztos amikor belőtted a kanült nem a " megfelelő" helyre került. ki kell próbálni ás helyen is... hova szoktad szúrni? a pocidba?
  10. B

    Insulinpumpa

    elég bonyinak hangzik így elsőre a fémkanül, de jó kis képet írtál róla... Szóval, lényeg a lényeg: ha ez segít neked akkor majd megszokod. inkább ezt mint a pent.... Én így vagyok vele. De hátha visszatérsz a megszokott kerékvágásba és akkor jöhet újra a régi jól bevált Roche kanül De rendik...
  11. B

    Vércukormérők

    mondjuk én magát a rendelést sem látom hol adhatnám fel.... de van egy másik oldal ahol online megveheted. ott 4680 az ára http://www.macosz.hu/vercukormerok.html
  12. B

    Insulinpumpa

    nem is hallottam még fém kanülről. ezt a pumpás cég adta kipróbálásra? ezt ajánlották az allergia elkerülése végett? kíváncsi vagyok hogy hogy bírja a bőröd. Végülis ha ő bírja akkor te majd megszokod valahogy :)
  13. B

    Érdekes cikkek, hírek, kísérletek

    érdekes cikk. hátha lesz belőle valami úgy kb 10 év múlva :) vagy ez csak egy újabb reménysugár?
  14. B

    Vércukormérők

    nála ugye a vérvételnél kiderült hogy az epéjével nincs valami rendben... és ez akár a cukorbetegsége okozója is lehetett... Mivel a betegség forrását megszüntették így elmúlhatott a cukorbetegsége is. És hát a cikk valóban a 2es tipusra fókuszál. Nem hiszek az effajta gyógyulásban megmondom...
  15. B

    Insulinpumpa

    mesélnél egy kicsit a Noni-ról?
Oldal tetejére