Legutóbbi tartalom: szandimon

  1. szandimon

    Babázhatok

    Kedves jiguti, irtam pirvátban!
  2. szandimon

    Babázhatok

    Szia! Hajdú-Biharból jelentem :D A klinikán "szültem", a Kenézybe járok "cukorgondozásra". Te hová/kihez? Mióta várod már a zöld utat? Biztatásképp: ismerősöm 8 körüli HgA1cvel egészséges babónak adott életet, nekem jobb HgA1cvel még majd 2 évesen is keresik, h a kisfiam miért nem fejlődik...
  3. szandimon

    Babázhatok

    Lányok, béna vagyok, de mihez kell a szakorvosi, és miért??? tejmentes pép a Sinlac is. Nekünk lazán felirja a doki. Vagy más miatt?
  4. szandimon

    Babázhatok

    Szia Edelino :) Én azt gondolom, h a középúthoz tartozik a tejmentességről a felfogásom. Úgy tudom, h nincs konkrét korhoz kötve a tejmentesség, legutóbb még nem volt, javitsatok ki, ha igen. (lehet elkerülte a figyelmem) Úgy értem, h senki sem tudja pontosan, meddig érdemes a "diétát" követni...
  5. szandimon

    Babázhatok

    Van egy érték, amit mindig mérnek, és az folyamatosan csökken, de még csak azt sem tudom, h az jó lehet, vagy nem. Egyenlőre még a neten sem találtam semmit.
  6. szandimon

    Babázhatok

    Köszi a biztatást :D A gézengúz nagyon messze van tőlünk, de még kutakodok. SZandi szivproblémáját meghatározza a növekedés. Csak annyit tudnak mondani, h MOST semmit nem kell csinálni. Amikor rákérdeztem, h a gyerek mire számíthat nagyobb korában, azt mondta a dokinő, h majd 12 éves korában tud...
  7. szandimon

    Babázhatok

    Kedves Lizzi, miért váltottatok később Dévényest? A neurológus nem mond előre semmit, csak a jelen állapotot értékeli, amit nagyjából én is látok. Remélem, mi is hasonlóan járunk majd, mint ti :D
  8. szandimon

    Babázhatok

    Jah, Ádi nem is annyira a dévény "maszirtól" (tudom, h nem az) sír, hanem inkább a tornától... azt mondta a gyógytornász, h ha mindig csak addig csinálom a tornát, amig nem sir a gyerek, vagyis amig birja, akkor az kevésbé fejlesztő, mintha egy icipicit továbbhúzom. Én eddig sohasem húztam...
  9. szandimon

    Babázhatok

    Nem nagyon tudom a lehetőségeket, azt hittem, csak az állami gyógytorna, meg a Dévény van. Itt annyira mindenki a Dévényt isteníti, h nem merem otthagyni. Pici fejlődés mindig van, de mintha a gyógytornász sem lenne elégedett. Úgy ahogyan lizzi is irta. Fejlődik, aztán meg nem. Ádi sem tudta...
  10. szandimon

    Babázhatok

    igen, neurológushoz is járunk. ő javasolta a Dévényt. Állami doki a magánt :D
  11. szandimon

    Babázhatok

    Lányok egy régi témához térnék vissza. Tudjátok, Ádi hipotón, Dévény tornára hordom 3 hónapja. 7 hónapos, de még nem tud forogni. Sőt oldalra sem fordul. Egyre jobban aggódok. Megírnátok, h akinél hipotón izomzat miatt késett a mozgásfejlődés, mit és mikor csinált a babája??? Köszi!
  12. szandimon

    Babázhatok

    Kedves Mantanya, minden együttérzésem. 2001-ben hála még nem kellett időpont, így a férjem azon a napon kórházba is került, amikor elment a háziorvoshoz. EGyébként, ahogyan irtam, vele sem törődött a ho, csak beutalót adott, s nekünk nagy szerencse volt, h épp azon a napon rendelt az a doki a...
  13. szandimon

    Babázhatok

    Kedves Mantanya!!! Kitartás!! Csak az előttem szólókat tudom ismételni. Ugyanezt éltem át 2001-ben. Csak nálunk nem éhgyomorra, hanem napközben volt 25 a cukra a férjemnek, nem volt túlsúlyos, és 28 éves volt. Lehet, a negatív gondolkodásom, de azonnal összepakoltam a cuccát a kórházba, másnap...
  14. szandimon

    Babázhatok

    A gyerekorvos nálunk is dettó ugyanez. Én a Sinlacot próbáltam nála feliratni, de hajthatalan volt, azt mondta, nincs rá semmi szükség. Nekem akkor Szandus már 1,5 éves volt. Én csak azért bátorítanálak a több tejcsi gyártásra, mert nekem sem ment ám olyan könnyen, ahogyan leírtam két szóval...
  15. szandimon

    Babázhatok

    Csütörtökön azt mondta a kislányom, h kért szörpikét, de nem kapott.... nem tudom, nem megbizható még amit mond. Én ugyan sugalltam neki, h inkább vizet kérjen szörpike helyett, de kétlem, h szót fogadott volna, ugyanis nagy sajnálatomra imádja az édes lötyiket. Mondjuk én még senkit sem...
Oldal tetejére