Legutóbbi tartalom: fokszmulder

  1. F

    Fizikai sport/aktivitás

    Szia Andris! Nekem nincs tapasztalatom, de érdekelnek a te eredményeid, ha belevágsz. Én is szeretnék hízni, de nem sikerül, hiába jó a vércukrom a pumpával 300 g szh. mellett. Gábor
  2. F

    Insulinpumpa

    Szia! Én négy és fél éve használok AC Spiritet. Nem tudom más pumpákkal összehasonlítani, de nekem teljesen megfelel minden funkciója. Sok helyen olvashatsz arról, hogy mit tud. Inkább ezeket emelem ki: technikai gond soha nem volt vele, de a sok nyomkodástól mostanra leestek az oldalsó gombjai...
  3. F

    Insulinpumpa

    Nem titok: AC Combót szeretnék. Kb. 1 hónapom van eldönteni, és lehet, hogy változik még a véleményem...
  4. F

    Insulinpumpa

    Szia Lizzi! Neked is tudok segíteni, van egy maradék adapterem. Az új pumpáig már nem használom el. Hova, hogyan küldjem? Gábor
  5. F

    Insulinpumpa

    Szia Kristóf! Írtam neked e-mailt, tudok neked segíteni. Munka után kereslek telefonon is. Gábor
  6. F

    Insulinpumpa

    Hurrá, megvan a második hemoglobinom: 7,4%! Az előző 7,6 volt. :hurra: Kérhetek új pumpát. De szereléktúltengés és anyagi megfontolás miatt elhalasztom a receptkérést szeptemberre.
  7. F

    Insulinpumpa

    Napokig magas volt, még múlt héten is alig mértem 10 alattiakat. De már alakul, és most 7,7 a hemoglobinom. Megérzés! :cool:
  8. F

    Insulinpumpa

    Timi, én is sokat gondolkodtam az eseteden, de nem tudok hozzászólni... Nekem egész hétvégén 20 fölött volt a vércukrom, és ennek sem tudom az igazi okát. 2,5 fél hónap múlva esedékes a második HgbA1c, ami az új pumpához kell. Remélem, ez már nem lesz benne...
  9. F

    Insulinpumpa

    Azta! Érdekes...
  10. F

    Insulinpumpa

    Tatabánya köztük van?
  11. F

    Insulinpumpa

    A hosszabbítás feltételeiről hol olvashatunk?
  12. F

    Insulinpumpa

    Kb. 1 és negyed év múlva lejár az első négyéves kihordási idő. Hogyan lehet majd beszerezni az új pumpát? Mi van, ha ráadásul másik gyártó pumpáját szeretném használni? 4 éven túl használhatom a régit, amíg az utoljára kiváltott szerelékek elfogynak? Ilyen ügyben van valakinek tapasztalata? Én...
  13. F

    Vércukormérők

    Nekem van egy használaton kívüli, és egyébként nem is használt Accu Check Active vércukormérőm. Ha valaki megvenné, kérem, keressen meg. Mondjuk féláron elviheti. :)
  14. F

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Visszatértem... :) Épp a munkahelyemen szédelgek 16,7-es vércukorral. Kicseréltem a kanült, és láttam, hogy 2 helyen is megtört. Gondolom attól, ahogy ülés közben meggyűrődik a hasam... Elakadt az inzulin. Én meg megszívtam. :( Tetszik a Spirit Combo! Bár én még várhatok rá 2 és fél...
  15. F

    A nap vicce

    Sziasztok! Szavazatokat kérek a magyar viccre a Reader's Digest oldalán: http://www.rd.hu/hu/cikkek/nagyvilag/bestjokes Gépenként és böngészőnként egy szavazat érvényes, mobilról is megy. Köszönöm!
Oldal tetejére