Legutóbbi tartalom: torkos

  1. torkos

    Cukorbeteg kamasz

    A "kamasz panasz" történetet olvasva, óhatatlanul az azt megelőző napon - 2 nappal ezelőtt - történt Fórumozásomat juttatta az eszembe. Összegezve: 209. oldal: "Ismét leírom: Engem csak az Optium Xceed érdekel!" Hűséges maradok az Optium Xceedhez, nem veszek hozzá sem Navigátort...
  2. torkos

    Vércukormérők

    "Utoljára vighkata módosította 2 Órával ezelőtt, 02:12-kor Ok: személyeskedés miatt egy mondat törölve" A délelőttről hirtelen nem jutott más az eszembe: "Tévedések vígjátéka." Ez 1 klasszikus Shakespeare darab. Sajnálom, ha az irónia, vagy esetleg a humor személyeskedésnek...
  3. torkos

    Vércukormérők

    Hát igeeen! Vagyok aki vagyok! Ez nem is lényeges. Péter számomra az is kiderült, hogy szerintem te nem is pókerozol. Persze ez nem is hátrány! Amit írtam magammal példálóztam csak, ha lenne, volna. Sajnálom, hogy kibújt belőlem a valamikor "volt", "marketing kommunikációs" szak?ember. Gondolom...
  4. torkos

    Vércukormérők

    Mea culpa maxima culpa! 1. Azt nem tudtam, hogy a cég nagyfőnöke!:dr_24:! Azért pláne kívánom, hogy ismeretlenek olyan jogos elismerést próbáljanak hangoztatni, mint amit szerény személyem megtesz. Mert amit írsz ezek tények! A "marketinges" megjegyzésemet sem, mint írtam vitának szántam...
  5. torkos

    Vércukormérők

    Kedves Kata, :o! Eszem ágában sincs bosszantani vagy, vitatkozni veled! Ha megnyugtat azt mondom neked is mint a feleségemnek: úgy van, igazad van! :D Te nem nekem válaszoltál, hanem véleményt és olyan infót közölsz, ami speciel engem már kevésbé érdekel. Ismét leírom: Engem csak az Optium...
  6. torkos

    Vércukormérők

    Kedves Péter, sajnálnám, ha itt a vércukormérők fórumon marketing és üzletpolitika vitába keverednék veled. Messze távol áll tőlem, - mind igaz érv amit írsz - de a véleményem: 1. Ha a piacon hosszú távon megjelenni kívánnék, akkor nem a magyar mentalitással kísérleteznék. 2. Akkor ütős...
  7. torkos

    Vércukormérők

    :dr_24: !:dr_24:!:dr_24:! Nadon, nadon köszönöm! Már régebben is felhívtad a figyelmemet a tesztcsíkkal stb.-vel kapcsolatosan. Akkor meg is kérdeztem, hogy náluk mi található, ne hogy úgy járjak, mint az 50-s években a nagy papírszalvéta gyűjtő időszakban kérésre a "szegény magyarnak" batiszt...
  8. torkos

    Vércukormérők

    Nem láttam, hogy a gyaloglás/futás helyett szummózni akarsz velem! :hurra: A Péter ami választ írt - az adatkábellel kapcsolatban -"felpaprikázott". A 80-as években még 4 évig kellett várni 1 telóra. Hol is élünk? A nyomdászok még 3.15-én is dolgoztak, rajtuk nem múlhat. LA-ból 3 nap alatt...
  9. torkos

    Események, rendezvények

    Bánat és öröm! 1. "Megvallom", hogy rejtett álmaimban reménykedtem :)- ha senkivel sem-, de veled itt találkozni fogok! :(! Minden estre ügyesen kibúttál mielőtt "elhívtalak volna"! 2. Nem kívánsz te tőlem 1 kicsit túl sokat, - nem vagyok 1 "computer Jani" -törhetem a fejem, hogy hogyan oldom...
  10. torkos

    Események, rendezvények

    25. Vivicittá jubileumi futó és gyalogló verseny. 2010. április 18. BUDAPEST, VÁROSLIGET! A Vivicittá (éljen a város, szeresd a várost!) nem csak a város, hanem a tavasz, a sport és a közösségek ünnepe! Itt az idő, jó az idő meg lehet kezdeni a felkészülést! 3,3 km-t lehet gyalogolni, vagy...
  11. torkos

    Vércukormérők

    Na ez a Xceed átviteli kábel válasz nekem a 2. jó hír hét végére. (1. 20Celsius) Rája kisasszony, meghajolok, vissza is vonulok, veled nem versenyzek. :dr_24: "Belenyugszom" és örülök, ha 2. db-t én vehetem meg. Az ükunokám 1 vagyont örököl, így tőlem! Ezzel teljessé válik az Optium Xceed...
  12. torkos

    Vércukormérők

    Kedves Péter, A jövő hónapban aktuális szülinapomra a családomtól szeretnék kérni "meglepi ajándék"-ként 1 általad is "profinak" tartott adatátviteli kábelt. Érdeklődni szeretnék, hogy az Xceed-hez, már érkezett-e originális és nem az átalakításra váró USB-s adatátviteli kábel? Már csak azért...
  13. torkos

    Vércukormérők

    Most jövök az aphoteke-ből. A kiszolgáló Macuska, rám nézett és azt mondta, hogy ő még ilyenről nem hallott. Mondtam neki ne erőlködjön, :mad: nézze meg, mert szerintem még sok mindenről lemaradt. :) Odahívta a főnökét, aki elmondta, hogy már adott is el Xceed mérőt és a hozzá való Optium Plus...
  14. torkos

    Vércukormérők

    :dr_31:, tiszta Seherezádé történet. :) Most jövök a patikáriustól. Szerinte a szerviz címek a jótálláson, vagy a használati végén megtalálható. Szerintem + 8-16 óra között van 1 ingyenes hívó számuk (az interneten találtam: 06 80 200 694 (most látom ez csak 10 szám csak. Lehet, hogy esetleg +...
Oldal tetejére