A keresés eredményei

  1. F

    Fizikai sport/aktivitás

    Szia Andris! Nekem nincs tapasztalatom, de érdekelnek a te eredményeid, ha belevágsz. Én is szeretnék hízni, de nem sikerül, hiába jó a vércukrom a pumpával 300 g szh. mellett. Gábor
  2. F

    Insulinpumpa

    Szia! Én négy és fél éve használok AC Spiritet. Nem tudom más pumpákkal összehasonlítani, de nekem teljesen megfelel minden funkciója. Sok helyen olvashatsz arról, hogy mit tud. Inkább ezeket emelem ki: technikai gond soha nem volt vele, de a sok nyomkodástól mostanra leestek az oldalsó gombjai...
  3. F

    Insulinpumpa

    Nem titok: AC Combót szeretnék. Kb. 1 hónapom van eldönteni, és lehet, hogy változik még a véleményem...
  4. F

    Insulinpumpa

    Szia Lizzi! Neked is tudok segíteni, van egy maradék adapterem. Az új pumpáig már nem használom el. Hova, hogyan küldjem? Gábor
  5. F

    Insulinpumpa

    Szia Kristóf! Írtam neked e-mailt, tudok neked segíteni. Munka után kereslek telefonon is. Gábor
  6. F

    Insulinpumpa

    Hurrá, megvan a második hemoglobinom: 7,4%! Az előző 7,6 volt. :hurra: Kérhetek új pumpát. De szereléktúltengés és anyagi megfontolás miatt elhalasztom a receptkérést szeptemberre.
  7. F

    Insulinpumpa

    Napokig magas volt, még múlt héten is alig mértem 10 alattiakat. De már alakul, és most 7,7 a hemoglobinom. Megérzés! :cool:
  8. F

    Insulinpumpa

    Timi, én is sokat gondolkodtam az eseteden, de nem tudok hozzászólni... Nekem egész hétvégén 20 fölött volt a vércukrom, és ennek sem tudom az igazi okát. 2,5 fél hónap múlva esedékes a második HgbA1c, ami az új pumpához kell. Remélem, ez már nem lesz benne...
  9. F

    Insulinpumpa

    Azta! Érdekes...
  10. F

    Insulinpumpa

    Tatabánya köztük van?
  11. F

    Insulinpumpa

    A hosszabbítás feltételeiről hol olvashatunk?
  12. F

    Insulinpumpa

    Kb. 1 és negyed év múlva lejár az első négyéves kihordási idő. Hogyan lehet majd beszerezni az új pumpát? Mi van, ha ráadásul másik gyártó pumpáját szeretném használni? 4 éven túl használhatom a régit, amíg az utoljára kiváltott szerelékek elfogynak? Ilyen ügyben van valakinek tapasztalata? Én...
  13. F

    Vércukormérők

    Nekem van egy használaton kívüli, és egyébként nem is használt Accu Check Active vércukormérőm. Ha valaki megvenné, kérem, keressen meg. Mondjuk féláron elviheti. :)
  14. F

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Visszatértem... :) Épp a munkahelyemen szédelgek 16,7-es vércukorral. Kicseréltem a kanült, és láttam, hogy 2 helyen is megtört. Gondolom attól, ahogy ülés közben meggyűrődik a hasam... Elakadt az inzulin. Én meg megszívtam. :( Tetszik a Spirit Combo! Bár én még várhatok rá 2 és fél...
  15. F

    A nap vicce

    Sziasztok! Szavazatokat kérek a magyar viccre a Reader's Digest oldalán: http://www.rd.hu/hu/cikkek/nagyvilag/bestjokes Gépenként és böngészőnként egy szavazat érvényes, mobilról is megy. Köszönöm!
  16. F

    A nap vicce

    Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítése.
  17. F

    Insulinpumpa

    "Nagyon fontos információ volt - a nyárra tekintettel -, hogy egy-két gombóc normál fagyit is lehet enni, nem kell a drágább és elég vacak diabetikus fagylaltra fanyalodni. Már megérte a pumpa" Bizony, sokan csak pislognak, hogy mi mindent és mennyit megeszek cukorbeteg létemre... Tényleg...
  18. F

