A mai napom apró öröme...

tímeácska

Őstag
Mátém kirándulni ment reggel... :p
Mármint, nem a szokványos értelemben ment kirándulni, mert azt ugye önszántából és örömmel teszi az ember fia-lánya. Na, de ez egy "véletlen" kirándulás volt...:p
Drága gyermekem teste valószínűleg hamarabb ébredt fel, mint Ő saját maga... Ugyanis, rossz buszra szállt! De ügyesen megoldotta problémát, miután megtudakolta az utasoktól, hogy hova is tart az a busz vele a fedélzeten, illetve rádöbbent, hogy az a busz bizony nem az iskola felé megy, úgy gondolta Máté, hogy a buszok gyakorlatilag egy jó nagy kört tesznek meg... Hiszen mindig balról érkeznek a megszokott buszmegállóba, és mindig jobbra tartanak. Szóval, kifundálta, hogy ha nem száll le sehol - az ismeretlenbe... -, akkor előbb-utóbb hazaér! És így is lett. Hát, az első 2 tanóráról lecsúszott, de ez legyen a legnagyobb probléma! :cool:
Ráadásul, a 2 év alatt másodszor felejtette itthon a cukimérőjét. Miután elindult az akkor még úgy gondolta megfelelő buszra, észrevettem, hogy kimaradt a táskájából a cukimérő. Apuka éppen csak Máté elindulása előtt pár perccel indult el, gondoltam haza tud még jönni a mérőért, és be tudja vinni a suliba Máté után. Így is történt, apuka bevitte. Hát, mint utóbb kiderült, a cukormérője megelőzte a gyermeket! :D
Hát, kalandos nap volt a mai... :dr_31:
 
Óh, már a szemem se rebben, ha ilyesmi van nálunk... Nem is olyan rég ahogy elindultunk iskolába, észrevettem (pár száz méter megtétele után persze), hogy az iskolatáskák otthon maradtak! Ezután visszamentünk értük, majd az iskolában elbúcsúztam a gyerekektől, és elindultam a buszmegálló felé...a tornazsákukkal...:D
 

tímeácska

Őstag
Óh, már a szemem se rebben, ha ilyesmi van nálunk... Nem is olyan rég ahogy elindultunk iskolába, észrevettem (pár száz méter megtétele után persze), hogy az iskolatáskák otthon maradtak! Ezután visszamentünk értük, majd az iskolában elbúcsúztam a gyerekektől, és elindultam a buszmegálló felé...a tornazsákukkal...:D

:rohog::rohog: Nincs valami rokoni kapcsolat köztünk? :rohog::rohog::cool:
 

tímeácska

Őstag
Az Világ legcsodálatosabb, legszebb naptárát kaptam meg, hála ZGyuszinknak! A házban kitüntetett helyet kap - és ami a legcsodálatosabb benne, hogy DrInfo-s, konkrétan a csicsói tali képei vannak rajta! Öröm lesz minden nap ránézni! :dr_178::dr_178::dr_178: Köszönöm szépen Gyuszi!!! :dr_24::dr_24::dr_24:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Az Világ legcsodálatosabb, legszebb naptárát kaptam meg, hála ZGyuszinknak! A házban kitüntetett helyet kap - és ami a legcsodálatosabb benne, hogy DrInfo-s, konkrétan a csicsói tali képei vannak rajta! Öröm lesz minden nap ránézni! :dr_178::dr_178::dr_178: Köszönöm szépen Gyuszi!!! :dr_24::dr_24::dr_24:
:D:D:D Amázlista :D:D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Énismázlista, énismázlista :hurra::hurra::hurra: vagyis én is kaptam Zgyuszitól 2012-es naptárt, DrInfos talis fotókkal. Igazán szépen elkészített remekmű. Ilyen falinaptáram sem volt még, amelyiken a legkedvesebb társaimmal vagyok lefotózva. Hamarosan méltó helyére kerül, régi naptár leakaszt, DrInfo-s naptár kiakaszt, és én is minden nap láthatom.
Nagyon szépen köszönöm Gyuszi ezt a kedves, szívhez szóló ajándékot, teljesen megilletődtem. :dr_24::dr_24::dr_24:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nálunk a galamb ma sokat cepekedett, ugyanis Csigutól is hozott csomagocska :D, amihez nekem 24-én délután rajzolnom kell egy karácsonyfát, és azt rárakni a csomagocskára. ;) Aztán este (de csak is este) kivehetem a karácsonyfa alól csomagocska, és kibonthatom. :D
Köszönöm Csigu :dr_24::dr_24::dr_24:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Énismázlista, énismázlista :hurra::hurra::hurra: vagyis én is kaptam Zgyuszitól 2012-es naptárt, DrInfos talis fotókkal. Igazán szépen elkészített remekmű. Ilyen falinaptáram sem volt még, amelyiken a legkedvesebb társaimmal vagyok lefotózva. Hamarosan méltó helyére kerül, régi naptár leakaszt, DrInfo-s naptár kiakaszt, és én is minden nap láthatom.
Nagyon szépen köszönöm Gyuszi ezt a kedves, szívhez szóló ajándékot, teljesen megilletődtem. :dr_24::dr_24::dr_24:

:o Dr.Info-s naptár??? úúúúú, ááááááá, fotózd le lécciiiii, én is szeretném látni!!! please...
 
Oldal tetejére