Ünnepeljünk!

pusimelu

Őstag
Teki a te jó kedved meg a többieké segít át sokunkat a lelkileg nehezebb napokon.Én annyit köszönhetek neked mint még senki.
Most én kívánok neked nagyon boldog Névnapot !Meliék
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Imádlak Benneteket. Azért vagyok boldog, és mindig jókedvű, mert van miért. Ebbe beletartozik az is, hogy itt lehetek köztetek, és a pozitív hangulatotok rám is átragad.
Még egyszer kösszke mindenkinek a jó kívánságot.
 

blaci

Őstag
Kedves Meli!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok neked, meg ötös cukikat.;):D:D:D
Üdv.: Laci


névnapodra.jpg

U.i.: A kaktusz az erkélyünkön nyílott a nyáron, különlegessége az hogy nem fehér hanem rózsaszín cirmos a virága. Ebből csak ez az egy van nekünk és a többivel ellentétben nem nyílik minden évben valamiért csak ha jól érzi magát, vagy nem tudom miért. A képet én készítettem...és ezen még seprű sincs...;)
 

pusimelu

Őstag
Köszönöm szépen olyan szép hogy még seprűvel is elfogadnám.Nagyon jól esik hogy gondoltok rám.Felteszem a cukikat remélem ma.Meli
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Meli!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok neked, meg ötös cukikat.;):D:D:D
Üdv.: Laci


Csatolás megtekintése 247

U.i.: A kaktusz az erkélyünkön nyílott a nyáron, különlegessége az hogy nem fehér hanem rózsaszín cirmos a virága. Ebből csak ez az egy van nekünk és a többivel ellentétben nem nyílik minden évben valamiért csak ha jól érzi magát, vagy nem tudom miért. A képet én készítettem...és ezen még seprű sincs...;)
Hééé, az én kaktuszomat osztogatod???? Na jó, Papucska kaphat belőle, de a seprűmet nehogy odaígérd!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Drága Papucskám!
Melinda névnap alkalmából sok-sok pusszancskát küldök neked neked, és olyan cukikat, hogy minél előbb megkapd a pumpát. De csak egy picit csúszhat el az a cuki!
 

Csatolások

  • valentine090.gif
    valentine090.gif
    4.4 KB · Olvasás: 39

borka

Őstag
Kedves Melinda . MI is nagyon boldog névnapot kívánunk neked,és nagyon sajnáljuk, hogy sen a MOM- ba , sem pedig a SYMÁ -ba nem találkoztunk.
Pusz.;):p
 

pusimelu

Őstag
Köszönöm szépen Kata.Azon a seprűn ketten is elférnénk szerintem.Ennyi puszit meg még soha nem kaptam amennyit tőled.Köszi
Borka!Bocsánat hogy a MOM -os találkozóra későn érkeztünk a Symába meg nem tudtunk menni de lesz jövőre is,de szerintem találkozunk hamarabb is remélem.Nektek is köszönöm a gratulációt!!!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Jaj-jajj :) Én sem szeretnék kimaradni!!! Nagyon sok boldog névnapot és az előttem szólókhoz hasonlóan tuti cukorértékeket kívánok szeretettel! Ilda
 

pusimelu

Őstag
Köszi mindenkinek! Képzeljétek el a nagyobbik lányom az utolsó 500 forint zsebpénzéből vett nekem egy olyan gyönyörű csengettyűt hogy sírva is fakadtam.Azt mondta hogy ezzel csengessünk mikor jön a Jézuska.Ja és tegnap este dugta el előlem a zsebpénzét hogy ne is lássam.Nektek is köszönöm!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Borka!

Tiszta szívemből kívánok neked boldog névnapot!


 

Csatolások

  • valentine008.gif
    valentine008.gif
    36 KB · Olvasás: 21
Oldal tetejére