    Insulinpumpa

    Hogy viseltétek a tegnapi hőséget? Egész nap a hűvös irodában üldögélve dolgoztam, mégis folyamatosan 4 alatt volt a vércukrom, pedig félóránként-óránként ettem... Este meg úgy rosszul lettem, hogy majdnem összerogytam. Vasárnap is hasonló volt a helyzet, végig szédelegtem. Ettem-ittam, amit...
  19. F

    A nap vicce

    Sziasztok! Erre a viccre szeretnék újabb szavazatokat kérni (böngészőnként egyet fogadnak el, mobilról is megy): ***** Betartotta a tanácsomat és nyitott ablaknál aludt? – Igen, doktor úr. – Tehát az asztmája nyomtalanul eltűnt? – Nem, doktor úr. Nyomtalanul az aranyórám és a színes...
  20. F

    A nap vicce

    Sziasztok! Erre a viccre szeretnék újabb szavazatokat kérni (böngészőnként egyet fogadnak el, mobilról is megy): ***** Betartotta a tanácsomat és nyitott ablaknál aludt? – Igen, doktor úr. – Tehát az asztmája nyomtalanul eltűnt? – Nem, doktor úr. Nyomtalanul az aranyórám és a színes...
  21. F

    A nap vicce

    Sziasztok! Erre a viccre szeretnék újabb szavazatokat kérni (böngészőnként egyet fogadnak el, mobilról is megy): ***** Betartotta a tanácsomat és nyitott ablaknál aludt? – Igen, doktor úr. – Tehát az asztmája nyomtalanul eltűnt? – Nem, doktor úr. Nyomtalanul az aranyórám és a színes...
  22. F

    A nap vicce

    - Te, képzeld, bevonták a Józsi orvosi engedélyt! Nem is praktizálhat többé. - Nahát! Mi történt? - Rajtakapták, amint éppen egy betegével izélt... - Azta! Hát... Kár érte. Végülis ő volt a környék legjobb állatorvosa.
  23. F

    Insulinpumpa

    Te 7,6-ot írtál, én 7,9-et tippeltem. Nos, mindketten jól mellélőttünk. 6,4 lett. Hat egész négy tized. :-D Gondolom, azért, mert két napig lázas beteg voltam... :eek:
  24. F

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Mi újság, hogy vagytok? Én jól vagyok. :) Hétfőn tudom meg a hemoglobinomat. Szoktam tippelni előre. Szerintem most 7,9 % lesz. :)
  25. F

    A nap vicce

    Leslie álmatlanul forgolódott az ágyában. Bűnösnek érezte magát, egyszerűen nem tudta magát túltenni történteken, és nem tudott másra gondolni. A bűntudat és a szégyen elviselhetetlen volt számára, és két hang viaskodott benne. Az egyik szerint: - Leslie, ne aggódj emiatt, nem te vagy az első...
  26. F

    A nap vicce

    Két pasi összetolja a bevásárlókocsiját a szupermarketben. - Jaj bocsánat, elbambultam... Csak a feleségemet keresem! - Maga is a feleségét keresi? A magáé hogy néz ki? - Az enyém gyönyörű, hosszú combú, vékony, nagy mellű, szőke, hosszú hajú. És a magáé? - Hagyjuk az én feleségemet, keressük...
  27. F

    Insulinpumpa

    Jól tudom, hogy az inzulin építi a zsírszövetet? Ezek szerint ha kevesebb inzulint adok (a pumpa miatt eleve kevesebb kell), akkor kisebb az esélyem arra, hogy egy picit is hízzak. Megihatnék lefekvés előtt egy fél bögre langyos libazsírt, ettől maga a zsírszövet nem vastagodna meg, legfeljebb a...
  28. F

    Insulinpumpa

    Rám sem igaz a tudományos elmélet. :) Reggelihez 10 g CH-ra 0,9 E inzulin kell. Ebédhez 10 grammonként 1 egész egységet adok. Vacsorához pedig 10 grammonkánt 0,6 egységet fogyasztok. A bázisom jól van beállítva. (A reggelit korábban azzal magyaráztam, hogy biciklivel jártam dolgozni. De már...
  29. F

    A nap vicce

    Egy cingár hapsi összefut egy bombázóval az utcán. A nő meghívja a lakására. Mondja, hogy vetkőzzön le. A hapek izgatottan teszi azt, amit a nő mond. Nemsokára megjelenik a nő 3 gyerekkel, és így szól: - Látjátok, ilyenek lesztek, ha nem eszitek meg a spenótot.
  30. F

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    becsületesség
Oldal tetejére