Legutóbbi tartalom: szivosanna

  1. szivosanna

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Édesanyám cukorbeteg lett, sajnos daganata is van , műtét előtt be kell állítani a cukrait. A kórházban 8-6-6-actrapiddal, 12 esti insulatarddal átlagos 8,5-ös cukrokkal engedték haza. A napi szénhidrátja 180 CH, éhezik, 39 kilóra fogyott. Amióta...
  2. szivosanna

    Insulinpumpa

    Üdv, kedves Magdika! Bocsánat, nem tudom biztosan, de nekem egy cukorbeteg ismerősöm azt mondta, hogy Fövényi doktor Úrnál lehet két hétre is igényelni szenzort, ami 7500 forint, ha jó az értesülés, biztos vannak feltételei, tőle kellene megkérdezni...Valamelyik cukorbeteg újságban volt...
  3. szivosanna

    Diabeteses gyermek lelki világa...

    Kedves Magdika! Örülök a csodának, ami Téged ért!! Sírtam, ahogy olvastam a soraidat, mert átérzem, mi az, hogy ott állsz a szakadék szélén, és azt érzed, nincs tovább, de mégis megfordulsz, és nem hátra, előre lépsz...Köszönöm, hogy megosztottad...
  4. szivosanna

    Comment by 'szivosanna' in album 'Album : Drága mindenem'

    Album Images 2
  5. Album : Drága mindenem

    Album : Drága mindenem

    Album Images 1
  6. [No title]

    [No title]

  7. [No title]

    [No title]

  8. [No title]

    [No title]

  9. [No title]

    [No title]

  10. [No title]

    [No title]

  11. [No title]

    [No title]

  12. [No title]

    [No title]

  13. szivosanna

    Insulinpumpa

    [ Szia Putty! A belövő az AccuChek LinkAssist belövő, és hívd fel a Pharma Marketing Kft-t, ott rendelheted meg, és kihozzák a pumpaszerelékekkel. telefon: 06-1-242-2146 Üdv: Anna
  14. szivosanna

    Insulinpumpa

    Szia, Viki! Csak bátorítani szeretnélek, az én kislányom 6 éves, és 8 mm-s tűt használ a pumpához! Sokszor el is felejti, hogy rajta van a pumpa.. Üdv: Anna
Oldal tetejére