Ünnepeljünk!

blaci

Őstag
Mindig gondolok rátok hétvégén, hogy miből maradok ki, esténként pedig miről maradok le.

Azért készülj fel mert tuti hogy attól fogva másnap fáradtabban fogsz menni dolgozni.:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

U.i.: ...de ne aggódjál emiatt én is elég jól bírom.;):roll::grin::grin::grin:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Azért készülj fel mert tuti hogy attól fogva másnap fáradtabban fogsz menni dolgozni.:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

U.i.: ...de ne aggódjál emiatt én is elég jól bírom.;):roll::grin::grin::grin:

Kizárt dolog, a veletek töltött idő energia termelő számomra. Különben is majd alszom 90 éves korom után (vagy nem), addig inkább pörgök ezerrel.
 

blaci

Őstag
Kedves Grácia!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánok. Az Isten éltessen még nagyon-nagyon sokáig.
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Üdv,
Laci
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves-aranyos-okos-ügyes-szép Gráciánk! Én is nagyon boldog szülinapot kívánok szeretettel! :)
 

dg

Őstag
... erre a szerény megszólításra nem tudom, hányan szisszentek fel!:mrgreen:
Minden esetre, én irulok-pirulok, és nagyon jól esik a szülinapi köszöntés! Köszönöm, Lajhárka!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy kicsit megkésett a szülinapos pizza, de itt van.
 

Csatolások

  • 250437_Garfield_023.gif
    250437_Garfield_023.gif
    26 KB · Olvasás: 6

dg

Őstag
Természetesen, Lajhárka!

Sőt!

Gyorsan összerittyentettem egy kis vendégvárót! Vegyetek!

 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Jujjjj, nagyon ügyes vagy... de guszta!!!! csapok a kezemre :) engem a ropogós uborkák csábítanak :) Kata te mit majszolnál???
 

borka

Őstag
Kedves Grácia. Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk.
Mi, cak most tudunk csatlakozni az ünnepi aszttalhoz ahonnan hiányzik ez a szál virág, fogadd nagy- nagy sok szeretettel.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jujjjj, nagyon ügyes vagy... de guszta!!!! csapok a kezemre :) engem a ropogós uborkák csábítanak :) Kata te mit majszolnál???

Hát szóval én kérném a szélsőt, a felsőt, az alsót, és a középsőt. De hogy nektek is maradjon, csak módjával csipegetnék, de az tuti, hogy végig járnám a kínálatot.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
... amúgy ráérősen, Teki tempóban? ahogy ismerlek, valami turbó töltet kell majd nekem is, hogy utolérjelek :) már ha a Lajhár végsebességét nézzük :D
 

dg

Őstag
Meli! Köszönet a köszöntésért!

Na ugye, milyen jó kis kaját csináltam? Hát... Borzalmas zabálást tudnék csinálni egy ilyen asztalkánál! :mrgreen:
 
Oldal tetejére