Állatságok- Állatkák, Növénykék, Ízeltlábúak, Egysejtűk és Tsaik :-)

gabibaba

Aktív tag
Egyelőre a hülyedög és a jajtekisgonosz ... esetleg hékismacskanecsináld :rohog: Nálunk egyik macskának sincs igazán neve, csak a ciccccicccc - és erre mindkettő (azaz már mindhárom) hallgat.
 

tímeácska

Őstag
Egyelőre a hülyedög és a jajtekisgonosz ... esetleg hékismacskanecsináld :rohog: Nálunk egyik macskának sincs igazán neve, csak a ciccccicccc - és erre mindkettő (azaz már mindhárom) hallgat.

Kiiiiirááály! :D Nem az én gyerekeim adták a macskáitok nevét...? :) Mert, hogy nálunk is ilyen neveik vannak a macskáknak (2 fekete...)! :D:rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hű, de megböngyörgetném őt is meg Lilit is!

Itt a három együtt (harc előtt):

Csatolás megtekintése 7771
Manka, látom azt a feketét már fényesre simogattátok. :dr_31: Kíváncsi lennék, a macskáitok mit csinálnának a patkányainkkal. :o No meg arra is, hogy Spuri és Lilli mit csinálna a macsekokkal. :rohog: Három macsekhoz három kuty-muty dukál, úgyhogy Christináék négylábúja is kell. ;)
 

gabibaba

Aktív tag
A fekete meg a kicsi levadászná a patkust (ők egyébként kint élő cicák, néha belátogatnak a házba), a barna viszont agyonszeretgetné (az én kedvencem a barna, igen nagyon buta, bamba, nagyon bújós, teljesen nem sziámi) őket. A mi kutyáinkat leterrorizálták már, ott szent a béke. Majd egyszer kipróbáljuk! :rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A fekete meg a kicsi levadászná a patkust (ők egyébként kint élő cicák, néha belátogatnak a házba), a barna viszont agyonszeretgetné (az én kedvencem a barna, igen nagyon buta, bamba, nagyon bújós, teljesen nem sziámi) őket. A mi kutyáinkat leterrorizálták már, ott szent a béke. Majd egyszer kipróbáljuk! :rohog:
Mármint macska kontra patkány párosításra gondolsz? Benne vagyok. :rohog: Egyszer egy ismerősünknél kipróbáltuk a mókát, igaz azok még egerek voltak. A macska fülét-farkát behúzva beszorult a sarokba, és remegve nézte, hogy merre szaladgál a kis egér. Dőltünk a röhögéstől, aztán hazavittük egérkét. :dr_31:
 
Oldal tetejére