Legutóbbi tartalom: kakukv

  1. K

    Egészségügyi azonosító karkötő

    Az egyik hobby-webáruházban láttam 550.-ért betűs gyöngyöket, 300 db van egy csomagban. Pasztellszínű, kockaforma. Betűnként nem árulják, de ez sem nagy ár a csomagért. És még az is kijön belőle, hogy love, peace, unity, egyebek... :D Nem akarom reklámozni, ha kéritek, privátban megírom, hogy...
  2. K

    Fizikai sport/aktivitás

    Azt észrevettem, hogy a mozgás csak később indítja be a vércukorcsökkentést. Ugyanilyen elhúzódó nálam a korrekciós inzulin hatáskezdete. Nemrég egy nagyon kedves dietetikus kolléganőm említette, hogy az életkor előrehaladtával :( (30 év körül) az alapanyagcsere elkezd lassulni. Emiatt kell a...
  3. K

    Fizikai sport/aktivitás

    De érdekes, hogy ezt írod! Épp most fordult meg az agyam egy rejtett zugában a gondolat, hogy a bal karomból nem szívódik fel jól az inzulin. Pedig ritkán használom, mert nem esik kézre (balkezes vagyok). Főleg este jut eszembe, a Lantus beadásakor, hogy egyenletesen kéne a karjaimat terhelni...
  4. K

    A mai napom apró öröme...

    Simán lehet!!! :D A családunk feledékenységének legnyilvánvalóbb bizonyítékai a pincénkben vannak: jópár bolti kosár! :D (megboldogult apósom specialitása volt a bolti kosár-hazacipelés)
  5. K

    A mai napom apró öröme...

    Óh, már a szemem se rebben, ha ilyesmi van nálunk... Nem is olyan rég ahogy elindultunk iskolába, észrevettem (pár száz méter megtétele után persze), hogy az iskolatáskák otthon maradtak! Ezután visszamentünk értük, majd az iskolában elbúcsúztam a gyerekektől, és elindultam a buszmegálló...
  6. K

    A mai napom apró öröme...

    Bár nem a mai napomé az öröm, de nagy öröm, hogy az Uram azt mondta, hogy hajrá, menjünk a talira, és aludjunk sátorban, mert már rég sátoroztunk! Úgyhogy már írom is fel magunkat!
  7. K

    A mai napom apró öröme...

    A mai napom nagy öröme, hogy visszatértem a fórumra!
  8. K

    A mai napom apró öröme...

    Meglátogattam tegnap Borkát és Sándort! Olyan jót beszélgettünk! :D
  9. K

    A mai napom apró öröme...

    Nem is olyan apró, inkább hatalmas örömöm: sok-sok új barátom van! (+ 1 régi-új!!!) Nagyon jó volt a tali! Alíznak mondtam szombat délelőtt: mostanában alig látlak! Erre a válasz: mert a barátaimmal játszom!
  10. K

    Kipróbált édesség receptek

    Sziasztok! Ezt a topicot most kezdtem el nézegetni, és rögtön az első hozzászólásban egy nagyon dicsért málnás édességről olvastam. Sajnos nem lehetett már az mcd oldalát megnyitni (vagy csak én nem tudtam). Kedves Molli el tudnád küldeni a receptjét a málnás desszertnek? Nagyon köszi!
  11. K

    Hétköznapi betegség a cukorbetegek életében

    Köszi a tanácsot, így is tettem. :dr_24:Kíváncsian várom, hogy meddig csökkenthető az inzulin. Így is szemérmetlenül keveset kapok (12 e Novorapid, 15 Lantus/nap volt eddig).
  12. K

    Hétköznapi betegség a cukorbetegek életében

    Csak halkan merem megjegyezni, és Isten őrizz, hogy elkiabáljam, de nagyon úgy tűnik, hogy a góc megszüntetésével a vércukrom szédítő mélységekbe kezd aláhullani...Ami egész jó hír, de most minden létező vízszintes felületre hypóscsomag van kikészítve. :)
  13. K

    Hétköznapi betegség a cukorbetegek életében

    nagyon szívesen elküldöm a számát (remélem még ott dolgozik..) De ha nem,akkor is nagyon sok sikert és gyógyulást!!! Köszi, Nyafi, de úgy érzem, jó helyen vagyok fogászatilag. Köszönöm a biztatást! Ha ma még búsulok is, mához két hétre már biztos fülig ér a szám. (és foghíjas vigyort...
  14. K

    Hétköznapi betegség a cukorbetegek életében

    O.K. Hallgatok, mintha szájzáram lenne :)
Oldal tetejére