Ünnepeljünk!

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Evariszt? de érdekes.... még sosem hallottam, de hát attól még boldog névnapot derék, ügyes, legjobb görög eredetű nevűeknek :D
 

pusimelu

Őstag
Megvan!

Holnap azokat ünnepeljük akik sajnos már nem lehetnek velünk!Gondoljunk holnap egy kicsit elhunyt diabeteses társainkra,és ismerőseinkre,és azokra is akiket nem ismertünk.
 

tímeácska

Őstag
...Én holnap nem megyek ki a temetőbe Mátémmal... Ez most csúnya dolog tőlem? Egyszerűen nem bírnék... Reggel gyújtunk pár gyertyát, beszélgetünk egy kicsit... És irány Győr... Ez önzőség?!
 

borka

Őstag
Nem az a fontos ,hogy ott legyünk a temetőben és felcicomázzuk a sírt, hanem az ,hogy lélekben együtt legyünk szeretteinkkel,és gyujtsuk egy szál gyertát a lelki üdvükért.
 

dg

Őstag
...Én holnap nem megyek ki a temetőbe Mátémmal... Ez most csúnya dolog tőlem? Egyszerűen nem bírnék... Reggel gyújtunk pár gyertyát, beszélgetünk egy kicsit... És irány Győr... Ez önzőség?!

Nem az.
Majd eljön ennek is az ideje.

Nekem itt Fehérváron senkihez nincs kimennem. Haza akartam menni Ceglédre, de sajna, Hanna csupa láz. Pedig már hetek óta erre az útra készültem, még a nyavajás téli gumikat is beszereztem végre, 3 év után, mert nem akarok a kicsikkel csúszkálni az úton (bár még jó az idő), erre maradt a maradás... :(
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
...Én holnap nem megyek ki a temetőbe Mátémmal... Ez most csúnya dolog tőlem? Egyszerűen nem bírnék... Reggel gyújtunk pár gyertyát, beszélgetünk egy kicsit... És irány Győr... Ez önzőség?!

Tímeácska! Hiszen tudod, hogy ez egyáltalán nem baj... és nem is önzőség. Végképp nem az. Ég minden nap a gyertya a szívünkben. Holnap meggyújtjuk, nem számít hogy hol.
 

orsika

Új tag
Az előttem szólókhoz csak annyit, hogy hivatalosan nem nov 1. a halottak napja, hanem 2. Elseje mindenszentek napja. Én is tavaly tudtam meg, de ettől független én is kimegyek ma. Nem szakítok a hagyománnyal... Én a papám veszítettem idén el, 2006-ban anyut, 2005-ben aput... :(:(:(
Mindenkinek vígasztalódást kívánok.
 

Zsu77

Új tag
Hű Orsika!Nagyon sajnálom.Nekem eddig csak egy veszteségem volt:a mamám úgy 12 éve kb.De azóta is nagyon tud hiányozni!
 

borka

Őstag
" Mindenkiért egy-egy gyertya éééégjen" A profil oldalamon csatoltam egy képet, mivel másként nem tudom feltenni.
 

blaci

Őstag
Kedves Grácia!
Na háát, szívből gratulálok és ezúton kívánok nagyon-nagyon sok boldog szülinapot a pici lánynak.;):roll::D
 
Oldal tetejére